Samburu مرلل شتر دربی سافاری کنیا

[ad_1]

مرلل شتر دربی شناخته شده بین المللی رویداد سالانه برگزار شد یار شتر اردوگاه در Samburu شهرستان مرلل شهر در کنیا و شرق آفریقا. این رویداد آغاز شده در سال 1989 شناخته شده با نام مرلل بین المللی شتر دربی شده است و وقوع هر سال در ماه اوت پس از آن. دربی یک رویداد ورزشی است که استفاده شده است به عنوان راهی برای ایجاد آگاهی در فرهنگ های متنوع و پتانسیل گردشگری به منظور ترویج صلح در میان جوامع در شهرستان Samburu. این قرعه کشی شرکت کنندگان از سراسر جهان, استرالیا, نیوزیلند, آمریکا, کانادا, انگلستان, فرانسه, اسپانیا, ژاپن, چین, مکزیک, سوئد, هلند, ایتالیا, آفریقای جنوبی و بسیاری از کشورهای دیگر. کسانی که ثبت نام برای شرکت. شتر در دسترس هستند برای استخدام آمده و با زین و گرداننده.

چگونه برای رسیدن به مرلل

یار شتر کمپ 3 کیلومتر در جنوب مرلل اصلی نیاهورورو ، جاده Samburu شهرستان است. از نایروبی فاصله 345km, (230km آسفالته و 118km مدرج murram). جاده صفری طول می کشد شما را از طریق برخی از راه دور و مناطق خشك کنیا کاملا ایده آل برای ماجراجویی سافاری. حمل و نقل هوایی در دسترس است با استخدام چارتر پرواز از نایروبی.

جایی که برای اقامت

یار شتر اردوگاه 15 bandas با تک و دو و دوقلو اسکان ترتیبات. همچنین فضای کافی برای کمپینگ. بازدید کنندگان می توانند خود را از چادر و یا استخدام از اردوگاه. این اردوگاه دارای یک رستوران که نشسته 60 نفر یک نوار به خوبی مواجه نگردند با به اندازه کافی نشسته ظرفیت های زیبا ویژه باغ آبجو منطقه و یک اتاق کنفرانس بزرگ. نرخ bandas جیبی دوستانه هستند و سوئیت تمام انواع مشتریان. مرلل شهر همچنین دارای بسیاری از هتل ها.

فعالیت های

فعالیت در این رویداد عبارتند از: شتر مسابقه برای هر دو حرفه ای و آماتور و صلح و اجرا شامل morans مختلف جوامع Samburu فرهنگی که ارائه می دهد منحصر به فرد تجربه فرهنگی با موسیقی و رقص و غذاهای سنتی, هنر و صنایع دستی و دو سنتی Samburu مراسم عروسی. این باعث ایجاد ترکیب کاملی از فرهنگ ماجراجویی و اکشن.

جاذبه های دیگر در Samburu عبارتند از ؛

Samburu فرهنگ

Samburu فرهنگ غنی است و در بسیاری از چیزهایی سنتی مانند آهنگ و رقص, artifacts, زندگی عشایری, ارزش, اعتقادات, سیستم, نقش همه گروه های سنی و بسیاری از بیشتر. اطلاعات بیشتر در مورد;

1. گیاهان دارویی از Samburu,

2. چگونه به نیزه و شمشیر و دیگر ادوات با مراجعه به آهنگران,

3. چگونه Samburu غذاهای سنتی ساخته شده از شیر و گوشت و خون

4. چگونه برای شروع آتش با مالش دو چوب با هم.

هدایت پیاده روی طبیعت و سافاری

Samburu متنوع آب و هوایی و ویژگی های فیزیکی ارائه می دهد که یک محیط غنی برای هدایت پیاده روی طبیعت. آب و هوا محدوده از شرق و ارتفاعات شرایط به کویر محیط زیست است. زمان برای سافاری از محدوده کامل در روز به مدت دو هفته بسته به استقامت و زمان و علاقه مشتری. یکی می توانید رفتن به جنگل و یا مناطق خشك. دیگران علاقه مند خاص با منظره جاذبه مناطق مانند ‘خانه خدا’ به نفس ‘جهان پایان نمایش” پرتگاه.

عکاسی سافاری

Samburu زمین ارائه می دهد مقدار زیادی از ویژگی های سنت و حیات وحش برای عکاسی. هر نوبت از راه است و جالب از پرندگان و حیوانات وحشی تپه anthills کوه ها و غارها و دره ها و رقص لباسهای مقدار زیادی.

اگر شما در حال برنامه ریزی تعطیلات به کنیا در ماه اوت این یک رویداد است که شما باید از دست ندهید در برنامه سفر خود را به عنوان بخشی از خود را در سیاحت اکتشافی در افریقا به Samburu.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *