چگونه برای برنامه ریزی آینده خود را ویتنام تور مسافرتی

[ad_1]

سفر به ویتنام

ویتنام دارای جایگاه ویژه ای در قلب من در هر زمان بازدید من, من به طور کامل لذت بردن از فرهنگ و مردم که ویتنام آنچه در آن است. سفر به شمال ویتنام و کاوش در حومه شهر در حالی که ماندن با مردم محلی در خانه های خود است که به طور خاص مورد علاقه من است. اگر شما سعی کردم یک اقامتگاه قبل از اینکه من توصیه می کنم پیدا کردن یک خوب تور ویتنام شرکت به شما کمک کنند. این شرکت ها کار محلی روستاها و کمک به آنها را گردشگران است که کمک به بهبود محلی استاندارد زندگی و فراهم کردن یک منبع درآمد برای خانواده خود را. هنگامی که شما به دنبال یک تور ویتنام شرکت می باشد که برای دیدن چگونه آنها کمک به جوامع شما سفر به. پیدا کردن یک تور شرکت است که به بازگشت به جوامع خود بسیار مهم است. برخی از بزرگتر شرکت های تور اتوبوس ارسال بارهای از مردم به جاذبه های اصلی و شاتل آنها را قبل از آنها واقعا می تواند دریافت به دانستن مردم است. سفر در ویتنام با یک تور شرکت است که ارائه خواهد شد کوچک سفارشی تورهای یک مقدار بیشتر تجربه شخصی و معمولا با کمی تحقیق این شرکت ها به مقدار زیادی به جوامع کمک به آنها خدمت می کنند.

متوسط درآمد در ویتنام است که زیر 300 دلار در هر ماه و تعداد زیادی از خانواده ها با تکیه بر درآمد حاصل از گردشگران برای کمک به آنها را در زندگی جلو و قرار دادن کودکان خود را از طریق مدرسه. برای من هیچ چیز وجود دارد بهتر است پس از آن قادر به کمک به یک خانواده در سفر خود را به عنوان آنها بیرون رفتن از راه خود را به شما نشان می دهد یک زمان خوب و اجازه دهید به شما یک نگاه اجمالی از فرهنگ و شیوه زندگی است. بنابراین در سفر بعدی خود را به ویتنام, در نظر گرفتن برنامه ریزی یک اقامتگاه.

در حال حاضر من درک می کنم اکثر مسافران نمی خواهید یک اقامتگاه برای کل تعطیلات بسیاری وجود دارد, باور نکردنی, هتل ها و اقامتگاههای تفریحی را به ماندن در محل را تجربه کنید. در اینجا به برخی از مورد علاقه های شما بالا.

1. ولز بلند خلیج کروز

مصرف کروز در ولز بلند خلیج است که باید انجام فعالیت های اگر شما در حال سفر به ویتنام این میراث جهانی یونسکو باور نکردنی محل برای دیدن و تجربه است. مصرف 2 – 3 روز کروز در ولز بلند خلیج است یک راه عالی برای رسیدن به ببینید که همه آن را ارائه کرده است.

2. هانوی تور شهر

بازدید از هانوی است یک راه عالی برای تجربه زندگی شهر شلوغ در شمال ویتنام است. وجود دارد بسیاری از جاذبه های شگفت انگیز و مکان های به بازدید و خرید در Hanoi’s old quarter, یک تجربه بسیار منحصر به فرد شما فقط باید سعی کنید. نیز وجود دارد ده ها تن از باور نکردنی رستوران در هانوی برخی از جمع در کوچه و بسیار سخت برای پیدا کردن. نترس به چیزهای جدید را امتحان کنید, اما نگه داشتن در ذهن است که ما سبک زندگی غربی استفاده نمی شود به آب آشامیدنی بنابراین سعی کنید به نوشیدن آب بطری مگر اینکه شما مانند زندگی بر روی لبه.

3. هانوی ویتنام

هانوی, ویتنام یک شهر خاص با بسیاری از تاریخ در مرکز ویتنام وجود دارد بسیاری از رویدادهای فرهنگی در این منطقه و بسیاری از تاریخ است. بازدید از رنگ ارگ است که باید انجام فعالیت های اگر شما در رنگ نیز صرف ناهار در یک صومعه است یک راه عالی برای تجربه فرهنگ و لذت بردن از منحصر به فرد وعده غذایی خوشمزه است.

4. توده ویتنام

این ویژه ساحل شهر است یک راه عالی برای لذت بردن از سواحل مرکزی ویتنام و متنعم خودتان. برخی از بهترین استراحتگاه در جهان قرار دارد در توده از جمله نم های باور نکردنی 6 ستاره هتل فراهم می کند که یک لوکس تجربه خواهید بود سخت و فشرده برای پیدا کردن هر نقطه دیگری در جهان است. سواحل بزرگ هستند و این یک راه خوب برای استراحت از سفر خود و صرف چند روز کاوش در این شهر و برخی از جاذبه های محلی.

5. سایگون ویتنام

اگر شما در جنوب ویتنام شما را به بازدید سایگون رسما به عنوان شناخته شده است Ho Chi Minh City, بسیاری از مردم هنوز هم با مراجعه به این شهرستان به عنوان سایگون. این شهرستان شده است بیشتر غربی و سپس دیگران در ویتنام, اما شما هنوز هم می توانید تجربه بسیاری از بسیار منحصر به فرد و فرهنگ وجود دارد صدها نفر از جاذبه های باور نکردنی برای دیدن در حالی که ماندن در اینجا. وجود دارد برخی از هتل های زیبا است که بسیار مقرون به صرفه برای اقامت در. معمولا سایگون یک شروع عالی و پایان دادن به نقطه در جنوب ویتنام تور. وجود دارد مقدار زیادی از باور نکردنی شهرهای کوچک اطراف سایگون که کوچک تجربه شخصی بسیاری به دنبال, اما شما هنوز هم می تواند لذت بردن از شهرستان های تفریحی و شگفت انگیز گزینه های ناهار خوری اگر شما به صرف تمام وقت خود را در روستاهای کوچکتر.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در مکان های باور نکردنی برای دیدن هنگامی که شما سفر به ویتنام وجود دارد اما برخی از صفحه 5. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویتنام سفر و تمام است که وجود دارد برای دیدن و آیا در این کشور فوق العاده چک کردن وب سایت ما را در http://www.evietnamtravel.com. ما با ارائه نکات و ترفندها در هنگام سفر به ویتنام به عنوان به خوبی به عنوان مقصد نظرات و شرکت های تور را در نظر بگیرید در هنگام بازدید از ویتنام است. من امیدوارم که این مقاله مفید به شما و که شما می توانید لذت بردن از سفر بعدی خود را به ویتنام است.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *