2 دستکمگرفتهشده لاس وگاس جایگزین به باشگاه

[ad_1]

شما ممکن است رفتن به لاس وگاس و می خواهید به انجام برخی از نوشیدن اما نمی خواهید برای ایستادن در صف های طولانی و یا پرداخت پوشش در برخی از باشگاه. لاس وگاس است کوتاه از میله های که شما می توانید, اما شما می خواهید برای دیدن جایی کمی متفاوت تر. پس از همه, این است وگاس. من دوست دارم این باشگاه در وگاس اما برخی اوقات شما نیاز به یک استراحت از آنها. نیز وجود دارد دو مکان در لاس وگاس که به نظر می رسد کمی دستکمگرفتهشده که نسبت به خواص دیگر. این مایه تاسف است که هر دو مکان نیست دقیقا در بهترین مکان برای به حداکثر رساندن ترافیک خود را, اما آنها به ارزش چک کردن حداقل یک بار در زمانی که شما بازدید از لاس وگاس.

وهله اول این است که کمی کردن نوار اما شما وجود دارد می توانید به صورت رایگان در یک harrah’s شاتل. افسون سالن واقع شده است در بالای ریو و ویژگی های یک خوب در داخل منطقه و همچنین پشت بام پاسیو. برای شروع, یک نکته مهم در مورد افسون سالن است که اگر شما قبل از وارد 9pm شما شارژ نمی شود یک اتهام پوشش. هر چند در واقع آخرین بار من هیچ اتهام پوشش در تمام آن شب به طوری که آنها ممکن است مجبور به تغییر بدون پوشش در همه, که واقعا, افزایش تا چقدر باید بازدید از این محل خواهد بود. حتی اگر شما نمی شما باید بالا برود وجود دارد فقط برای نمایش شگفت انگیز. پاسیو منطقه ندارد نگاه به آن علاوه بر این برای سادگی purpled پله ها و پنجره های آن را برای جدایی از بقیه بالا پایان مکانهایی که جمعیت لاس وگاس.

جای دیگری که شما می خواهید برای بررسی حداقل یک بار واقع شده است و توسط ریویرا و خوب است به خصوص در که باز است 24 ساعت. این Peppermill پای بخاری سالن نیز هیچ اتهام پوشش هر چند معمولا شده نسبتا خالی زمانی که من در آنجا بوده ام. این بیشتر از یک عاشقانه سالن با نور کم و البته آنچه باعث می شود آنها را ویژه یک firepit به نشستن در اطراف. در حالی که آن را یک, در, سالن, آنها ساخته شده ایم مدرن و به روز رسانی با داشتن برخی از تلویزیون نشان می دهد ویدیو های از موسیقی به جای فقط در حال پخش موسیقی است. و پس از این بیشتر از یک محل آرام شما را نمی شنوند باشگاه موسیقی یا معمولی نوار موسیقی در اینجا. و پس از آن وجود دارد این نوشیدنی به عنوان این است که یک سالن. نوشیدنی نیست که ارزان اما آنها خوب است. وجود دارد یک نوشیدنی خوب به نام “اسنک Scooby’ اما شما نمی خواهد که بسیار برای چقدر به شما پرداخت. به این دلیل من توصیه رفتن وجود دارد برای استراحت فقط برای 1 یا 2 نوشیدنی پس از شما می خواهم در حال حاضر بوده است. هر چند این است وگاس و اگر شما در حال رفتن به یک واقعی باشگاه شما پرداخت مقدار زیادی برای نوشیدنی به هر حال. بنابراین اگر شما در لاس وگاس در زمستان شما قطعا می خواهید برای متوقف کردن توسط آتش خوب برای یک بیت در شب های سرد. حتی در تابستان شما باید در نظر توقف به Peppermill پای بخاری سالن برای کمی آرامش بخش است.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *