پایین شرق حلقه – کروز شمال شرقی آمریکا و کاهش شرق کانادا آبراه

[ad_1]

این Loopers’ بهترین مخفی نگه داشته…

محبت با نام مستعار توسط موبایل “کمی بزرگ حلقه” پایین شرق حلقه متشکل از عمدتا آبراه شمال شرقی امریکا و تحتانی در شرق کانادا. ابتدا در اوایل تا اواسط ماه ژوئن حلقه طول می کشد موبایل از شهر نیویورک به شهر نیویورک در مجموع حدود 2400 نانومتر است. این سفر مناسب برای 3 ماه تابستان کروز. پایین شرق حلقه در نظر گرفته می شود کمتر خواستار مسیر نسبت به بزرگ حلقه اما کمتر هیجان انگیز و پرماجرا برای موبایل. این مسیر فراهم می کند بهترین از حلقه و بدون تعهد است. این واقعا ایده آل کروز برای boaters بدون توانایی بدهد تا یک سال تمام به کروز.

که در آن و آنچه می تواند به شما کشف در پایین شرق حلقه…

به عنوان موبایل Susann & Alan Syme روی خود M/V Kaos توصیف “سفر پر از تنوع فرهنگی. از شهرهای بزرگ نیویورک, مونترال, کبک, هالیفاکس و بوستون غرق در تاریخ به کوچک تاریخی روستاهای ماهیگیری نوا اسکوشیا و مین. این تنوع شامل هر دو ایالات متحده آمریکا و کانادا با قرار گرفتن در معرض زبان انگلیسی, فرانسوی و اکادیان acadian راه زندگی است.” از آن آسان است برای دیدن که تنوع فراوان در پایین شرق حلقه در هر دو فرهنگ و شهرستانها.

شروع در اپل بزرگ کردن شرق حلقه شروع می شود با یک انفجار! کروز به بندر نیویورک و دیدن مجسمه آزادی توضیح داده شده است توسط بسیاری از موبایل به عنوان فوق العاده عاطفی تجربه کنید. خیابانهای شلوغ یکی از ایالات متحده آمریکا بزرگترین شهرستانها ارائه به اندازه کافی گشت و گذار به نگه داشتن هر مسافر را اشغال کردند. این که آیا آن را از حضور در برادوی تولید و یا بهره گیری از مناظر تاریخی از شهر نیویورک است چیزی برای همه.

پس از مصرف در اپل بزرگ موبایل را سر توانا رودخانه هادسون به کانادا. در اینجا در کبک پایین شرق Loopers می توان خرید به فیلم خوردن Gelato, کاوش تاریخی بنادر با بهره گیری از صدها bistros و پیاده رو کافه ها و چشم دیدن در منظره, پیر, Quebec. اگر شما یک دندان شیرین فراموش نکنید که برای بازدید از موزه شکلات!

پس از بازدید از کبک Loopers در راه خود را به مونترال. توقف در اتاوا است که باید در حالی که در اینجا. پایین شرق حلقه مربیان لسلی و داگ Folkerth توضیح دیدار خود با شور و شوق: “ما عاشق اتاوا! این کردم تا به بهترین شهرستان تا کنون. ما در اینجا خواهید بود برای چند روز وجود دارد اما فقط چیزهای زیادی برای دیدن و آیا ما در اینجا می تواند برای همیشه و هنوز هم هر چیزی را نمی بینم.” لسلی و داگ پیشنهاد بازدید از Byward بازار که تاسیس شد در 1820s و بسیاری از اصطبل و داخل مغازه ها RCMP (Royal Canadian Mounted Police) چینی Gateneaus است که شبیه به یک پارک دولت و شهرکهای مکنزی کینگ و کینگسوود.

پایین شرق حلقه حقایق:

– جایی که از آن شروع می شود: شهر نیویورک
– که در آن به پایان می رسد: شهر نیویورک
مسیر: شهر نیویورک, هادسون, رودخانه, دریاچه چاپلین, Quebec, Quebec City, Tadoussac, Perce راک (ترین عکس بینایی), New Brunswick, Prince Edward Island, Nova Scotia, مین, بوستون
– زمان مناسب برای شروع: اوایل تا اواسط ماه ژوئن
– وارد کبک اوایل ماه جولای
-ترک پورتلند اصلی اواسط تا اواخر سپتامبر برای جلوگیری از طوفان
– چه نقشی AGLCA بازی ؟

امریکا بزرگ حلقه مربیان’ انجمن عضو و همکار موبایل ارائه دانش دست اول. راهنمایی و ترفندها خواهد اطمینان حاصل شود که جدید Loopers را با ارزش ترین و سرگرم کننده تجربه کروز انجام Down East حلقه.

همه چیز برای انجام در سفر/مکان:

– کبک: خرید, به, خوردن, Gelato, کشف شهر, بازدید از فروشگاه مواد غذایی اگر شما آن زمان حق آنها را بزرگ جشن “آنها واقعا می دانم که چگونه به حزب” تاریخی بنادر و bistros, پیاده رو, کافه شتو Frontenac و مرور ، “کبک” که بسیار “اروپا” احساس و زیبا انداز یک موزه شکلات**قلم مو رنگ کردن در فرانسه!

– Montebello: لو Cheteau Montebello Papineau و مستغلات
St آن د Bellevue: کوچک شهر

– مونترال: پورت d ‘ Escale مارینا. آن است که درست در قلب مونترال با آجر خیابان ها و معماری دنبال سفر نشان می دهد مانند Cirque du Soleil

– اتاوا: “ما عاشق اتاوا! این کردم تا به بهترین شهر همیشه” می گویند لسلی و داگ Folkerth. “ما در اینجا خواهید بود برای چند روز وجود دارد اما فقط چیزهای زیادی برای دیدن و آیا ما در اینجا می تواند برای همیشه و هنوز هم هر چیزی را نمی بینم. اول از همه ما رفت و به Byward بازار که تاسیس شد در 1820s و بسیاری از اصطبل و داخل مغازه.

سپس به RCMP جایی که ما دیدم اسب و یک تور از اصطبل. ما رفت و گذشته از تمام انواع ساختمان های دولتی از طریق محله چینی ها و متوقف شد برای ناهار در همه جا حاضر تیم هورتون را Gateneaus است که مانند یک پارک ایالتی. واقعا زیبا بود و ما نیز املاک و بازدید از مکنزی کینگ و کینگسوود. او بسیار محبوب نخست وزیر کانادا برای مدتی تور مجلس ضرابخانه سلطنتی کانادا و ارز, موزه, موزه تمدن است.”

– ایری کانال: Remington تفنگ کارخانه و موزه Sylvan Beach: کمی در شهر رفت و آمد مکرر, Eddie است: پیر خانواده اجرای رستوران

– Waterford: آخرین شهر قبل از اینکه در واقع در این وهم آور کانال

– نیویورک: بسیار عاطفی در آینده به دیدن مجسمه آزادی.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *