گریز به تعطیلات

[ad_1]

تعطیلات زمان برای استراحت و دور شدن از زندگی روزمره خود را شاید توان بلند شدن و رفتن به محل کار هر روز و یا رفتن به مدرسه. همه طول می کشد تعطیلات در بار در زندگی خود را هنگامی که آنها فقط خسته از همه چیز, اما آنچه که در یک تعطیلات خوب نقطه داغ برای رفتن به ؟ من شده اند به بسیاری از مکان ها و لذت بردم کاملا چند تعطیلات اما دو تا از مورد علاقه ترین چیز برای انجام به دور است مصرف کروز و بازدید از Piegon Forge, Tennessee.

Cruises خوب برای تمام خانواده و یا حتی شما و یک دوست و به دور برای چند روز. وقتی که من رفت و در اولین کروز من با من و خانواده ما رفت و در هفت روز کروز به مکزیک. در کشتی, آنها رستوران, استخر, بدنسازی, کافه ها و بسیاری از چیزهای دیگر به شما را مشغول نگه دارید و با بهره گیری خود را تمام وقت است. در طول کروز ما به بازدید از چند مکان مختلف در مکزیک از جمله Cozumel و بلیز. در Cozumel ما رو کشتی و در زمان کشتی به ساحل که در آن شما می توانید قایق رانی snorkiling و بسیاری از چیزهای دیگر مانند شنا با stingrays است که آنچه که من انجام داد. من هم این فرصت را به شنا کردن با دلفین ها بود که واقعا شسته و رفته است.

دیگر تعطیلات است که من واقعا لذت می برد که قرار بود به Piegon Forge Tennesse. این یکی دیگر از تعطیلات است که شما می توانید تمام خانواده در, بدون توجه به آنچه سن. در Peigon جعل وجود دارد یک مقدار بی پایان از چیزهایی به انجام از جمله پارک, پارک آب dixie رمیدن رفتن به موزه ها و بسیاری دیگر. زمانی که من در تعطیلات رفت وجود من رفت و به یک پارک و یک سوار به نام “اسلاید آلپی.” این است که در آن شما رفتن به بالای کوه و در سبد خرید است که یک بار در مقابل از شما برای کنترل سرعت خود را و شما مسابقه را از فرد دیگری به پایین کوه در یک مسیر است. که یکی از funnest چیزهایی است که من تا کنون انجام داده و می رفتن تمام راه برگشت به تنسی فقط به دوباره آن را انجام دهد.

بنابراین کسانی که مورد علاقه من همه چیز را برای یک تعطیلات که در آن شما می توانید به دور و لذت بردن از خودتان و من آنها را توصیه به هر کسی که از آنجا که شما می توانید دوستان خود و یا خانواده با شما, اما بدون توجه به آنچه شما انجام دهید به یاد داشته باشید فقط از آن لذت ببرید.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *