چگونه باید به شما طراحی خود را به کامیون مواد غذایی در منو مدیره ؟

[ad_1]

در برخی از راه شما منو مدیره باید فقط به عنوان اشتها آور به مشتری خود را به عنوان زمانی که مشتری می بیند واقعی وعده های غذایی است که مواد غذایی خود را و تریلر آماده می کند. بدون این به این معنا نیست که شما باید تصاویر خود را از مواد غذایی خود را در هیئت مدیره منوی نفسه. در عوض منو شما باید جذاب باشد. چشمان خود را ببندید و تصویر منو در رستوران مورد علاقه خود را – و یا حتی فست فود مشترک برای این موضوع. است که منوی ساده و جسورانه و یا روشن ؟ چگونه است متن فرمت شده? شانس بیشتری نسبت به نه منو در مورد علاقه خود را نقطه است زیبا و دل انگیز در یک فرم و یا دیگری.

پس چه داشتن یک خوب منو مجبور به انجام خود را با غذا کامیون ؟ همه چیز. منو شما می دهد اعتبار برای اقلام مواد غذایی خود را – به ویژه هنگامی که یک مشتری جدید متوقف می شود در تلفن همراه خود غذا ایستاده است. اگر منو شما هیئت مدیره است گیج کننده و خسته کننده و یا فقط ساده زشت شما را از دست بدهند پیاده روی-یو پی اس قبل از اینکه شما یک شانس به آنها را تبدیل به مشتریان.

به یاد داشته باشید شما منو مدیره یک پیام از شما به مشتریان خود را. کار خود را به فروش وعده های غذایی خود را. برای استفاده از این ابزار به طور موثر هیئت مدیره باید ارتباط مناسب پیام و منجر مهمانان خود را به بالاتر سود اقلام است.

پس چگونه باید به شما طراحی منو مدیره برای کامیون مواد غذایی خود را?

اول نگاهی به موضوع و مفهوم کامیون خود را به در نظر گرفتن. است وجود دارد یک قلم خاص و طرح رنگ است که شما با استفاده از خود را برای تزئین غذا تریلر ؟ اگر چنین است, شما ممکن است بخواهید به استفاده از این منو شما هیئت مدیره. اگر فونت های سخت به عنوان خوانده شده در کوچکتر چاپ در نظر بگیرید با استفاده از نوع فونت خوانا تر مانند “Times New Roman” یا “Arial.” همان اصل امر به رنگ; اطمینان حاصل شود که رنگ به راحتی قابل خواندن در منوی مدیره رنگ پس زمینه.

در هنگام طراحی هیئت مدیره خود را, شما همچنین باید با دقت برنامه ریزی طرح از منو شما. کنار آیتم ها آیتم های اصلی و دسر باید گروه بندی بر این اساس در عنوان بخش فقط به عنوان آنها در رستوران منوها. شرح هر یک از آیتم باید تا بیش از دو خط زیر هر عنوان. توضیحات منطقه یک فرصت است برای شما برای توصیف و فروش محصول به مشتری می باشد. باید آن را ساده و فریبنده است. هیچ کس می خواهد به خواندن یک رمان زمانی که او یا او سفارش یک وعده غذایی به ویژه از مواد غذایی موبایل ایستاده است.

در علاوه بر این به منو شما هیئت مدیره, شما ممکن است بخواهید برای ایجاد مواد چاپی به دست به مشتریان خود را زمانی که آنها بازدید ایستاده است. این نوع از مواد به عنوان تبلیغات تبلیغات به عنوان به خوبی از مشتری ممکن است نشان می دهد این منو به دوستان و یا قطع آن را در محل کار. شما همچنین می توانید پیشنهاد غذا, منو, – اگر شما می خواهم برای باز کردن این فرصت برای تلفن همراه خود را ایستاده غذا. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مشتریان رویکرد شما بپرسید اگر شما رفع میکند.

در اینجا به نظر من: از یک حرفه ای طراح گرافیک برای کمک به خود را با منو. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک کار ساده که شما می خواهید برای تکمیل خود را و من. اما این نمودار که همه از مشتریان خود را در حال رفتن به دیدن روزمره است. و اگر شما را از مواد چاپی به همراه آن این منو خواهد شد و حتی بیشتر قرار گرفتن در معرض. این مهم است که مواد غذایی خود را کامیون با نام تجاری است که همیشه نشان داده در یک نور مثبت به ویژه هنگامی که شما مواد غذایی خوشمزه موارد وجود ندارد به آن را به بالا.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *