Maybelle ناقص می پیوندد مگا پارسیان

[ad_1]

به: Maybelle ناقص

از: I. M.. قدرت VP

خوش آمدید! خوشحال شما پذیرفته شده و موقعیت به عنوان برنامه ریزی تحلیلگر با مگا Corp. دیدن شما در ماه سپتامبر به عنوان آنها می گویند.

به: Maybelle ناقص

از: نابکار Airlines

با عرض پوزش به یاد بگیرند که کرکی احساس humiliated اگر گربه حامل مشخص شده است “بیش از حد چمدان.”

لطفا به یاد داشته باشید که نسبت به اندازه و پرزدار بیشتر در حامل او از کلاس اول ما لذت بردن از مسافران در صندلی تاشو.

به هر حال گربه خود را به خوبی شناخته شده در خطوط هوایی جهان است. ما تا به حال به نادیده گرفتن محموله های خطرناک هشدار به اجازه می دهد کرکی در هیئت مدیره در هر ظرفیت.

به: Maybelle ناقص

از: مگا پارسیان منابع انسانی

ما خوشحال به یاد بگیرند که شما را به پیوستن به ما برای تمدید خود را ترک کنند. به حرکت خود خانواده محصولات ما قرارداد با سازمان محرک صاحب فرانکی و جانی خود را شروع کردم خرید و فروش مواد مشکوک در شبکه های احزاب در برنامه MBA. فرانکی وکیل بزرگ, تونی به ما این اطمینان فرانکی اصلاح شده است.

به سازمان حرکت

از: Maybelle ناقص

من همیشه می خواستم به منظور توسعه یک آگهی مبارزات انتخاباتی در موضوع زندگی بدون مبلمان (نه به ذکر است, لباس, ظروف و یا ورق) و من عمیقا سپاسگزار برای شرکت شما به من یک فرصت برای تجربه این وضعیت در حالی که من اموال از دست رفته باقی می ماند در جایی در نزدیکی دلاور.

پس از دو مبدا و مقصد هر دو غرب می سی سی پی, من خوشحالم که من مبلمان را به دیدن چیزی از سواحل شرق, حتی اگر من نمی. اما من جمع آوری داده ها است که در حال حاضر نزدیک شدن به رفع اشکالات و من آماده ام به خواب در تخت خود را دوباره.

به: Maybelle ناقص

از: سازمان در حال حرکت

ما می توانید اجازه اقامت موقت تا زمانی که مبلمان خود می رسد اما ما نمی توانیم نیروی هر هتل بر روی این سیاره به قبول کرکی نمام و Furball به عنوان مهمان.

نه می تواند به ما اجازه رستوران وعده های غذایی برای felines. ما مطمئن هستیم کرکی را بهبود می یابند از ضربه خوردن کردن یک صفحه کاغذ بر روی زمین است.

افسوس که ما لازم نیست که یک گربه سانان درمانی واحد به تونی پیشنهاد کرده است به اختصاص برخی از کیفیت یک در یک زمان به کرکی روحیه مشکل است.

به: خدمات مشتری, سازمان, حرکت Corp.

از: مرکزی اعزام سازمان حرکت Corp.

که استخدام راننده تام در وهله اول ؟ هنگامی که گشت بزرگراه می پرسد در مورد خنده دار-به دنبال گیاهان رانندگان ما قرار است به اعلام آنها به عنوان خانواده geraniums کمی پژمرده از سفر تروما.

آنها قرار نیست به می گویند: “هی من dunno اما مطمئن به نظر می رسد مانند چیزی است که از دهه شصت نمی آن؟”

پس از کل ون شده بود تخلیه و بازرسی در مرز اوکلاهما و تمام گرد و غبار و تحليل تام فقط شروع به رانندگی شرق و متوقف نمی تا او را دیدم ، آن را به روابط عمومی مناسب برای گفتن Maybelle احتراق ناقص در آنچه اتفاق افتاده است به او ،

به: Maybelle ناقص

از: خدمات مشتری, سازمان, حرکت

ما واقعا با عرض پوزش در مورد تاخیر در ارتباط با تحویل کالاهای خانگی خود را. من باور بنیانگذاران ما می دانیم همه چیز در مورد زندگی در اجرا.

ما معتقدیم که شما را درک خواهد کرد که ما به شما بگویم که راننده تام یکی از با تجربه ترین و حرفه ای اختصاص داده شده, متوقف, کامیون خود را زمانی که او جاسوسی یک گربه در یک درخت در انجماد سرد بعد. (خوب شد ماه اوت بود اما او در کوه.)

خوشبختانه نردبان تجهیزات استاندارد برای سازمان محرک است. راننده تام درخت بالا رفت, نجات گربه و خود را برگزار پنجه در طول عمل جراحی در محلی بیمارستان دامپزشکی. پس از گرفتن درمان های پزشکی خود را از خراش و تام صعود حق بازگشت در کامیون خود را–اما نه قبل از ساخت مطمئن شوید که گربه را باید با محبت با دامپزشک دستیار. ما مطمئن هستیم که شما انجام داده اند همان است.

به: Maybelle ناقص

از: I. M. قدرت VP

خوش آمدید به کار جدید خود را. برای اولین پروژه خود, ما می خواهیم شما را به تجزیه و تحلیل خدمات به مشتریان ما, جدیدترین مشتری — ما خود سازمان محرک است.

به نظر می رسد مانند آنها یک روابط عمومی مشکل است. باید آسان به تعمیر.

از سوی دیگر شما ممکن است مشکل در گرفتن اطلاعات اولیه. مشتریانی که شکایت تمایل به حمل و نقل آدرس مانند “از دست داد دره گود و باریک, New Mexico.”

اگر شما مانند گربه سانان طنز, شما ممکن است لذت بردن از من کتاب Maybelle زندگی می کند! و توصیه من به گربه ها که حرکت می کند. به صورت جدی و مشاوره در مورد در حال حرکت با گربه مشورت من کتاب تجارت, ساخت بزرگ حرکت می کند.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *