پیاده روی اسرائیل: آماده سازی و قوانین به صورت امن و سرگرم کننده پیاده روی از اسرائیل ملی دنباله دار

[ad_1]

زمان مناسب برای پیاده روی اسرائیل ملی دنباله دار است که از سپتامبر تا ماه مه. تابستان بیش از حد گرم است و شما باید سعی کنید و اجتناب از آن است. در زمان سقوط تمام کوهنورد راه رفتن را از شمال به جنوب در نظر گرفتن آب و هوا را در نظر میگیرد. در فصل بهار دلایل مشابه ترین کوهنورد شروع خواهد شد در جنوب راه رفتن شمال. خیره در جنوب تضمین مناسب آب و هوا در صحرا قبل از تابستان در ضربات و هنگامی که شما در رسیدن به شمال شکوفه بهاری است که هنوز هم در اوج و سقوط باران بعید است.

شما باید نسبت به آماده سازی سفر خود را. آن را ضروری است که شما باید کفش پیاده روی خوب و که شما “آنها را در شکستن” برای جلوگیری از تاول های دردناک. پوشیدن کفش های جدید به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید قبل از رفتن به سفر خود را.

بهترین راه برای شکستن کفش خود را در حالی که شما در حال گرفتن در شکل. آمادگی جسمانی مناسب مورد نیاز است برای سفر. این یک اشتباه رایج است که فرض کنیم که ابتدا در Kibutz دن (شمال) آسان است و به شما امکان ساخت تناسب اندام خود را در حالی که پیاده روی. بسیاری از کوهنوردان که فرض کنیم این خود را خسته. شروع در جنوب در ایلات نیاز به تناسب اندام بالا. شما رو بسیار تند صعود خود را در اولین روز آماده می شود.

توصیه می شود برای سفر پیاده روی شروع می شود اسرائیل در ماه مارس در تل آویو و به سمت جنوب است. چند روز اول بسیار آسان است و اجازه می دهد تا شما را به ساخت استقامت خود را نسبت به 2-3 سخت تر روز در Judean کوه. زمانی که رسیدن به آراد شما را در شکل بسیار عالی. در ادامه به ایلات و سپس palne/اتوبوس/خودرو/تاکسی تمام راه را تا شمال به دن و راه رفتن جنوبی به تل آویو که در آن شما در اصل آغاز شده است. جشن سفر خود را در یکی از بسیاری از رستوران ها و ساحل های زیبا در تل آویو.

یک کوله پشتی خوب است که به عنوان مهم به عنوان کفش خود را. اندازه کوله پشتی باید 60-65 لیتر است. بزرگتر بسته است لازم نیست و شما به احتمال زیاد پر کردن فضای اضافی باعث سنگین تر کوله پشتی. آن است که توصیه می شود سعی کنید از کوله پشتی خود را در فروشگاه زمانی که لود شده با 15 کیلوگرم وزن. سایر تجهیزات شامل: کیسه خواب تشک, چادر, چوب پیاده روی, پیاده روی, شلوار, پخت و پز, چرخ دنده, فلش, نور, جوراب, لباس زیر (ترجیح می دهند بوکسور کوتاه), کمک های اولیه, یک کلاه و بهداشتی لوازم. دیگر اشیاء مهم هستند تلفن همراه خود را و دوربین.

هنگام بررسی دنده خود را مطمئن شوید که کوله پشتی بدون آب و غذا وزن بیش از 11 کیلوگرم. به یاد داشته باشید که در نگب شما انجام خواهد داد 5-6 لیتر آب و غذا و وزن در حدود 2 کیلوگرم در هنگام حمل غذا برای 2 روز یا بیشتر.

برای برنامه ریزی این سفر آن است که توصیه می شود به اسرائیل ملی دنباله راهنمای (قرمز راهنمای) توسط یعقوب Saar و Yagil Henkin. آن را شامل تمام نقشه های توپوگرافی شما نیاز به یک شرح مفصل از دنباله در یک روز به صورت روز و روزانه پیاده روی مشخصات نمایش فاصله و ارتفاع به صعود و یا فرود در آن روز.

عبور از صحرای نگب نیاز به ذخیره آب در برخی از نقاط که در آن تامین آب در دسترس نیست. شما نیاز به کش در حدود 10 نقاط و شما می توانید آن را در خود را بدون یک ماشین 4X4 توسط و یا شما می توانید با استفاده از یک سرویس پرداخت می شود. قیمت آب ذخیره بالا (~$500) اما آن را می توان کاهش می یابد اگر شما به اشتراک گذاری یک سواری با چند کوهنورد دیگر. شما را به ذخیره و رسم یک نقشه کوچک از چگونه آن را پیدا کنید. بهتر است آن را به یک تصویر از cach را به عنوان به خوبی و مختصات اگر شما باید یک GPS با شما.

پیدا کردن شرکای این سفر انجام می شود در اسرائیل ملی دنباله فروم.

قوانین به صورت امن و لذت بخش سفر:

آیا افزایش زمانی که آن را بیش از حد گرم به خصوص در کویر

نگاهی به 10 دقیقه استراحت پس از هر 50 دقیقه از پیاده روی. در مورد زمان ظهر به یک استراحت طولانی.

یک روز کامل استراحت حداقل یک بار در هفته.

زمان را برای خودتان. شما و دوستان شما خواهد شد صرف حدود 6-7 هفته با هم در یک 24 ساعت بر اساس. احترام به یکدیگر و سعی کنید به ایجاد فضا و اتاق شخصی برای هر یک از دیگر برای جلوگیری از درگیری.

سرقت اشیاء با ارزش است. این پدیده وجود دارد و در بخش بین آراد و متسفيه رامون به دقیق آن است که بین be’er Efe خاوری شب اردوگاه و Hava شب اردوگاه. راه رفتن نیست این بخش به تنهایی به چند دلیل: کوچک هر بدبختی می تواند تبدیل به یک معامله بزرگ هنگامی که شما به تنهایی. روشنایی آتش اردوگاه به شما اجازه دزد می دانم محل خود را. قرار دادن اشیاء با ارزش خود را در داخل کیسه خواب خود را. چادر را فراهم می کند حفاظت بهتر از خواب. قرار دادن کوله پشتی خود را در داخل چادر خود را و یا اگر شما لازم نیست که یک چادر کراوات کوله پشتی خود را به بدن خود را. این یک سفارشی به ذخیره برخی از مواد غذایی همراه با آب خود را. در شب بعد اردوگاه شده اند وجود دارد گزارش در طول سال از سرقت مواد غذایی: be’er Efee, مزد تامار کوچک دهانه شب اردوگاه Mador شب اردوگاه Hava شب اردوگاه. این اتفاقات بسیار نادر است اما می تواند ناخوشایند اگر آنها رخ می دهد.

بنابراین مطمئن شوید که شما کش خود را به آب و مواد غذایی کمی دور از شب اردوگاه که نمی گرفتن دزد’ چشم. پرداخت سرویس ذخیره است که توصیه می شود به عنوان آنها می دانند که این کار خوبی است. اگر مواد غذایی خود را و یا آب دزدیده شده است (بسیار نادر!) تماس با یکی از محلی دنباله زاویه و آنها را به خرید برخی از منابع (هزینه). برخی از پرداخت ذخیره ارائه خدمات کارت در برابر دزدی. اگر شما از دست دادن غذا و آب خود را – آنها را به شما منابع در هیچ هزینه اضافی.

حمل یک تلفن همراه و شماره تلفن های اضطراری دستی.

قرار دادن یک چادر در صحرا در طول فصل بارانی باید انجام شود در یک محل عالی برای جلوگیری از خطر سیل. در موارد اضطراری در صحرا با تلفن همراه دریافت آن بهتر است برای حمل یک سوت; شما می توانید استفاده از آن برای جلب توجه کوهنورد در اطراف شما و یا یک پارک رنجر. راه رفتن در شب توصیه نمی شود. اگر شما پیاده روی در کنار جاده پوشیدن تب و تاب بودن در تاریکی ایمنی نوار بر روی خود بسته.

در نهایت در اینجا برخی از قوانین که منجر به جریمه برای شکستن در هنگام پیاده روی اسرائیل: هیچ خوابیدن در طبیعت ذخایر به جز در مناطق تعیین شده. پارک رنجرز از اسرائیل رزرو طبیعت قدرت اجرای این قانون است. هیچ خواب در کنار آب چاله در بیابان به این استفاده می شود توسط حیوانات وحشی و حضور شما را به این حیوانات خودداری از نوشیدن. هیچ آتش سوزی اردوگاه در خارج از مناطق تعیین شده و شما ممکن است با استفاده از محلی برداشت شاخه برای شروع خود را به آتش.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *