چگونه است استخدام وراج مفید در یک عروسی ؟

[ad_1]

عروسی هندی در حال جا به شرح زیر اصطلاح به طور منظم به عنوان این است که یک رویداد است که ostentatiously بزرگ و پر تلالو. به انگلیسی می خواهم تماس “چربی عروسی هند.”, آنها قطعا می دانست که این نوع از جشن سنت ها و آداب و رسوم و آیین و سالم غذا های سنتی که آماده است برای این موارد.

وقتی که می آید به مواد غذایی هند ارائه می دهد یک رنگین کمان از رنگ ها در آن صفحه گرامافون. با صدها نفر از دستور العمل های از تمام نقاط قاره مسلم است که این نوع تنوع است که این ملت دارای بخشهای. مراسم عروسی تقریبا یک کار گیج کننده برای انجام در هند, عروسی است که نه تنها این رویداد که در آن مرد و زنان با هم گره خورده اما دو خانواده گرد هم می آیند در این فرخنده مراسم می رود که در بیش از یک هفته است.

ارتباط مواد غذایی در یک عروسی هندی

هر کس امروز است و نه علاقه مند در گرفتن کارهای انجام شده در معتبر و به شیوه ای سازمان یافته از رفتن به صورت سنتی روش. این است که در آن عروسی caterers گام در که کمک به خانواده ها در برگزاری یک مراسم با دادن آنها انتخاب در انتخاب نوع غذاهای که باید در خدمت به مدعوین و نوع دکوراسیون که باید انجام شود در محل.

پذیرایی را ساخته اند آن را بسیار حرفه ای تر از نظر آماده سازی و جزئیات از مواد غذایی و شیوه ای که در آن خدمت کرده است. آنها ارائه سرآشپزها با تجربه و آشپز که آموزش دیده اند در حال آماده سازی تخصصی غذاهای از هند مانند Mughlai جنوبی, هندی, نوابی, Gujarati, Punjabi Awadhi, Maharashtran, Magadhi و کشمیری.

لمس حرفه ای خود به خصوص آموزش پیشخدمت و مسئولین مناسبت بسیار سازمان یافته تر. علاوه بر این آنها باید ایده های نوآورانه برای پذیرایی و دکوراسیون در یک عروسی. آنها اختصاص داده شده تم برای هر نوع از عروسی. مراسم ازدواج در مناطق مختلف هند متفاوت انجام شده است. نگه داشتن این در ذهن خدمات مواد غذایی آماده و طراحی شده برای برنامه های دکوراسیون و مواد غذایی است. آن است که آیا یک بنگالی یا پنجابی عروسی, آنها آبی چاپ شده قبل از دست که احتمالا متناسب با ترجیحات خود را.

شما همچنین می توانید سفارشی طرح ها و منوهای غذایی برای عروسی خود را به عنوان مثال با داشتن یک نوع خاص و یا نام تجاری, کارد و چنگال, ظروف یکبار مصرف و ظروف شیشه ای; یک نوع مجزا از تزیین میز شام و نوع گل است.

خانواده هند می خواهید مراسم عروسی خود را به معتبر و در همان زمان بود کاملا سازمان یافته به طوری که هر کس خوشحال برگ. و اگر شما مجبور به پرداخت کمی اضافی برای این انجام می شود, سپس آن را کاملا به ارزش نمک.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *