Etosha اردوگاه: Okaukuejo یا Halali? بهتر است گزینه

[ad_1]

پارک ملی اتوشا سه اردوگاه در داخل پارک اما کدام گزینه بهتر Okaukuejo یا Halali? Namutoni سوم اردوگاه و تا کنون حداقل محبوب است. چرا ؟ این waterhole نمی رسم در تعداد زیادی از حیات وحش به عنوان دیگر دو اردوگاه.

از این دو کدام اردوگاه بهتر گزینه است ؟

Halali اردوگاه جدیدترین از سه اردوگاه ها و بیشترین آرامش در یک کشیده mopane وودلند تنظیم. اتاقها دارای حمام en-مجموعه توالت/حمام. کمپینگ دارای توالت/حمام امکانات braai مناطق و رسانه های الکتریکی. نیز وجود دارد یک نوار و رستوران و استخر و Tsumasa دنباله یک دولومیت تپه به قله. کوچک floodlit waterhole در این Etosha اردوگاه ساخته شده بود در حدود سه صد متر پشت اردوگاه جذب فیل و کرگدن همراه با دیگر حیوانات.

Okaukuejo است Etosha قدیمی ترین توچال واقع در نزدیکی اندرسون دروازه. صعود از برج به یک نمای 360 درجه از پارک بالاترین دیدگاه و نقطه بازی دور در فاصله. در شب استراحت بر روی نیمکت در مقابل یک floodlit waterhole بازدید Etosha بازی حیوانات از جمله زرافه فیل, شیر و کرگدن سیاه و سفید. اتاقها دارای حمام en-مجموعه توالت/حمام. کمپینگ دارای توالت/حمام امکانات braai مناطق و رسانه های الکتریکی. نیز وجود دارد یک نوار رستوران موزه, استخر شنا و اداره پست.

به عنوان شما به راحتی می توانید ببینید اساسا دو Etosha اردوگاه هستند. این waterholes و کسانی که در اطراف این اردوگاه که بازدید کنندگان به طور کلی استفاده به عنوان تصمیم گیرندگان.

Okaukuejo مشهور است برای آن waterhole داشتن توانایی برای جذب تعداد زیادی از حیات وحش -فیل ها و کرگدن بازدید به طور منظم در هر روز داده می شود. این صندلی در اطراف waterhole گسترش دور و گسترده ای ترک فضای کافی برای بازدید کنندگان به راحتي در راحتی.

Halali را waterhole از سوی دیگر فراهم می کند یک احساس منحصر به فرد انزوا آرام پنهان جمع میان این سنگ همان سنگ شما بنشینید در حالی که انتظار برای حیات وحش به نظر می رسد. پنهان در این Etosha اردوگاه نشسته در بالا اجازه می دهد برای نمایش بزرگ از حیات وحش تنها چند فوت دور. Halali نیز در مرکز این پارک با عالی در طول سال waterholes جذب گله های بزرگ و گرسنه می بالد.

مهم نیست که اردوگاه شما را انتخاب کنید, و یا اگر شما تقسیم وقت خود را بین دو شما قطعا خواهید بخوابید به roars از شیر گریه کفتار یا callings مختلف حیات وحش است که Etosha صفحه اصلی.

این مهم است که توجه داشته باشید پیشبرد رزرو باید در نامیبیا حیات وحش تفریحی اصلی در ویندهوک و یا آنلاین. رزرو برای Etosha اردوگاه نمی توان از طریق تلفن و باید به خوبی در پیشبرد.

زمانی که رزرو با Etosha نور شما نیاز به چوب به برنامه سفر خود را به عنوان آن را بسیار دشوار است به تغییر برنامه های خود را به خصوص در طول تعطیلات سال و یا در پایان ماه ژوئیه و اوت. در طول این ماه این پارک پر و تفریحی و کمپینگ نقاط به طور کلی به طور کامل رزرو شده است. گاهی اوقات ممکن است به اردوگاه بدون رزرو, اما به خاطر سفر خود را صاف بهتر است به کتاب رزرو خود را در پیشبرد.

دریافت دفاتر در هر Etosha اردوگاه و باز از صبح تا غروب. آن است که در اینجا به شما پرداخت هزینه برای اقامت خود را پارک و هزینه های است که به علت. این مهم است که توجه داشته باشید که تمام پارک هزینه باید پرداخت شود در پذیرش دفتر قبل از اقدام به ترک پارک را به عنوان شما نمی توانید پرداخت در دروازه.

ترکیب سفر خود را به Etosha با Sossusvlei. شروع برنامه ریزی صفری خود را امروز! http://wildsafariafrica.com/about/your-specialist-in-african-safari-planning/

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *