مناظر و جاذبه های لوآندا, آنگولا برای گردشگران

[ad_1]

به عنوان یک سفر برتر مقصد لوآندا, آنگولا توسط معروف برای, خرید, تنوع فرهنگی و مناظر دیدنی و جذاب. آن است که یک محل عالی برای قدم زدن پیک نیک و اکتشاف تعدادی از جاذبه های گردشگری است. جاذبه های مانند چند رستوران, بارها, سینما, مجموعه آثار تاریخی و سازه های جهان معروف هستند. اما لوآندا نیز ارائه می دهد فعالیت هایی برای مسافران که می خواهند چیزی فراتر از حد معمول تجربه گردشگری. مناظر و عکاسی از لوآندا خیره کننده است و آن را به خوبی به ارزش هزینه کردن زمان برای سفر به این منطقه دور افتاده. این مقاله توضیح می دهد برخی از جاذبه های محبوب است که خوانندگان ممکن است یا ممکن است در پیدا کردن معمولی راهنمای تور برای لوآندا: Kissama بازی پارک یادبود ملی, آمریکا, سفارت, استان Mussulo و بسیاری دیگر.

یادبود ملی

آن است که در یک برج واقع در جنوب غرب لوآندا. یک ثروت از موزه های فراگیر ملی یادبود, همه رایگان است. هر یک از این موزه ها طول می کشد روز به طور کامل کشف. از هنر به علم این موزه ارائه چیزی برای هر علاقه و گروه سنی و ضروری توقف در هر سفر به بنای یادبود ملی.

Mussulo

زمانی که شما قدم به Mussulo جزیره فقط چند فاصله دور از لوآندا شما متوجه چیزی غیر عادی حق دور. این آنگولا بانک ملی ساختمان تاریخی از لوآندا, در واقع در این شهرستان در مقابل آب “حاشیه”. این ساختمان ارزد!

Kissama پارک

این Kissama پارک بزرگ ذخیره بازی واقع در جنوب لوآندا. آن است که فوق العاده عینک به تجربه. آن هیجان انگیز صفری سواری عجیب نمایش بصری و فیل ها و بسیاری از حیوانات دیگر می تواند به سرعت بیش از حد حواس. اگر شما یک روز یا حتی یک روز و نیم با هیچ برنامه و می خواهید برای لذت بردن از زیبایی های جنوبی آن منطقه گام کردن نوار به صورت کمی و تجدید روح خود را در حالی که گرفتن عکس های منحصر به فرد از لوآندا.

سفارت آمریکا

سفارت آمریکا در لوآندا را فراهم می کند ثروت از کنسولی برای حمایت از شهروندان آمریکایی و همچنین خدمات مهاجرت به لوآندا شهروندان که در حال برنامه ریزی برای نقل مکان به امریکا است. آن است که یک ساختار واقع در بالای تپه. آن را در زمان 8 سال برای این ساختمان به پایان خواهد رسید. سفارت ارائه شده است با آخرین ابزارهای با تکنولوژی بالا و دستگاه های ارتباطی است.

لوآندا به عنوان یک مقصد توریستی است که در بسیاری از راه. مهمتر از آن راحت است. گردشگران را لذت بردن از بازدید از متنوع فرهنگی و تاریخی قابل توجهی سایت های لوآندا ارائه می دهد در حالی که در همان زمان لذت بردن از راحتی از امکانات مدرن. طیف گسترده ای از فعالیت ها در شیر از جمله بازدید از ساختمان های تاریخی. جذاب زیرچشمی نگاه کردن به تاریخچه در دسترس است ساخت این سرمایه گذاری در آنگولا جذاب برای روح است.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *