«پت و مت» سال ۱۳۸۷ هم در صداوسیما قربانی گرفته بود!

«پت و مت» سال ۱۳۸۷ هم در صداوسیما قربانی گرفته بود!

[ad_1]

این در حالی است که همین قسمت این کارتون پیش از این در سال ۱۳۸۷ از شبکه دو در برنامه کودک پخش شده بود که آن زمان هم تهیه کننده، ناظر پخش و منشی صحنه برنامه کودک در شیفتی که این انیمیشن نمایش داده شد، اخراج شده بودند.

به همین بهانه به تعدادی از سوتی های تلویزیون در سال های اخیر می پردازیم:

♦چند سال پیش در برنامه زنده شبکه تهران؛ مجری برنامه بعد از اینکه یکی از مهمانان، مسابقه را برد گفت: « هدیه ای به رسم امانت به شما می دهیم!»

♦سال 1392  در اخبار سراسری اخبارگوی مرد همراه همکار خانم می خواست خداحافظی کند:« به همراه خانمم از شما خداحافظی می کنم!»

♦دو سال پیش نیز شبکه کیش در پخش آن فیلم معروف جکی جان سوتی خیلی بدی داد که باعث اخراج عوامل آن و حتی استعفای رییس مرکز قم شد.

♦در تیتراژ قسمت پایانی سریال بچه مهندس 3 از تک خوانی خواننده زن آن ور آبی استفاده شد.

♦یکی دیگر از سوتی هایی که در ذهن ها ماندگار شد، جریان «قطر به سفر» بود که محمدرضا حیاتی، اخبارگوی باسابقه سیما به جای «سفر به قطر» به زبان آورد و حتی خودش هم خنده اش گرفت!

♦دو سال قبل مژده لواسانی یکی از برنامه هایش را این طور شروع کرد: «سلام، امروز شنبه است و اتفاقا اول هفته»! انگار به طور اتفاقی این شنبه اول هفته هم شده است.

♦در برنامه دیگری مهمان برنامه که در حال تعریف ماجرایی بود به جای آن که بگوید «بعد از تولد پسرم»، گفت «بعد از تولید بچه ام»!

1717

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *