پیغام پیشکسوت استقلال به استراماچونی چه بود؟

پیغام پیشکسوت استقلال به استراماچونی چه بود؟

[ad_1]

سعید لطفی، پیشکسوت استقلال، درباره ارزیابی خود از عملکرد آبی‌پوشان در چند بازی اخیر رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: متاسفانه استقلال این روزها وضعیت خوبی ندارد و نتایج خوب و در خور شان این تیم را هم به دست نمی‌آورد. علاوه بر عدم هماهنگی و آمادگی لازم که تقریبا همه تیم‌ها به دلیل تعطیلات با آن مواجه هستند تعداد بازیکنان آسیب دیده این تیم هم بسیار بالاست که روی نتایج به دست آمده اثرگذار است.

او در پاسخ به این سوال که آیا هجمه‌هایی ک نسبت به فرهاد مجیدی وجود دارد شرایط را سخت نخواهد کرد؟ گفت: نظری در این خصوص و عملکرد و رفتارهای مجیدی ندارم.

مدافع اسبق استقلال در ادامه در مورد شانس قهرمانی آبی‌پوشان در جام حذفی توضیح داد: استقلال با این نتایج ضعیفی که اخیرا کسب کرد عملا شانس قهرمانی در لیگ را از دست داد و برای گرفتن سهمیه هم کارش به، اما و اگر کشیده شده است. شاید تنها جامی که بتوانیم روی آن تمرکز کنیم جام حذفی باشد که البته با این شرایطی که استقلال دارد آن‌هم کاملا دور از ذهن است. مشکل استقلال این روزها جدا از مسائل فنی آرامش از دست رفته در این باشگاه و تیم است. مطمئن باشید تا آرامش به جمع آبی‌ها برنگردد نمی‌توانند کار خاصی را انجام دهند.

لطفی در پایان در خصوص دیدار با پارس جنوبی جم گفت: هم پارس جنوبی به سه امتیاز بازی احتیاج دارد و هم استقلال، قطعا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. استقلال در بحث فنی نه فقط الان حتی در زمان استراماچونی هم روی خط دفاعی آن‌هم دفاع تیمی مشکل داشت که من هم به استراماچونی پیغام دادم و عنوان کردم و هم به فرهاد مجیدی این مشکل هم با جذب یک بازیکن و … حل نمی‌شود و باید فکر اساسی برای آن کرد.

بیشتر بخوانید: پرسپولیسی‌ها برای بازی مقابل شاهین آماده شدند

256 251

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *