چرا Bohuslan ساحل بهترین انتخاب برای قایقرانی در دریا تعطیلات در سوئد

[ad_1]

داشتن تا به حال توجه بسیار کمی از مسافران بین المللی در گذشته گردشگری سوئدی هیئت مدیره شروع به نشان می دهد جهان چه در غرب سواحل سوئد ارائه می دهند و چه راهی بهتر برای نشان دادن خاموش سوئد از خیره کننده ساحلی غرب بهشت به نام Bohuslän ساحل.

تصور کنید که بیدار شدن از توست شب صرف در چادر خود را فقط شما و مهم دیگر خود را به تنهایی در جزیره خود را. شما جدا کردن چادر به فاش کردن طلوع آفتاب خیره کننده که کست نرم, نارنجی, نور در صورتی گرانیت سنگ از جزیره دور.

خورشید شروع به گرم صورت خود را به عنوان شما نور اجاق گاز برای یک قهوه صبح. دریا در اطراف شما آرام است تقریبا مانند آینه به عنوان شما را از نقشه خود را به برنامه ریزی که در آن شما خواهد شد دست و پا زدن امروز. آزادی دانستن این که کل خط ساحلی است که شما را به کاوش.

این بود که من اولین حافظه Bohuslän ساحل و آب جوشانده صبح من cuppa, من تا به حال در عشق با کاهش یافته ،

تخمگذار در امتداد ساحل غربی سوئد, بین گوتنبرگ در جنوب و نروژی مرز به شمال Bohuslän ارائه می دهد ترکیبی از بیابان و سنتی سوئدی روستاهای ساحلی, تمام محافظت از وحشی دریای شمال توسط این مجمع الجزایر که در امتداد تقریبا کامل 280 کیلومتر است که شناخته شده به عنوان Bohuslan ساحل.

وجود دارد بیش از 8000 جزایر و جزایر آن را Bohuslän الجزایر بیشتر خالی از سکنه و با توجه به سخاوتمندانه “آزادی برای پرسه زدن در’ قوانین در سوئد رایگان برای کاوش در اوقات فراغت خود و معترضان ،

یکی از دلایل Bohuslan اخیرا به نام “kayakers بهشت’ توسط سی ان ان و چه چیزی باعث Bohuslän که فوق العاده ویژه برای قایقرانی تعطیلات انتخاب شما. یک لحظه شما می توانید قایقرانی ساحلی بیابان بعدی شما می تواند در میان بسیاری از گردشگران خوردن ‘گرفتار آن روز’ غذاهای دریایی در یکی از سنتی رستوران های هندی موجود در شلوغ روستاهای ماهیگیری که خط ساحل.

اگر شما انتخاب می کنید به شما می توانید دست و پا زدن برای خود, قایقرانی, سفر و سختی دیدن هر کسی به غیر از عبور قایق ماهیگیری دور قایقرانی قایق و یا دیگر kayakers. سر را به سمت ‘آب و جزایر واقع در بیرونی الجزایر برای به چالش کشیدن اما با ارزش سفر.

شاید شما کشف محافظت داخلی الجزایر با فرد متوقف کردن یکی از پر رونق گردشگری تابستانی روستا که نارسایی در امتداد خط ساحلی. و یا شاید شما را انتخاب کنید به ماندن نزدیک به تمدن هر شب صرف در یک اردوگاه.

این چشم انداز متنوع است که باعث می شود Bohuslän ساحل یک انتخاب فوق العاده برای قایقرانی تعطیلات در سوئد. می آیند و بازدید برای خودتان را ببینید که چگونه خیره کننده غرب سوئد واقع شده است.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *