پک بهداشتی در اختیار کنکوری‌ها قرار می‌گیرد

پک بهداشتی در اختیار کنکوری‌ها قرار می‌گیرد

[ad_1]

فاطمه زرین آمیزی  با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای افزایش میزان بهداشت و سلامت کنکور ۹۹ که از چهارشنبه ۲۹ مردادماه آغاز می شود، اظهار داشت: در جلسه کنکور یک پک بهداشتی شامل ماسک، پد الکلی، ژل بهداشتی تک نفره و بروشور بهداشتی روی صندلی هر داوطلب قرار می گیرد.

وی از حذف بازرسی بدنی و استفاده از گیت برای این امر خبر داد و گفت: علاوه بر حذف این مورد، دریافت اثر انگشت از داوطلبان نیز حذف شده است که البته این مورد در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری هم اعمال شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین با اشاره به همکاری دستگاه ها برای برگزاری کنکور سراسری به هماهنگی با بسیج مستضعفان اشاره کرد و افزود: بسیج مستضعفان در روزهای برگزاری آزمون سراسری در زمینه تکریم خانواده ها و هدایت داوطلبان به سمت حوزه های آزمون همکاری می کند.

زرین آمیزی خاطرنشان کرد که سپاه نیز در ضدعفونی کردن برخی حوزه های امتحانی به کمک سازمان سنجش آموزش کشور آمده است.

وی با بیان اینکه حوزه های امتحانی اصلی به عدد ۷۷۳ رسیده است، تاکید کرد که این آمار تا زمان برگزاری آزمون سراسری نیز افزایش می یابد.

 سخنگوی ستاد اجرایی فرمان امام در توییتی نیز اخیرا اعلام کرده است: به دستور ویژه رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با توجه به تصمیم مراجع ذیربط برای برگزاری آزمون سراسری دانشگاه‌ها، با دستور مخبر و به منظور کاهش بخشی از دغدغه خانواده داوطلبان ۲ میلیون بسته بهداشتی (ماسک و ژل ضدعفونی‌کننده یک نفره) جهت استفاده شرکت‌کنندگان و مراقبان به وزارت علوم اهدا خواهد شد.

۴۷۴۷

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *