پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد تیروپاتی – راهنمای سفر کامل خود را

[ad_1]

واقع در منطقه Chittoor در آندرا پرادش تیروپاتی محبوب temple شهر که اعتقاد بر این است آسمانی صفحه اصلی لرد ویشنو. که مقدس ترین سایت های زیارتی برای هندوها lakhs از جانبازان بازدید تیروپاتی در هر سال است. ده کیلومتری شمال غرب تیروپاتی است Venkateswara Swamy معبد است که اختصاص داده شده به خداوند Venkateswara و نیز تحسین جانبازان. اگر شما در حال برنامه ریزی برای بازدید از تیروپاتی و سپس مطمئن شوید که شما به خوبی آشنا با این پنج چیز و کتاب خود را در بنگلور به تیروپاتی کابین در پیشبرد.

  1. تیروملا Brahmotsavam – این یکی از فرخنده ترین و قابل توجه جشنواره جشن در تیروپاتی. اعتقاد بر این است که خداوند براهما در بانک ها از Pushkarini رودخانه پرستش خداوند Balaji برای تشکر از او را برای حفاظت از مردم است. پس از سپس Brahmotsavam جشن هر سال در Tirumalai در ماه اکتبر.
  2. که در آن به خوردن – در حال زیارت مرکز, مردم می توانند مواد غذایی گیاهی تنها در تیروپاتی. بسیاری از هتل ها و رستوران ها در خدمت انواع غذاهای گیاهی که شامل idli, vada, dosa, upma, pongal و به طور منظم وعده های غذایی. در حالی که بازدید از تیروپاتی شما باید سعی کنید Rayalseema خوراک که شامل Aalasananda Vadalu, Akukura Pulagura و Ragi Sangati. اگر شما علاقه به خوردن برگ موز سپس تیروپاتی جای مناسب برای خود را غلغلک دادن جوانه طعم و مزه مواد غذایی جالب توجه.
  3. که در آن به فروشگاه معروف برای صنایع دستی, شما همیشه می توانید به فروشگاه برای منبت کاری و کالاماری کار می کنند. اگر شما یک عاشق هنر شما می توانید لذت بردن از چانه زنی سنتی Tanjore سبک ورق طلا نقاشی انجام می شود که در Madanpalli. جدای از این whitewood, اسباب بازی بت و منحصر به فرد صنایع دستی آیتم ها نیز در دسترس هستند در تیروپاتی.
  4. جایی که برای اقامت – تیروپاتی بودن یک مقصد محبوب ارائه می دهد مجموعهای از گزینه های محل اقامت اعم از هتل های پنج ستاره به بودجه خوابگاه. بسیاری از مردم در حالی که سفر به بنگلور برنامه ریزی یک سفر کوتاه به تیروپاتی و کتاب کابین در بنگلور به پرداخت مراجعه به الوهیت. اگر شما نیز در میان کسانی که شما به راحتی می توانید کتاب بودجه ماندن آنلاین و صرفه جویی در خود را رزرو کنید. دیگران ترجیح می دهند اسراف اقامت می توانید انتخاب کردن به صورت مستقل خانه های ییلاقی.
  5. هنگامی که به دیدار – اگر چه تیروپاتی می شود بازدید در هر زمان از سال است اما از ماه سپتامبر به آوریل در نظر گرفته شده است به بهترین زمان از آب و هوا لذت بخش می شود. اگر شما می خواهید به بازدید و زیارت مرکز تنها پس از آن در ماه دسامبر ایده آل فصل به عنوان معبد است کمی کمتر شلوغ در طول این زمان. در غیر این صورت برای گشت و گذار اکتبر تا مارس است ترجیح داده شده است.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *