Bohol “جواهر از Philippnes”

[ad_1]

Bohol است 10th, بزرگترین جزیره در فیلیپین با زمینی به مساحت 4,117.3 کیلومتر مربع متشکل از Bohol جزیره و 75 جزئی جزایر واقع در Visayas (Region VII). مکان های معروف اطراف جزیره فوق العاده از Bohol. ما سبو در غرب جزیره لیته به شرق و Mindanao به جنوب در سراسر Bohol دریا.

بسیاری از گردشگران خارجی و حتی فیلیپینی excursionists در نظر گرفتن این محل به عنوان شماره یک نقطه تعطیلات خود را برای طعم و مزه طبیعی طبیعت است. مادر زمین باید استعداد این مکان با بسیاری از گنجینه های است که قطعا Bohol چشم گیر. در اینجا به برخی از این نقاط خوش منظره و زیبا.

1. شکلات تپه – این کوه از سنگ آهک تشکیل شده است یکی از محبوب ترین نقطه توریستی در اینجا در Bohol. قهوه ای تبدیل می شود در طول تابستان در نتیجه داشتن آن را به عنوان نام “شکلات هیلز”. اقامت در حال حاضر در دسترس در بالای این تپه با رستوران ها و نمایش عرشه که یک دید کامل در این عینک در سطح جهانی.

2. این Tarsier نوین – Tarsier است که شناخته شده به عنوان “جهان کوچکترین میمون” نیز به عنوان دومین کوچکترین پستاندار روی زمین است که بومی اینجا در Bohol. همچنین شما می خواهد این فرصت را به ارتباط برقرار کردن این گونه های نادر. این tarsier مسیرهای پیاده روی نیز شما را به مکان های که در آن شما می توانید گل ها و گیاهان منحصر به فرد است که فراوان در این محل است.

3. Baclayon Church – این یکی از قدیمی ترین کلیسا در فیلیپین واقع در قدیمی ترین شهر در Bohol, است که در شهر Baclayon. داخلی و خارجی طراحی کلیسا بود و هنوز هم حفظ شده میان قرن ها از وجود است. برخی از جالب آثار هنوز هم می توان در کلیسا که قدمت آن از قرن 16th. بسیاری از مردم از گرفتن عکس در این شهر تاریخی و قابل توجه در محل.

4. Loboc رودخانه – هیچ چیز نمی تواند آرامش بخش تر از کروز در Loboc رودخانه شروع یا از این شهر Poblacion و یا در Loay پل. کروز ساخته شده است ممکن است با یک موتوری banca محبوب شناخته شده به عنوان شناور-رستوران ها. همان نرمال رستوران آن صندلی و میز با ظرافتهای با باند بازی و موسیقی بیشتر جاز و بلوز سبک موسیقی اما با یک ترکیب منحصر به فرد از طبیعت مادر. بوفه آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان کروز شروع کند. سفر حدود یک ساعت است که منجر به یک چشم انداز با شکوه از “Busay می افتد”. پس از برخی از زمان نگران بازگشت از سفر شروع می شود.

با این منظره لکه تعطیلات خود را قطعا سرگرم کننده و به یاد ماندنی است. Bohol نه تنها ارائه نفس, نقاط, اما همچنین مکان هایی برای برخی از فعالیت های جالب است که شما می توانید شرکت شما را با اقامت در این محل است. در اینجا به برخی از این فعالیت ها است.

1. غواصی – این فعالیت را می توان بهترین لذت می برد در Panglao محبوب است که برای آن مکان های غواصی. سفر می تواند مدیریت را به برخی از معروف سایت های غواصی در الونا ساحل. به خوبی شناخته شده سایت های غواصی در اینجا Doljo ساحل, Napaling و Puntod که شناخته شده هستند و با جریان قوی.

2. نهنگ و دلفین تماشای Tour – Bohol, دریا است یک پناهگاه برای حداقل 11 گونه از دلفین ها و نهنگ ها برخی از این موجودات فوق العاده هستند عنکبوتی که تار میتند دلفین ها و محبوب نهنگ اسپرم. تور را به شما یک شانس برای رفتن دلفین و نهنگ در آبهای Bohol دریا.

3. سازگار با محیط زیست-ماجراجویی در داناو – تجربه ای هیجان انگیز در انتظار شما در داناو اکو تور ماجراجویی که در آن شما می توانید تجربه غار نوردی rappelling قایقرانی ریشه نوردی پوشش فایل های فشرده و دیگر فعالیت های شدید.

با همه این لیست دیده بان خود را یک هفته تعطیلات در Bohol قطعا یکی از بهترین انتخاب است که شما تا به حال خواهد شد را در تمام زندگی خود را. مطمئنا به خوبی صرف تعطیلات در انتظار شما در این امیدوار کننده و با شکوه در محل.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *