چگونه عنوان ها و زیرنویس ها را به یک فیلم اضافه می کنید؟

بنابراین ،
بیشتر ویرایشگرهای ویدئویی دارای قابلیت نوشتن شرح تصاویر هستند. من مراحل اضافه کردن زیرنویس های ویدیویی را در Camtasia برای Mac نشان خواهم داد.

مرحله 1a: با یک فیلمنامه شروع کنید
این مرحله بیشتر از هر چیز در مورد صرفه جویی در وقت است. اگر روایت یا گفتگوی ویدیوی شما از یک اسکریپت خوانده شده است ، شما از بازی جلوتر هستید. می توانید از اسکریپت (یا متن) خود برای کپی و چسباندن کلمات گفته شده در ویرایشگر زیرنویس استفاده کنید. در هنگام نوشتن محتوا برای زیرنویس ، این نکات همچنین در نظر گرفتن مانند سرعت خواندن و طول مفید است. اگر اسکریپت یا متن ندارید ، به مرحله 1b بروید.

مرحله 1b: فیلم خود را رونویسی کنید
اگر فیلمنامه ندارید ، ممکن است نسخه ویدیوی خود را بخواهید. چند روش برای تحقق این امر وجود دارد. اگر ترجیح می دهید فقط زیرنویس ها یا زیرنویس ها را به صورت دستی تایپ کنید ، می توانید به مرحله 2 بروید.

می توانید فیلم خود را تماشا کنید و دقیقاً آنچه گفته می شود تایپ کنید. در صورت داشتن یک فیلم کوتاه (مثلاً کمتر از پنج دقیقه) این کار خوب خواهد بود. اما فیلم های طولانی تر دشوارتر شده و به مراتب بیشتر طول خواهند کشید. حتی سریعترین تایپیست نیز به منظور اطمینان از رونویسی دقیق ، نیاز به متوقف کردن فیلم دارد.
می توانید فیلم خود را برای ترجمه ارسال کنید. تعدادی از شرکت های خارج از کشور وجود دارند که در زمینه رونویسی تخصص دارند. جستجوی سریع گوگل نتیجه ای حاصل می کند.
از ویژگی گفتار به متن ویرایشگر ویدیوی خود استفاده کنید. بسیاری از ویرایشگرهای ویدیویی (از جمله Camtasia برای ویندوز) توانایی گفتار به متن را برای روایت یا گفتگوی ویدیوی شما دارند. دقت رونویسی می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار بگیرد ، از جمله اینکه میزان نویز دیگر در این فیلم چقدر اتفاق می افتد ، کیفیت کلی صدا و موارد دیگر. در کل ، این یک ویژگی عالی است ، اما به یاد داشته باشید که قبل از به اشتراک گذاشتن ویدیوی خود ، حتماً می خواهید صحت نسخه برداری را بررسی کنید.
از خدمات رونویسی خودکار YouTube استفاده کنید. می توانید ویدیوی خود را در YouTube بارگذاری کنید و پس از اتمام آن متن را بارگیری کنید. مانند هر نسخه رونویسی خودکار ، می خواهید آن را با دقت بررسی کنید تا صحت آن را بررسی کنید.
مرحله 2: یک آهنگ زیرنویس را در جدول زمانی به آهنگ صوتی خود اضافه کنید
مرحله 3: زیرنویس ها را به آهنگ زیرنویس اضافه کنید
این جایی است که داشتن فیلمنامه یا رونویسی در زمان صرفه جویی می کند. فضای عنوان را در جدول زمانی انتخاب کنید و یک کادر گفتگوی زیرنویس در زیر پیش نمایش ویدیو باز خواهد شد و بخش انتخابی فیلم پخش خواهد شد. سپس ، بخشی از اسکریپت را که در فضای زیرنویس انتخاب شده شنیده اید ، کپی و جایگذاری کنید. سپس می توانید بر روی دکمه فلش سمت راست کلیک کنید تا به فضای زیرنویس بعدی بروید. تکرار کنید تا همه زیرنویس ها را اضافه نکنید.

اگر متن یا متن آن را ندارید ، روند بسیار مشابه است. اما ، به جای کپی کردن و چسباندن قسمتهای مناسب از فیلمنامه ، روایت یا گفتگوی مربوطه را در جعبه گفتگو تایپ می کنید. اطمینان حاصل کنید که شما فقط آنچه را که در هر بخش انتخابی ویدیو می شنوید تایپ می کنید.

زیرنویس سریال

مرحله 4: برای دقت بررسی کنید
مانند هر کاری که برای مصرف عمومی در نظر گرفته شده است ، می خواهید مطمئن شوید که این موضوع صحیح است. پس از اضافه کردن تمام زیرنویس ها (و سایر موارد صوتی لازم) به ویدیوی خود ، یک یا دو بار بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که عنوان ها با گفتگو یا روایت تا حد امکان مطابقت دارند.

مرحله 5: تولید و به اشتراک بگذارید!
بعد از اینکه صحیح زیرنویس ها راضی شدید ، آماده هستید تا ویدیوی خود را با جهان به اشتراک بگذارید.

آیا زیرنویس ها یا زیرنویس ها را به فیلم های خود اضافه کرده اید؟ اگر اینطور نیست ، آیا شما امتحان می کنید؟ یک نسخه آزمایشی رایگان از Camtasia را بارگیری کنید و به آن بروید!

یادداشت ویرایشگر: این پست در ابتدا در ماه مه 2017 منتشر شد و برای صحت و جامع بودن به روز شده است.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *