چرا سفر در مراكش به معنی ماجراجویی نهایی

[ad_1]

با توجه به آمریکایی های اجتماعی مورخ Daniel J. Boorstin وجود دارد خوب تمایز بین صرف توریستی و مسافرتی. صرف توریستی است کسی که منفعل; آنچه که او می کند این است که ساده “چشم دیدن”. او انتظار دارد که چیزهای جالب اتفاق می افتد زمانی که رفتن به مکان های مختلف است. اما Boorstin توصیف یک مسافر به عنوان کسی که فعال; یک فرد است که قاطعانه در جستجوی افراد ماجراجویی و تجربه است. بنابراین اگر شما می خواهید به خودتان را جدا از دسته از صرف گردشگران و رسیدن به وجه تسمیه از یک مسافر واقعی و سپس را انتخاب کنید به سفر در مراکش.

این گروه شهرستان در مراکش دارای جایگاه ویژه ای در قلب بسیاری از واقعی مسافران است. چرا ؟ به سادگی از آنجا که سفرهای خود را به مراكش شهر ارزش به عنوان برچسب نهایی ماجراهای. چگونه مراكش قادر به تبدیل یک سفر علاقه مندان تعطیلات عادی به یک ماجراجویی نهایی? راهنما خودتان را با پاسخ های زیر:

1. سردرگم جاذبه در مراكش

این که آیا شما اشتیاق برای سرگرمی یا هنری تحقق مراكش محل مناسب برای شما است. در قلب این شهر نهفته است Jemaa l-Fna square, همچنین شناخته شده به عنوان محل مسکونی خالص تفریح و سرگرمی است. در اینجا شما خواهد شد دیدن استعدادهای مختلف اجرای خود را در بهترین. آکروبات نوازندگان کمدین و رقصندگان در Jemaa l-چین برای برآوردن هر بازدید کننده تشنگی برای منحصر به فرد سبک مراکشی از سرگرمی است.

اگر مناظر در Jemaa l-چین موفق به مات و متحیر کردن شما و سپس هاپ به Majorelle باغ و برآوردن ولع مصرف خود را برای لذت زیبایی شناسی. این دیدنی باغ در نظر گرفته است که به عنوان Magnum Opus از هنرمند فرانسوی ژاک Majorelle در حال حاضر متعلق به مدل نوابغ Yves Saint Laurent و پیر برگ. این Majorelle باغ میزبان طیف گسترده ای از گیاهان که کاملا خشنود به چشم. شیک آبی خانه موجود در باغ به عنوان موزه که خانه های ارزشمند هنر اسلامی اشیاء.

2. لذت غذاهای در مراكش

درهم مواد غذایی است که نه فقط خود را عادی خارجی مواد غذایی است. آن آماده است با مراقبت و هنری به دلیل آن را نه تنها به قصد پر کردن معده خالی. هر درهم ظرف ایجاد شده بود چشیده و به یاد کسانی که مصرف آن است. طعم و مزه از درهم چای نعناع و کوسکوس مطمئن هستید که به معطل نه فقط در دهان خود بلکه در ذهن خود را. کسانی که موفق به سفر در مراكش موافق است که این درهم غذاهای طعم خیلی بهتر در این شهر رستوران های خوب.

3. جذاب فرهنگ در مراكش

ترکیبی از قدیم و جدید. اینها چگونه بسیاری از مسافران توصیف فرهنگ مراکش. اما منحصر به فرد و شگفت انگیز فرهنگ کشور آشکار بیشتر در شهر مراکش. نه به شدت نفوذ توسط مدرنیته و در عین حال بیش از حد باستان-به دنبال, مراكش شهر موفق به حفظ نگاه و احساس از درهم دوران قرون وسطی است. فوق العاده درهم و رسوم و سنت هنوز هم اهمیت داده می شود و به شدت تمرین در این شهر است. بنابراین اگر شما تصمیم به سفر در مراكش و شما اتفاق می افتد به برخورد عجیب و غریب اتفاق می افتد می شود جای تعجب نیست. مردم در مراكش تنها استفاده می شود برای نشان دادن قدردانی و عشق خود واقعا جذاب فرهنگ است.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *