من پسر عارف چم خرابه در ویتنام

[ad_1]

در ماه اوت سال 1969 آمریکایی B-52 را فرش-بمباران این پسر من محراب در ویتنام به بیرون راندن یک واحد Viet Cong با استفاده از این منطقه برای آموزش. کانگ ویتنام معتقد است که ایالات متحده نمی خواهد بمب های مقدس و تاریخی سایت. آنها احساس امن در این به طور طبیعی دفاع منطقه واقع در دره دو مایل گسترده ای بین دو رشته کوه و تغذیه توسط Thu Bon رودخانه. دره به نظر می رسید یک محل مناسب برای آموزش و استراحت. آنها حق داشتند در مورد دره اما اشتباه در مورد آمریکایی ها. آمریکایی ها بمباران این منطقه به مدت یک هفته تا زمانی که رهبران دینی مختلف با التماس آنها را به متوقف شود. تنها 17 از 71 اصلي سازه های کشف توسط باستان شناس M. C. پاریس در سال 1898 ذخیره شدند.

پسر من که به معنی “کوه زیبا” در ویتنامی است که یک خوشه از 4 طریق قرن 14 معابد هندو در نزدیکی روستای Duy فو ساخته شده توسط چمپا سلسله و ساخته شده است در رابطه با شهرهای Indrapura و Simhapura. شهرهای امروز شناخته شده توسط ویتنامی نام دونگ Durong و Tra Kieu. Mu پسر طولانی ترین ساکنان سایت باستان شناسی در هندوچین. در سال 1899 هنری Parmentier و M. L Finot را گسترده کار مستند مارک کردن سایت های مختلف گروه بندی معابد طراحی و عکاسی از ساختمان های مختلف در حالی که کار در چه یک فرانسوی را در نظر باور نکردنی, گرما و رطوبت. معابد ساخته شده به افتخار چنین خدایان هندو به عنوان کریشنا ویشنو و به خصوص شیوا.

برای قرن ها این چمپا حکومت مقدار از امروز ویتنام. خود را در مرکز قدرت بود و در دونگ Durong در نزدیکی من ، در نهایت ویتنام را شکست داد و آنها را تحت فشار قرار دادند و آنها را از این منطقه است. آنها نقل مکان کرد در جنوب دورتر اما قادر به زنده ماندن به عنوان یک گروه منسجم.

سی و دو steles (سنگ های بزرگ و سنگ حمل کتیبه) زنده ماندن در این منطقه است. کتیبه سند مختلف پادشاهان و هدیه از زمین و گنج به گروه در این منطقه است. آنها نیز به خدایان مختلف. برخی از این جالب تر Steles سند وقایع تاریخی از جمله جنگ با کامبوج در قرن 12th.

اکثر بازدید کنندگان امروز از DaNang یا توده در تورهای سازمان یافته. کافه خط مسیر. برخی از تور اتوبوس توقف در قیمت بالاتر رستوران زیرا آنها دریافت کمیسیون. اکثر بزرگتر تورهای خسته نباشید و رانندگی به طور مستقیم به پسر من که در آن تنقلات و نوشیدنی در دسترس هستند در کنار هدیه فروشگاه. نزدیکترین هتل در حدود یک مایل از ورودی.

طلوع آفتاب تور حرکت توده حدود 5:30 am. این تور می رسد حدود 6:30 قبل از کثیری از منظم گردشگران که می رسند در 8:30 یا بعد از آن.

وجود دارد چمپا موزه در نزدیکی دفتر فروش بلیط و یکی دیگر در داخل ترکیب. بهترین چمپا موزه در DaNang است و به خوبی به ارزش یک دیدار است. تور را می توان تقریبا در هر هتل و مهمانخانه ها و یا آژانس های مسافرتی در نزدیکی شهرها از جمله توده DaNang و رنگ. سفر بازگشت از پسر من به توده اغلب شامل یک ساعت قایق سواری و برگشت به شهر.

برقی و تراموا درایو بازدید کننده از ورود به خرابه حدود یک مایل دور. مسیر را از طریق سایت های نسبتا سطح و آسان راه رفتن در زیر یک سایبان از غنی شاخ و برگ سبز. فروشگاه ارائه می دهد انواع مختلفی از محصولات از جمله کپی از یک رقص شیوا.

در یک مرحله در نزدیکی فروشگاه, رقصنده ارائه یک برنامه به عنوان بخشی از تور. فقط این لباس ارائه یک سایت دوست داشتنی اگر چه صحت رقص شک داشتن کمی اطلاعات اولیه که از آن به منظور جلب. بدون در نظر گرفتن اجرای پیشنهاد خوب استراحت در سایه و در حال لذت منحصر به فرد.

وجود دریاچه ای زیبا در نزدیکی خرابه. تا کنون این دریاچه بیشتر کشف نشده است. این را نمی خواهد آخرین طولانی است. تورهای مختلف مانند سرنوشت آبهای پیشنهاد پیاده روی در منطقه و قایقرانی در دریاچه. کشف یک منطقه منزوی و گردشگران خواهد آمد. چنین است که این معضل ناشی از گردشگری است.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *