5 راهنمایی برای اتصال با طبیعت در این دنیای شلوغ

[ad_1]

ما انسان ها می دانیم چقدر مهم است برای ارتباط با طبیعت در این دنیای شلوغ به اجازه دهید ما می دانیم زیبایی درون سیاره مادر به درک آنچه ما با استعداد هستند توان آن را به رایگان جریان رودخانه یا سبز خوش مزه و کوه ها و جنگل های همیشه سبز. روز به روز زندگی در گذر است با تیرگی چراغ وافغان برای تلفن های موبایل و صدای مردم در اطراف ما. اتصال با طبیعت نه تنها اجازه دهید ما پیدا کردن صلح در زندگی پر مشغله مان را, اما همچنین غنی ما به عنوان یک فرد. این اجازه می دهد تا ما را به دیدن هر چیز در زندگی در یک شیوه ای پیچیده. بنابراین در اینجا برخی از راه هایی که ما می توانیم بیدار حواس ما و عمیقا درک ما از طبیعت چرخه.

1. احساس می کنم زمین زیر پای شما – پایه فعالیت هایی مانند یوگا در حال اجرا برای اتصال ما بازگشت به طبیعت است. ما اغلب جدا از زمین ما در راه رفتن به ما گران مسیر هموار با بتن و سیمان و یا فرش. توازن این پیاده روی در سبز خوش مزه چمن به گل و یا پشت سر گذاشتن رد پا بر روی شن و ماسه.

2. نگاهی به پیاده روی و جذب آن همه آن طول می کشد تنها 10 دقیقه از روز خود را با شروع از نقطه A به نقطه B اما این بخش ضروری است و نمی توان در عجله برای تکمیل آن است. فقط اجازه دهید خود را خیس خوردن به طبیعت جذب زیبایی از طبیعت اطراف ما رعایت الگوی درختان و یا گل در اطراف این می تواند به اثبات می شود یک برطرف کننده استرس برای همه ما که در آن ما فراموش می کنیم همه ما استرس و نگرانی و فقط تسکین اعصاب ما در طبیعت است.

3. چین روز خود را با sunny – برای شروع به کار خود را آغاز شب مراسم معمول یا هنگامی که خورشید مجموعه و یا افزایش می یابد. نسل قبل از ما می خواهم آن را به یک روز هنگامی که خورشید را تنظیم و سیستم های بدن خود را می تواند بسیار هم تراز با خورشید و ماه قطعا از ما هستند. اطراف خود را با گوشی های تلفن همراه, لپ تاپ و غیره ما به نظر می رسد misal ما ساعت طبیعی بدن است که باعث می شود آن را دشوار برای ما به باد هر شب. اضافی آزمایش این است که به صرف یک شب بدون تعویض چراغ ها در خانه بعد از غروب آفتاب به اجازه می دهد بدن خود را به واقعا تنظیم به طبیعت است.

4. بیل آن را به شروع یک پچ – باغبانی می تواند به اثبات می شود شفا و پایه برای ما به طور کلی محیط اطراف به عنوان حفظ یک تکه ای در منطقه ما در باغ یا حیاط خلوت ما می تواند به رشد برخی از گیاهان یا سبزیجات آلی برای خودمان. زیبایی از کاهش در حال حرکت با آنچه احساس می کند طبیعی است که چنین تند و تلخ درس است که ما می توانیم از تماشای دانه به رشد گیاهان است.

5. رفتن به جنگل رفت و آمد مکرر به صورت یک جنگل صفری – رفتن در یک جنگل سافاری است نکته بعدی در فهرست سطل ما به عنوان تجربه زیبایی از وحشی جنگل های سبز کمک می کند تا ما را به دانستن آنچه که ما واقعا از دست در جنگل های بتنی ممکن است گیاهان و جانوران جنگل و یا خام آن دست نخورده وجود از شهرستان. زندگی در جنگل رفت و آمد مکرر آن را به ما می دهد احساس نزدیک بودن به طبیعت است.

بالا-با توجه به راه ما می توانیم به خوبی با طبیعت ارتباط برقرار علاوه بر چهار راه ما می تواند به ارث می برند و در زندگی روزمره ما و نگاهی از مدتی از روز ما برای این است. اما تفکر در نقطه پنجم ما قطعا می توانید طرح های کوچک vacay ما آخر هفته را به استراحت. Karhandla مزرعه و رفت و آمد مکرر است که یکی از چنین جایی است که تنها 65 کیلومتر دور از ناگپور توسط جاده و تنها 1 متر دور از یومرد Karhandla پناهگاه حیات وحش با تمام امکانات مدرن و تجملات که در آن شما می توانید تجربه طبیعت به آن نزدیک در رفت و آمد مکرر با کلبه های درختی خانه های ساخته شده در machan سبک با چند رستوران قطعا ارائه خوشمزه و دهان آبیاری و مواد غذایی. همچنین فراموش کردن نیست بچه ها شرکت داشتن آنها را کوچک کودکان و نوجوانان بازی منطقه همراه با تفریح و سرگرمی باشگاه. باز هوا جکوزی و استخر شنا که در آن ما می توانید استراحت در آب سرد برای طراوت یک زمان. و چگونه می تواند ما را فراموش جنگل صفری که در آن می توانید تجربه گرفتن گربه وحشی همراه با برخی از گونه ها بیشتر است. شما قطعا باید برخی از بهترین زمان خود را در اینجا.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *