چگونه به چای ساخته شده با منتول کریستال

[ad_1]

امروز من قصد دارم به صحبت کردن در مورد ساخت خانه چای ساخته شده. ما بحث در مورد چگونه به آن را از سست برگ چای و infuser توپ. ما بحث سود ساخت خانه های ساخته شده چای در مقابل خرید از چای/قهوه رستوران مانند استارباکس و یا قهوه لوبیا. ما خواهید بود صحبت کردن در مورد آنچه شما نیاز به خرید در سفارش به چای ساخته شده و مراحل ساخت آن است. بیایید آغاز شده است.

چرا آن را در خانه ؟ اول از همه رفتن به استارباکس و خرید عصاره چای سیاه و چای هر روز صبح توسط $3 روز عادت $18 در هفته $936 یک سال عادت. که یک مقدار مسخره از پول حتی اگر شما فقط نیمی از این مبلغ هنوز هم مسخره! ساخت آن در خانه است و فقط راه کارآمد تر از نظر مالی. شما همچنین باید آگاه باشند از اجتماعی/سرد جنبه های استارباکس. وجود دارد برخی از اعتبار شما ممکن است گرفتن وجود دارد رفتن و خرید یک نوشیدنی مانند آن احساس خوبی به شما. اجازه رفتن از آن و باز کردن ذهن خود را به امکانات دیگر.

یکی دیگر از دلایل ساخت خانه چای ساخته شده است که بسیار جذاب است شما می توانید هر آنچه شما می خواهید در آن! خود را ترکیب. چیز های مورد علاقه من است منتول کریستال. این مسائل باعث می شود که آدامس طعم خیلی خوب و خنک روح تازه عطر و طعم در نعناع بر اساس مسائل است. آن را تسکین دهنده در گلو و ریه ها. شما می توانید خرید منتول کریستال به صورت فله در کنار سست برگ انتخاب آلی مانند چای سیاه یا ایرلندی صبحانه چای و قرار دادن آنها را با هم در یک infuser توپ.. تند آنها را به مدت 1-2 دقیقه در حالی که شما در سازماندهی آشپزخانه خود را و یا چیزی است که قبل از کار, و شما باید یک چای با کیفیت بالا برای خاک ارزان.

برخی از چیزهایی که شما نیاز به خرید در حال سست برگ چای مانند ایرلندی صبحانه چای یا آلی چای سیاه است. این باید یک مقدار مناسب و معقول از کافئین (حدود 30 ميلي گرم در هر). به یاد داشته باشید آنها تیره چای به طوری که آنها اساسا قهوه جایگزین.

برخی از راه های خاص برای چای و قهوه بهتر هستند از جمله عدم چای مواد تشکیل دهنده خود را ‘معجون’ به طوری که مسائل مانند منتول کریستال, گل بابونه نعناع یا نعناع. باعث می شود چای سبز طعم بسیار عالی به خصوص.

در نتیجه ساخت چای در خانه است و فقط راه کارآمد تر از نظر مالی و همچنین واقعا سرگرم کننده, اما مهمتر از آن پویا از آنجا که شما می توانید خود را مخلوطی از چای و چیزهای جدید را امتحان کنید. آن را واقعا آسان برای شروع به ترس از تلاش چیزی جدید. برخی از منتول کریستال و برخی از سست برگ آلی چای سیاه و در آن را داشته باشد.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *