Llerena – در Extremadura

[ad_1]

پس فتح آن توسط نیروهای مسیحی از فرناندو III حدود 1240 های وابسته به اهالی شمال شهر Ellerina شد تغییر نام شهرستان از Llerena. به زودی پس از آن شهرستان شد و مقر منظور از سنت جیمز از شمشیر بیشتر معمولا به نام منظور از سانتیاگو. دادگاه عالی و وزارت خزانه داری این منظور از سانتیاگو منتقل شد به Llerena و در 1493 آخرین استاد بزرگ دستور سانتیاگو آلفونسو د Cardenas درگذشت و دفن در Iglesia Parroquial de Santiago. منظور تا به حال شده است در اصل به اتهام repopulating منطقه ویران شده توسط جنگ با مسلمانان و در پایان قرن 15 تلاش های خود را منجر به جمعیت 8,300 و پر رونق کشاورزی جامعه نسبت به بیش از 3,000 امروز.

در ضمن در سال 1478, Llerena شد اصلی مرکز سانتو Oficio یا تفتیش عقاید. یکی از Inquisitions معروف تر پسران مفتش پدرو آلوارس Paredes de شد بدنام برای توانایی های خود را برای گرفتن اعترافات و جعل شواهد و برای خواندن فریبکارانه دادگاه تصمیم گیری به متهم و در امتداد خطوط از “شما منتشر خواهد شد اگر شما اعتراف’. منتقل شد به اوورا در سال 1541 به سنگ تیز کردن استعدادهای خود را در پرتغالی مرتدان. تفتیش عقاید نگه داشته و حضور در Llerena تا شهرستان را بر عهده گرفته ناپلئون سربازان در اوایل قرن 19.

کمی تعجب پس از آن که Llerena است عمیقا مذهبی شهرستان با چهار کلیساها و صومعه خدمت آن کاهش جمعیت. بسیاری از انگیزه برای ساخت این ساختمان آمد از شوالیه. چنین تاثیر Mudejars که ساختمان های مذهبی همراه با دیگر بناهای تاریخی مانند حیاط دادگاه عالی تفتیش عقاید اسقف کاخ کسس Maestrales خانه استادان بزرگ از سفارش از سانتیاگو و تالار شهر و Palacio de Luis زاپاتا هر دو مشرف با شکوه گستره شهردار پلازا همه ترکیب Mudejar عناصر با تازگی وارد Extremadura, مد گوتیک. نتیجه این است که یک ترکیب غیر معمول از سقف از چوب ساخته شده با مصالح ساختمانی ثابت در اشاره قوس ogive خزانه و سنگ ashlars با مزین بالکن و پنجره ها.

بر خلاف Cáceres در شمال اکسترمادورا که موفق به حفظ یک رنسانس احساس و مریدا در مرکزی, Extremadura با آن روم میراث Llerena است که هنوز هم به همه ظواهر بیرونی جدا از گسترش وسایل نقلیه موتوری, یک قرون وسطایی شهر کامل با حزن انگیز سرکوب جو است که باید تولید توسط brooding حضور تفتیش عقاید و پیشرفته در حال حاضر توسط باریک سایه خیابان ها و در طول مدت خواب نیمروز دوره سکون نیست و اغلب با تجربه در یک شهر است. که است که می گویند ساکنان احساس می کنید که راه. در مقابل آنها ظاهر می شود به شاد و استقبال به غریبه ها. مراجعه به دفتر اطلاعات جهانگردی قرار دارد در Palacio de Dona ماریانا یک مثال فوق العاده از معماری معمولی از شهرستان نمونه هر دو سبک معماری را با آن مزین داخلی پاسیو, ستون porticos داخلی و چوبی حک شده قابها و نگرش مردم است. یک خانم جوان و جذاب عذر خواهی کرد برای داشتن فرصت برای تمرین زبان انگلیسی اغلب و سپس تولید reams اعم از اطلاعات در مورد این شهر و اطراف آن منطقه و استان خود را همه در بی عیب و نقص انگلیسی.

واقعا به دست آوردن احساس برای شهر شما می توانید کاملا با خیال راحت سرگردان خیابان ها. شما گاهی اوقات ظهور در مربع های کوچک با اجتناب ناپذیر کلیسا و گاهی در یکی از دو بازمانده گیتس از طریق دیوارهای شهر را 1577 Puerta de Montemolin با یک نقاشی با آبرنگ روی گچ از Inmaculada Concepcion یا زودتر مور, Puerta de Villagarcia با آن گسترده پله منتهی به ورودی اصلی به صورت پرشکوه مناسبت های رسمی با کوچکتر قوس به یک طرف با ‘z’ شکل ورودی ساخته شده است برای جلوگیری از بازدید کننده های ناخواسته. تاریکی میله هنگامی که چشم ها عادت کرده اند به این دل تنگی, ارائه, مایع, رفع خستگی و کاسه محلی آماده, چاق و چله, شیرین, ترشی زیتون.

رهایی از خورشید است که در بر داشت در پلازا شهردار. در دو طرف یک colonnaded راه رفتن در قرن 15 ساخته شده فراهم می کند و سایه عمیق با احتیاج به آنچه مذکور Palacio de Luis زاپاتا یک زن و شوهر از میله های آن نیز در خدمت مواد غذایی, اما تنها زمانی که خورشید پایین رفته و پس از 8.30 بعد از ظهر.

داشتن کاوش شهر خود است که هیچ مدرکی از هر گونه سابقه قبل از مورها از آن زمان به دنبال رومیان. درایو از Llerena پس از ثبت نام برای خرابه های رومی به سمت Fuente del Arco. شما به زودی به ترک شهر و ظهور مستقیم به کشاورزی کشور است. 8 کیلومتر بعد شما را به اتصال به Fuente del Arco, چشم پوشی از آن انجام نمی دنبال نشانه خرابه های شما را تا پایان در خیابان های ناامید کننده ای اشتباه گرفته شود. یکی دیگر از کیلومتر است خوب تقاطع با جاده در سمت چپ خود را که شما به دنبال برای یکی دیگر از کیلومتر به تابلو نشان خرابه. این سایت بزرگ است که هنوز هم unexcavated. ما می دانیم آن است که به طور بالقوه یک سایت بزرگ به این دلیل که تنها ساختمان ایستاده تئاتر خواهد صندلی 1000 نفر و رومیان تمایل به ساخت تئاتر به تهیه کردن برای یک سوم از جمعیت در هر عملکرد. در اندازه هر چند نه در دکوراسیون آن رقبا که در مریدا. این احتمال وجود دارد که این سایت از حل و فصل روم شناخته شده به عنوان رجینا که در طول سه صد سال بین آنها را ترک و مورها پس از رسیدن به مرکز جمعیت منتقل 8 کیلومتر پایین جاده به راحتی دفاع هملت که مورها و سپس به نام Ellerina. نشانه های وجود دارد که از پایین تپه که در آن Llerena نشسته بود و یک بار غنی شده عصر آهن حل و فصل است. در هر صورت محل رجینا می کند نشان می دهد که رومیان احساس unthreatened در اینجا پس از آن واقع شده است و نسبتا مسطح ساده با بالا روم در زمان undefended ریج ،

در این خط الراس مشرف به روم سایت, یکی دیگر از اهالی شمال افریقا تپه شهر با جالب غنیسازی در آن اجلاس روستای رینا. بر خلاف Llerena این روستای کوچک و کهنه به یک شکاف کوچک در زیر قلعه تغییر نکرده پس بار مور است. بررسی با دفتر گردشگری در Llerena برای باز کردن بار از قلعه است. در مارس 2009 بسته شد برای بازسازی بزرگ. در نهایت چند کیلومتر پایین جاده در حال رها آهن, معدن, Mina de la Jayona. که سنگ آهن استخراج شده از این معدن از سال قبل از رومی ها وارد شده و آنها به سرعت متوجه اهمیت آن. مشغول به کار به طور مداوم تا قرن 20 این معادن در حال حاضر یک اثر تاریخی ملی و باز به بازدید کنندگان است. تورهای در حال هدایت و باید به طور مرتب از طریق دفتر گردشگری در Llerena. تلفن. 924 870 551.

روستایی مسیر به Llerena تولید یک وسوسه انگیزی انتظار همه چیز آمده است. ترک به تازگی به پایان رسید autovia, grandly به نام “Autovia د لا پلاتا” که طول می کشد شما را از سویل به مریدا, چند کیلومتر قبل از Monesterio در یک تقاطع تابلو نشان Pallares. درایو به Pallares و سپس به دنبال نشانه هایی برای Llerena. یک جاده پیچ در پیچ شما را از طریق دره های حاصلخیز برای اولین بار کشت در روم و مور مشاغل و پس از آن در دستور شوالیه سانتیاگو. چاق و چله گوسفند مرینوس و خاکستری تیره خوک اهل شبه جزیره ایبری چراندن placidly در میان درختان میوه. زمینه پشت سر هم با سبزیجات از همه نوع. خشن شکار کشور جدا دره. در این امتداد بازی پرندگان منفجر شدن از کنار پوشش گیاهی و ناپدید می شوند به بیشه. وجود دارد قرقاول و باقرقره و آشپزی لذت هنگامی که در دسترس قرمز legged partridge. وجود دارد خیلی بازی بر روی تپه ها و محصولات کشاورزی و حیوانات اهلی در دره که آن را به شما رخ می دهد که در اینجا جایی است امیدوارم که در آن مواد غذایی مهم است و با عشق آماده برای استخراج هر لقمه لذت. و پس از آن ثابت می کند. رستوران در هتل میردر منو کهنه با ظرافتهای محلی, شاداب بره ترد خوک و چاق و چله کبک پخته شده با حکیم به دنبال شیرین شیرینی های ساخته شده در یک صومعه در نزدیکی. اگر از دیدن شام خود را در حال اجرا در اطراف است به طعم و مزه خود را پس از آن ترک autovia در سافرا و به دنبال راست جاده رومی شرقی به Llerena.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *