8 دلیل برای سقوط در عشق با مراكش سفر

[ad_1]

فقط در زیر کوه بالا طیف وسیعی از آفریقا اطلس قرمز است که در شهر مراکش به عنوان شناخته شده مراكش. با یک فرهنگ است که رشد کرده است به طوری پر جنب و جوش و خالص که شناخته شده است که این شهرستان ایمپریال تنها آغاز شده به عنوان یکی دیگر از گودال توقف برای قرون وسطی کاروان? اما صرف نظر از آن آغاز فروتن, شما هنوز هم در آن سحر و جادو طلسم با گرمی از مردم آن بخش, الهام بخش, تاریخچه و رنگارنگ سنت است. ایستاده در وسط قرمز دیوارهای شهر شما می دانید که برای اطمینان حاصل کنید که شما در یک انتها فرار با مراکش سفر می کند. اما برای اینکه بیشتر از سفر خود را به این مسحورکننده مقصد عجیب و غریب در اینجا بالا هشت چیز شما نباید جرات دست خود را در مراكش سفر:

1. بطور منظم احساس خاطرات قدیمی شهر است.

قرن 13th دیوار که اطراف مدینه یادآور باستان مبارزات و جنگ های که صورت گرفت در مراکش. یک تور در اطراف این قلعه دروازه و دباغ خانه در مراكش سفر یک عکس خوب فرصت برای گردشگران است. نه تنها که شما نیز لذت بردن از دعوت از روح مدرن شهر میان به خوبی حفظ آثار شگفتی های طبیعی و معماری قطعه از گذشته است. با مردم دوستانه و فعالیت های شلوغ در اطراف گوشه و شما لذت بردن از هر دقیقه از این تجربه است.

2. از دست داده با جمعیت در Djemaa el Fna.

این مربع بزرگ نهفته است که در قلب شهر قدیمی است پرتکاپو با بیش از حد بسیاری از عینک و شگفتی است. از خرید مقرون به صرفه به مار جذاب شما هرگز یک لحظه کسل کننده در مراکش سفر می کند. باز چشم خود را به بسیاری از چیزهایی که شامل دستکاری اعمال اجرای موسیقی و همچنین رقص. شما حتی نمی باید به نگرانی در مورد از دست دادن راه خود را بازگشت به هتل خود را. به عنوان اکثریت بزرگ به عنوان آن را می توان مربع ارائه می دهد یک پیچ در پیچ فرار برای سایت های جالب در اطراف شهرستان.

3. نگاهی به عقب نشینی معنوی.

آنها می گویند که پرداخت مراجعه به محبوب مسیرهای پیاده روی از مساجد و کلیساها و دیگر اماکن عبادت فوق العاده مراكش سفر تجربه است که می تواند زندگی تغییر. اما برای کسانی که فقط می خواهید برای ارضای کنجکاوی خود را, زمان, صرف خوبی است در توصیف برخی از نفیس ترین طرح های معماری در جهان است. شما می شود شگفت زده چگونه مراكش قادر به حفظ جزئیات پیچیده و premedieval سبک این سازه اما خیلی بیشتر, چگونه آن را حفظ و آن هیبت. معروف زیارت برای “هفت پرستاران” نیز در این شهرستان در حالی که Saadian آرامگاه است که به شدت توصیه می شود توسط بسیاری از راهنمایان گردشگری.

4. مغازه و کشف آن بسیار بهتر است.

محبوب ترین ها در بازار می ایستد همچنین به عنوان شناخته شده “souks” ارائه بهترین درمان برای خرید مقرون به صرفه. این بازار است که معمولا با پر های عجیب و غریب می یابد مانند فلز کار می کند, چوب, تکه سبد و چرم مجموعه– که برخی از شما فقط پیدا کردن در مراکش. شما همچنین توصیه می شود نه به مراكش سفر بدون کمربند طلا و جواهر فرش و یا هر نوع لباس است که در بازار است.

5. نگاهی به سفر به گذشته است.

مراکش یکی از بهترین مکان ها برای پیدا کردن سن سرامیک, نقاشی, موزاییک, زیورآلات و پارچه. موزه آن خانه معتبر مصنوعات است که تاریخ را به بیش از یک هزار سال است. نسخه های خطی و معاصر هنرهای سنتی و لباس در میان به خوبی حفظ شده مجموعه است. شما همچنین ممکن است توجه داشته باشید در مراكش سفر تجربه است که موزه ها در اینجا نه فقط آجر و ملات و سازه اما نیز آراسته با سرسبز باغ.

6. اقامت در لوکس Riads در مراکش.

خود را به مراكش سفر تجربه خواهد بود نه کامل بدون ماندن در این شهر معروف Riads. این امکانات مسکونی که بالای هر یک هتل 5 ستاره در شهرهای مدرن است. با اتاق های لوکس مشرف نمایش از چشمه بالای سقف تراس و نفیس دکوراسیون Riads در یکی از بهترین دلایل برای اقامت در مراکش.

7. تجربه های رنگارنگ سنت مراکش.

در آغوش درهم فرهنگ از طریق سرگرمی فعالیت ها و جشنواره ها در مراکش. محبوب جشنواره هنر است یک راه خوب برای اضافه کردن بیشتر زندگی خود را به مراكش سفر ماجراهای. زمان زیادی را با tellers آتش swallowers و بازیگری تئاتر در اوج این جشن است. جدا از کارناوال عینک شما نیز شاهد اسب سواری رژه شناخته شده به عنوان Fantasia.

8. درمان خود را به فعالیت های سرگرم کننده پر.

محبوب جریانهای کازینو دیسکو ها و بارها در این شهرستان است. اما به یاد داشته باشید نوشیدنی های الکلی مجاز نمی باشد. شانس هستند که شما باید برای هوشیار ماندن تمام شب. جدا از بهره گیری غربی بازدید و درهم موسیقی پاپ خود را به مراكش سفر ماجراجویی هرگز نمی تواند کامل و بدون تجربه طعم لذیذ آن بهشت است. اکثر کافه ها و رستوران ها در مراكش ارائه تلفیقی از طعم از خانه رشد کرده و دستور العمل های برای غذاهای بین المللی.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *