هویت بخشی و خودباوری جوانان راهکار مقابله با آسیب‌های اجتماعی

هویت بخشی و خودباوری جوانان راهکار مقابله با آسیب‌های اجتماعی

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ مریم بیدخام، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در آئین اختتامیه جشنواره همگفت جوانان آسیب ستیز با بیان اینکه هویت بخشی و خودباوری جوانان، آنها را از آسیب‌های اجتماعی دور می‌کند اظهارکرد: نقش جوانان در مبارزه با آسیب‌های اجتماعی بسیار حائز اهمیت و تاثیرگذار است و اجرای این برنامه‌ها سبب می‌شود تا استعدادهای جوانان آشکار شود.
بیدخام خودباوری جوانان را شرط اصلی شکوفایی و جهش تولید درکشور برشمرد و افزود : هر چه جوانان ما از خودباوری و عزت نفس بیشتری برخوردار باشند جوانان با انگیزه بیشتری می‌توانند با نوآوری و خلاقیت تحولاتی را در عرصه های مختلف برای کشور رقم بزنند.
او با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمردارای جایگاه و ظرفیت‌های ارزشمندی است اظهار کرد: جوانان هلال احمرپتانسیل مهمی در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی محسوب می‌شوند.
 بیدخام گفت: با توجه به شرایط جامعه و شیوع بیماری کرونا باید تلاش شود تا از ظرفیت‌های فضای مجازی در راستای اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی و پر کردن اوقات فراغت جوانان بیشتر استفاده شود.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی افزود: جوانان قشر پرتوان جامعه هستند که اگر بتوان از ایده ها و  خلاقیت آنها استفاده کرد می توانند نقش مهی را در امر توسعه پایداررقم بزنند.
آیین اختتامیه جشنواره مجازی همگفت جوانان آسیب ستیز به صورت آنلاین و با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، معاون اجتماعی بهزیستی، نماینده شورای فرهنگی مبارزه با مواد مخدر، مدیرعامل و معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین برگزار شد.

48

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *