نامجومطلق: گل باورنکردنی نساجی هر ۲۰ سال یک بار به ثمر می‌رسد

نامجومطلق: گل باورنکردنی نساجی هر ۲۰ سال یک بار به ثمر می‌رسد

[ad_1]

مجید نامجومطلق پس از تساوی یک – یک تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: خوب بازی کردیم و در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم. با همه احترامی که برای نساجی قائلم و از قبل می‌دانستیم خطرناک هستند، اما با تدابیری که فرهاد مجیدی و کادر فنی اندیشیده بودند، شروعی خوب با گردش توپی خوب داشتیم. ما موقعیت‌هایی خلق کردیم که تک به تک بودند و از آنها استفاده نکردیم.

وی افزود: متأسفانه روی ضربه‌ای غافلگیرکننده گل خوردیم که فکر کنم هر 20 سال یک بار در فوتبال ما رخ می‌دهد. از آن گل‌هایی بود که باورکردنی نیست. گل بدی خوردیم و از نظر روحی و روانی روی تیم ما تأثیر گذاشت. در نیمه دوم بار دیگر تیم برتر میدان بودیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم که از آنها استفاده نکردیم. در قانون فوتبال این است که وقتی موقعیت از دست بدهید، فوتبال بی‌رحم می‌شود.

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به امتیازات حساسی را از دست داده‌اند، گفت: اگر سه امتیازی که لیاقتش را داشتیم، به دست می‌آوردیم شرایط‌مان در جدول خوب می‌شد. هر چند با پیروزی در بازی عقب‌افتاده تا رده دوم جدول می‌توانیم صعود کنیم، اما اگر امروز می‌بردیم، شرایط‌مان بهتر می‌شد. این هم از حوادث فوتبال است و نمی‌توان پیش‌بینی کرد. از تلاش بازیکنان تشکر می‌کنیم. در نیمه دوم دیدید که وریا غفوری با وجود مصدومیت سخت، بازی کرد. این مسئله نشان می‌دهد بازیکنان انگیزه خوبی برای موفقیت دارند. امیدوارم در بازی‌های بعد بتوانیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم.

نامجومطلق درباره داوری دیدار استقلال – نساجی تصریح کرد: یکی دو صحنه مشکوک وجود داشت که بحث قضاوت را به کارشناسان داوری می‌سپاریم. در صحنه آخر اگر اشتباه نکنم، روی ارسلان مطهری خطایی صورت گرفت که مشکوک بود. امیدوارم تصمیم داور درست باشد، چون آن صحنه می‌توانست پنالتی باشد و به تیم کمک کند.

وی درباره عدم انسجام تیم استقلال خاطرنشان کرد: اعتقادم برعکس شماست. تا زمانی که گل دریافت کنیم، بازیکنان خوب بازی می‌کردند. پس از گل نساجی، تمرکز بازیکنان به‌هم خورد. در نیمه دوم بازیکنان به شرایط خودشان بازگشتند. یک تیم مگر چند موقعیت به دست می‌آورد؟! متأسفانه در استفاده از موقعیت‌ها بد عمل کردیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی از موقعیت‌ها استفاده کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال یادآور شد: ما یک بازیکن آزاد داریم و قانونش این است که اگر جایی بازی نکرده باشد به لیست اضافه شود. داریوش شجاعیان در تمرینات شرایط خوبی دارد و می‌تواند به استقلال کمک کند، اما متأسفانه نتوانستیم از او استفاده کنیم. با توجه به اینکه شرایط ویروس کرونا وجود دارد، امیدوارم مساعدتی به استقلال شود و از شجاعیان استفاده کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به مصدومیتی که شجاعیان داشت از لیست استقلال خارج شده بود و فکر نمی‌کردیم کرونا باعث تعطیلی لیگ شود. امیدوارم با مشکلاتی که کرونا به وجود آورده و تیم ما را نیز چند مرحله درگیر کرده است، بتوانیم از شجاعیان استفاده کنیم. هدف سازمان لیگ باید کمک کردن باشد و اگر همکاری کنند می‌توانیم از شجاعیان استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید: زکی‌پور به دیاباته:خوشحالی بعد از گل یادت رفت/عکس

255 41

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *