واکنش رئیس مجمع تشخیص مصلحت به توافق اماراتی‌ها: جمهوری اسلامی ایران حتما اقدامات مقتضی درمورد این توافق انجام می‌دهد

واکنش رئیس مجمع تشخیص مصلحت به توافق اماراتی‌ها: جمهوری اسلامی ایران حتما اقدامات مقتضی درمورد این توافق انجام می‌دهد

[ad_1]

آیت الله آملی لاریجانی در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به برگزاری باشکوه عزاداری های دهه اول محرم، در عین التزام هیات های عزاداری به توصیه ها و محدودیت های بهداشتی گفت: اکثریت قاطع مردم عزادار و ارادتمندان اهل بیت (ع) در برگزاری مراسم محرم امسال متعهد و ملتزم به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بودند و از این بابت خداوند متعال را شاکریم که ملت مسلمان ایران با رعایت دستور العمل های بهداشتی بار دیگر ارادت و محبت خالص خود را به ابا عبدالله الحسین (ع) به بهترین نحو نشان دادند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت افزود: مسلماً خداوند متعال مجاهدت های ملت عزیز ایران و تلاش ها ی آنان و قدم های بی شائبه شان در راه برپایی هر چه بهتر مراسم عزاداری محرم را آن هم در این شرایط سخت،بی اجر و بی اجابت نخواهد گذاشت.

وی در بخش دوم سخنان خود با اشاره به توافق اخیر کشور امارت با رژیم غاصب و ‌جعلی صهیونیستی، این توافق را توافقی بی سرانجام و خیانتی بزرگ در حق مردم فلسطین دانست و گفت: تلاش برای عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی تلاشی بی سرانجام و خیانتی بزرگ به آرمان فلسطین اشغالی و مردم مظلوم آن است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: توافق اخیر،نه تنها خیانت به مردم مظلوم فلسطین بلکه خیانت به کشورهای عربی و ملت های مسلمان است،چرا که آرمان فلسطین نه فقط مربوط به مردم آن، بلکه مربوط به کل جهان اسلام است.

آملی لاریجانی با تاکید بر این نکته که «ملت های مسلمان حتما خیال باطل و خواب عادی سازی روابط دولت های مسلمان با رژیم غاصب صهیونیست را بر این دولت ها آشفته خواهند کرد» گفت:حکومت جعلی صهیونیست نمی تواند دوام پیدا کند و تبعات توافق اخیر امارات نیز قطعا به خودشان باز خواهد گشت؛ چرا که مسیر توافق و عادی سازی روابط با یک رژیم غاصب و جعلی، یک مسیر مسدود و غیر قابل عبور است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران نیز حتما اقدامات مقتضی را در مورد توافق اخیر امارات و رژیم صهیونیستی اتخاذ خواهد کرد.

27219

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *