پیشنهاد العربی به سوارز/ستاره بارسا هم‌تیمی پورعلی‌گنجی می‌شود؟

پیشنهاد العربی به سوارز/ستاره بارسا هم‌تیمی پورعلی‌گنجی می‌شود؟

[ad_1]

 لوئیس سوارز ستاره 33 ساله اروگوئه ای بارسا تنها یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و البته بر اساس بندی در قراردادش اگر فصل بعد بتواند در 60 درصد بازی های بارسا به میدان برود، قراردادش یک سال دیگر نیز تمدید خواهد شد.

بارسلونا که سخت به دنبال جذب لائوتارو مارتینز مهاجم آرژانتینی اینتر است، بی میل به فروش لوئیس سوارز نیست تا بتواند بخشی از هزینه جذب لائوتارو را تامین کند.

در همین رابطه امروز بی این اسپورتس گزارش داد که باشگاه العربی قطر بنا به درخواست سرمربی اش هیمیر هالگریمسون خواهان جذب لوئیس سوارز شده و تماس هایی نیز با این بازیکن داشته تا در مورد وضعیت او و توقعات مالی اش آگاه شود. سوارز هنوز پاسخی به این پیشنهاد نداده و خواستار مدت زمان بیشتری برای فکر کردن شده است. این البته تنها پیشنهاد برای لوئیس سوارز نیست و اخیرا ادعا شده بود که اینتر میامی باشگاه تحت مالکیت دیوید بکام نیز خواهان جذب ستاره اروگوئه ای بارساست.

به نوشته الشرق، هواداران العربی در فضای مجازی اظهار امیدواری کردند همانطور که گابریل باتیستوتای آرژانتینی در سال 2003 به العربی پیوست، سوارز هم این مسیر را طی کند و فوتبال خودش را در لیگ ستارگان قطر دنبال کند.

سوارز از سال 2014 برای بارسا بازی می کند و سومین گلزن برتر تاریخ آبی اناری ها محسوب می شود. 

255 41

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *