چرا اپوکسی کفپوش مناسب برای رستوران ها?

[ad_1]

در مناطق پر ترافیک مانند رستوران ها ضروری است که کف پوش است که می تواند تحمل چنین فوق العاده ای بلند و بدون فرسایش. در این راستا بتن پولیش صاف ارائه می دهد پایان به کف در موسسات است. کفپوش اپوکسی است که یک راه حل با دوام برای رستوران مناطق به خصوص آن ، آن را دارای مزایای متعدد مانند تعمیر و نگهداری پایین و سهولت تمیز کردن و نرم افزار با تطبیق پذیری است.

پوشش کف اپوکسی می توانید آدرس همه این مسائل را با سهولت. دلایل چرا شما باید درخواست آن را در رستوران خود را شامل:

– آن را مقاوم در برابر لغزش:

رستوران ها و بسیاری از مواد چرب و نشت به کف لغزنده است. جلا طبقه بتنی مانند اپوکسی کاملا مقاوم در برابر لغزش. آن را موجب صرفه جویی در کارکنان و مشتریان از صدمات احتمالی ناشی از چنین خطرناک طبقه است. آن است که با روکش ضد لغزش درزگیر به عنوان یک لایه محافظ در کف.

– طرح ریزی:

هر رستوران می خواهد یک طبقه طراحی است که مکمل تمام دکور در نظر الگو یا رنگ. اپوکسی کف پیشنهاد ما به شما این انعطاف پذیری برای سفارشی کردن کف طرح به عنوان در هر اولویت خود را. این کمک می کند تا برای ایجاد یک دکور داخلی با اضافه کردن بافت سفارشی به یک الگو یا ایجاد لوگو که می تواند منعکس کننده کار خود را به اخلاق. طبقه خود را نیاز به قدرت های صنعتی و نه به نظر می رسد. شما می توانید مجموعه ای با شکوه تن برای فضای داخلی خود را تنظیم طرح های اپوکسی.

– آن نیاز به تعمیر و نگهداری پایین:

این بزرگترین علت نگرانی برای هر صاحب رستوران. شما همیشه نگاه به جلو به یک کف گزینه این است که مقرون به صرفه و پایدار به روزانه خرحمالی از محل کار خود است. تعمیر و نگهداری منظم از کف پر هزینه است و تهدید آمیز به مدیریت. اپوکسی یک گزینه صرفه جویی در پول ارائه می دهد که دو مزایای کمتر گران در نرم افزار و عمده هزینه های تعمیر و نگهداری که متحمل شده در طول عمر خود را. این است که مقاوم در برابر گرد و غبار و فرسایش. از این رو, آن را آسان تر برای تمیز کردن و همچنین. شما فقط نیاز به یک خشک mop برای حفظ طبقه خود را درخشان تمام روز از طریق.

– این کپک-مقاوم در برابر:

در رستوران ها وجود دارد ثابت مشکل از قالب و کپک زدن با توجه به شرایط مرطوب به طور عمده در منطقه است. جلا بتن گزینه اپوکسی می تواند ارائه راه حل های گسترده با دوام است. این مواد به طور کامل و مقاوم در برابر کپک و از این رو آن است که سازگار به خود را ایجاد.

آن را در دسترس است در دو گونه مي باشد. خود پراکنده اپوکسی برای مکان تحمل سنگین عجله و graveled اپوکسی برای افزایش زیبایی طبقه با استثنایی لغزش مقاومت. با بسیاری از مزایا و هزینه های آن صرفه برنامه های اپوکسی به عنوان عملی ترین جایگزینی برای معمولی کفپوش مجلل در رستوران ها و کافه ها.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *