پاسخ معنادار بذرپاش به منتقدان سوابقش: قسم می‌خورم کوتاه نخواهم آمد/کلکسیونی از حرف‌ها به من زده شد /در این جایگاه با کسی شوخی ندارم

پاسخ معنادار بذرپاش به منتقدان سوابقش: قسم می‌خورم کوتاه نخواهم آمد/کلکسیونی از حرف‌ها به من زده شد /در این جایگاه با کسی شوخی ندارم

[ad_1]

 آیین تکریم و معارفه رییس کل و دادستان دیوان محاسبات کشور دقایقی پیش با حضور رییس مجلس در محل دیوان محاسبات برگزار شد. نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز چهارشنبه(یکم مرداد) مهرداد بذرپاش را به عنوان رییس و علی کامیار را به عنوان دادستان دیوان محاسبات انتخاب کردند.

>>>> بیشتر بخوانید؛

>>>> قالیباف کوتاه نیامد /احمد توکلی همچنان پیگیر پرونده ریاست بذرپاش بر دیوان محاسبات

>>>> سوابق بذرپاش در مجلس دوباره بررسی می شود؟ /توضیحات جدید درباره روند انتخاب بذرپاش به عنوان رئیس دیوان محاسبات

پاسداری از بیت المال ماموریت اصلی دیوان محاسبات است

همچنین بنابر گزارش ایسنا، مهرداد بذرپاش در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل و دادستان دیوان محاسبات کشور که صبح امروز دوشنبه برگزار شد، با اشاره به برخی حواشی ایجاد شده در روزهای اخیر در مورد سوابق خود گفت: کلکسیونی از حرف ها زده شد. بعضی دلسوز بودند و برخی احتمالا نگران شدند. من از همه آنها گذشتم و به خون پدر شهیدم قسم یاد می کنم و با خدای خود عهد می بندم که ایستاده ام و ذره ای از حقوق مردم و بیت المال کوتاه نمی آیم و اجازه نمی دهم به کسی به اسم عدالت خواهی ظلم شود.

وی افزود: با ما کار سیاسی کردند، ولی من در اینجا کار سیاسی نخواهم کرد، ولی نظارت دقیق بر مبنای قانون و سختگیرانه را پیش می گیرم زیرا پای بیت المال در میان است و شوخی ندارم و پاسداری از بیت المال هم ماموریت اصلی دیوان است که باید در سخت ترین شرایط آن را رعایت کنیم.

۲۷۲۱۵

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *