وکیل ترامپ: ترامپ برای ماندن دست به جنگ می‌زند

وکیل ترامپ: ترامپ برای ماندن دست به جنگ می‌زند

[ad_1]

کوهن در مصاحبه با شبکه ان بی‌سی تصریح کرد: ترامپ حاضر به انجام هر کاری حتی آغاز یک جنگ برای پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا است. 

کوهن در پاسخ به خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا شما فکر می‌کنید که ترامپ می‌تواند دوباره در انتخابات پیروز شود؟ گفت: ترامپ دست به هر کاری از جمله دستکاری در صندوق‌های رای می‌زند. 

وی افزود: من معتقدم که وی حتی برای جلوگیری از خروج از دفتر کاخ سفید تا آنجا پیش می‌رود که یک جنگ را شروع ‌کند. بزرگترین ترس من این است که در سال ۲۰۲۰ انتقال مسالمت‌آمیز قدرت رخ ندهد. 

کوهن وکیل پیشین رئیس جمهوری آمریکا که هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد، در حالی مدعی تلاش‌های ترامپ برای حفظ قدرت است که وی خود نیز چندی پیش به جرایم متعدد از جمله فرار مالیاتی و تقلب بانکی اعتراف کرد. 

وی اعتراف کرد که در کمپین انتخاباتی ترامپ برای پیروز شدن او، به چند نفر از جمله زنان هرزه مبالغی را به صورت غیرقانونی پرداخت کرده است. 

تحقیقات از کوهن در ارتباط با پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا توسط «رابرت مولر» بازپرس ویژه این پرونده صورت گرفت. 

نهادهای اطلاعاتی آمریکا مدعی بودند که روس‌ها به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا دخالت کرده‌اند. اما روسیه این اتهام را رد کرده است. 
 

311311

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *