Imlil مراکش – آنچه شما باید بدانید

[ad_1]

Imlil مراکش کوچک درهم روستای واقع در قسمت فوقانی کوه های اطلس. در سال 1984 یک پرتره نشان دادن مشکلات مردم در Imlil به نظر می رسد در “Westview Press” توسط جیمز میلر. 90 درصد از گردشگران در سراسر جهان هستند گفت: به طور منظم بازدید از Imlil پس از آن که در آن تن. Toubkal واقع شده است. این روستا به جاده آسفالته برای گردشگران که ملزم به پیاده روی در کوه. Toubkal.

قبل از Imlil مراکش شد ملی مقصد توریستی روستای شناخته شده است برای تولید آن محصولات زراعی از قبیل گیلاس و سیب و گردو. تولید صورت گرفت در مناطق کوهستانی از Imlil تا جهانی گردشگری و اقتصاد شروع به رشد در کشور است. از نظر اقامت در هتل های روستا دارای پنج هتل ها و رستوران ها که در آن گردشگران می توانند اقامت و استراحت. هتل ها و رستوران ها در Imlil اما لزوما قبول کارت های اعتباری از آنجا که هیچ خدمات بانکی در این منطقه است.

یکی از بهترین هتل ها در Imlil مراکش است که در “کافه Soleil.” این هتل واقع در بخش مرکزی از روستای “میدان اصلی.” کافه Soleil ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات پذیرایی برای گردشگران است. این خدمات عبارتند از طبقه بالا اتاق, درهم, غذاهای پیاده روی و تجهیزات دسترسی به اینترنت رایگان. این “Kashbah du Toubkal” گران ترین هتل واقع در روستای امروز. بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند به ماندن در هتل با وجود گران قیمت و خدمات پس از این محل است گفت: برای ارائه طیف وسیعی از با ارزش درمان پس از پیاده روی در کوه. Toubkal. این Kashbah du Toubkal واقع شده است در کنار کوه fronting میدان اصلی. “باشگاه Alpain Francais” تنها هتل در Imlil که در آن گردشگران مجاز به تمدید اقامت خود را از 2 تا 4 ماه. این هتل واقع شده است 3200 کیلومتر دور از تن. Toubkal کمپ اصلی. این “Homestays” ارزان ترین هتل محل اقامت در imlil امروز. کوهنورد می تواند اقامت در هتل را “بربر صفحه اصلی” جایی که آنها می توانید تجربه واقعی مهمان نوازی از Imlil بومی.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *