مینه سوتا گلف – Mille Lacs گلف رفت و آمد مکرر و مارینا

[ad_1]

اگر شما نگاهی به یک نظرسنجی واقعی Minnesotans و شما بخواهید آنها را به نام مناطق کشور که در حال سنتی تعطیلات مقصد Mille Lacs دریاچه منطقه خاصی بود در پنج مکان برای اکثر کسانی که در نظرسنجی. گرفتن یک سفر به Mille Lacs است که تقریبا هر Minnesotan ساخته شده است. سفر به Mille Lacs شبیه به حضور در نمایشگاه ایالتی مینه سوتا و یا رفتن به وزارت امور خارجه ساختمان کاپیتول در زمینه سفر به عنوان یک دانش آموز کلاس 5, همه آن را ندارد.

فقط از ایالات متحده بزرگراه 169 و آسان درایو 90 دقیقه شمالی از شهرهای دوقلو فقط شش مایلی جنوب پادگان وجود دارد یک زمین گلف است که باز شده است از سال 1964. شده اند وجود دارد برخی از تغییرات ساخته شده در گذشته زن و شوهر از فصول و تغییرات بیشتر خواهد شد که در ماه ها و سال های پیش رو است. به انجمن خوش آمدید Mille Lacs گلف رفت و آمد مکرر و مارینا شامل پهن برگان باشگاه گلف. برنامه های آینده شامل جدید ورود به سیستم طراحی clubhouse و رستوران 35,000 فوت مربع پارک آبی سرپوشیده, یک روز آبگرم 120-واحد هتل محل سکونت و ساختمان و بسیاری از امکانات بیشتر برای آینده برنامه ریزی شده. نیز وجود دارد گزینه خرید یا اجاره خانه های تک خانواری و خانه که از ویژگی های ورود به سیستم طراحی شده است.

وجود دارد برخی از تغییرات در آینده برای پهن برگان باشگاه گلف. وجود دارد برخی از برنامه های بر روی تخته رسم به کشش 6,309 حیاط البته کمی با اضافه کردن برخی از ظهر به یک زن و شوهر از جعبه توپ را روی گوه و تبدیل به یکی از دیگر par-4 سوراخ به یک par-5 ساخت دوره همتراز-72. علاوه بر این از برخی استراتژیک قرار داده پناهگاه است بر روی تخته رسم به عنوان به خوبی. در آن زمان طراحی پهن برگان باشگاه گلف می کند به پر-71 با یک امتیاز دوره از 69.7 و شیب شاخص 119. نمی شود آرام به یک از امنیت کاذب به دنبال در yardage بر کارت امتیازی و فکر شما می تواند غلبه این زمین گلف. اگر شما دقیق توپ-مهاجم و بالاتر از حد متوسط ور رفتن معمولا شما می توانید نمره خوبی اما اگر شما اجازه گارد خود را پایین این زمین گلف به شما خواهد شد که برای ناهار. همه از سبزی کوچک بالا و به اندازه کافی عربى به شما در حفظ و در بالای خود قرار دادن بازی. سبزها در پهن برگان باشگاه گلف شده است به عنوان پینهورست و من موافق با این بیانیه است.

مدیر کل ترنت Christenson همراه با کارکنان مدیریت از جیم Resch – سر گلف حرفه ای, جاستین Heitkamp – Pro مدیر فروشگاه و باب وستون-سرپرست گلف انجام یک کار خوب از مشتریان احساس خوش آمدید و همچنین نگه داشتن این امکانات در وضعیت خوب.

آخر هفته نرخ از $45.00 هر فرد با یک سبد خرید است که کاملا معقول و منطقی برای این قسمت رفت و آمد مکرر. سالمندان می توانید گلف در هر پنج شنبه یا چهارشنبه برای $25.00 هر فرد با یک سبد این ارزش حتی بهتر. برای بار توپ را روی گوه تماس 1-800-435-8720 و یا بازدید از وب سایت خود را در http://www.millelacsgolf.com

با این برنامه ریزی شده به پهن برگان باشگاه گلف و همچنین به عنوان برنامه ریزی توسعه به امکانات رفت و آمد مکرر, Mille Lacs گلف رفت و آمد مکرر و مارینا شامل پهن برگان باشگاه گلف است که مقصد شما می خواهید را به خانواده خود را به دوباره و دوباره.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *