مفید ترین زبان در هنگام سفر به آسیا

[ad_1]

از تجربه شخصی ترین زبان مفید در هنگام سفر در آسیا است ، زمانی که من در بازدید از کره جنوبی من را تکذیب کرد, مطلب را در یک رستوران با یک عصبی پیشخدمت که به من گفت که او قادر به خدمت من برای ترس از عدم ارتباط و که اگر من تنها به زبان انگلیسی بود او نمی خواهد بود قادر به خدمت من.

بخاطر آن بود که من قادر به صحبت می کنند و خواندن و نوشتن در زبان ژاپنی است که او به من اجازه داد به نشسته و خدمت کرده است. من قادر به درک و منظور منو هموار و بدون هیچ مشکلی. در واقع خدمات ارائه شده آنها برای من بسیار عالی بود و همچنین به عنوان مواد غذایی است. من dined به تنهایی لذت می برد اما خودم فوق العاده و تحت درمان قرار گرفت خسروانه.

نه صد میلیون نفر از سراسر جهان صحبت می کنند و یا برخی از دستور زبان انگلیسی است. زبان انگلیسی زبان از کسب و کار و تجارت در آسیا و همچنین زبان های هالیوود با آن فیلم و موسیقی. زبان انگلیسی همه کاره است پویا و سرد است. در آسیا, آسیایی, بازرگانان و تجار دیده می شود و شنیده می شود با استفاده از زبان انگلیسی است. این یک وضعیت اجتماعی موضوع است. اگر شما قادر به صحبت به زبان انگلیسی روان شما دیده می شود که دارای تحصیلات عالی و تصفیه شده و مدرن فکر کردن.

اما وقتی که می آید به سفر و برخورد با تجار محلی زبان ژاپنی گرایش به یکی از زبان های محبوب برای صحبت کردن در. این می تواند دلیل بسیاری از کشورهای آسیایی بودند سابق مستعمرات امپراتوری ژاپن و ژاپنی مجبور شد بر مردم. زمانی که ژاپن reemerged به عنوان یک قدرت اقتصادی جهان محبوبیت, ژاپنی, در زمان خاموش شد و لازم به یاد بگیرند که بسیاری از آسیایی ها رفتند به ژاپن به صورت زنده و یا به دنبال یک زندگی جدید است. انگلیسی صحبت کردن بیشتر در مورد ظاهر سرد و شیک در حالی که یادگیری ژاپنی است که یک ماده از زنده ماندن است.

در ژاپن وجود دارد Wasaeigo. در سنگاپور ما Singlishو به همین ترتیب. اینها به شدت تغییر شکل از زبان انگلیسی که اغلب اوقات با تحریک انگلیسی زبانان بومی. Wasaeigo ( ژاپنی-انگلیسی) (Singlish-آموزش-زبان انگلیسی) اغلب استفاده شکسته و inflected و گاهی اوقات دچار سردرگمی آمریکای شمالی انگلیسی زبان است. نکته جالب در اینجا این است که در کشورهایی مانند سنگاپور و چین و کره جنوبی زبان ژاپنی است که به ندرت butchered, ابداع یا misspoken. آن است که همیشه روشن و احترام است.

اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر به آسیا و مطمئن نیستید که کدام زبان بهتر است به یاد بگیرند توصیه می کنم یادگیری ژاپنی. اگر یادگیری زبان چیزی است که شما علاقه مند در انجام English باید کفایت ترین زمان به خصوص در شهرهای بزرگ با تعداد زیادی از مناطق توریستی.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *