مرغ Maison نخواهد بود Cooped

[ad_1]

دو چیز مورد نیاز هر زمان کسی بررسی مدیترانه ای/خاورمیانه رستوران ارائه می دهد که دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ. اول باید وجود داشته باشد یک مقایسه Zankou مرغ پرنده به عنوان معیار. این است که پس از شاید یک پاراگراف یا دو مورد سیر رب که با آن می رود.

این بررسی خواهد بود بدون استثنا پس بیایید آن را از راه: بله مرغ Maison را جوجهگردان شبیه به Zankou است. هر دو صرف زمان twirling در مشاهده از طریق فر تا زمانی که پوسته قهوهای مایل به زرد درخشنده طلایی قهوه ای که تنها یک سایه تیره تر از جورج همیلتون. گرما-فشرده از چربی آن که به basted گوشت زیر-ادویه-مالیده مرغ را پوست کاهش به سبک لاغری. و رنگ پریده و سفید, سیر, رب به نام toum? هر دو رستوران ها به شما مقدار زیادی از آن را به درخواست مانند مومیایی در سراسر هر سطح ساخته شده از مرغ و یا نان پیتا. مرغ خانگی شباهت را به Zankou در اینجا به پایان.

مرغ چینی سالاد در لبنان فرو رفتن ؟ تنها در OC.

اگر پوست مرغ Maison پرنده نیست به عنوان ترد و یا به شدت خوش طعم به عنوان Zankou را گوشت است moister که خوب است چون Zankou به نظر می رسد قربانی آن مرغ آبدار بودن (به خصوص در اطراف ناحیه سینه) در خدمت به گرفتن که پوست خیلی.

در حال حاضر به رب. Zankou را toum چنان قدرتمند است که می تواند به عنوان بو نمک. مرغ Maison است مهربان مهربانتر نوع از رب. شما می توانید تقریبا قاشق از آن و خوردن آن مانند پوره سیب زمینی. من مطمئن هستم که شما حتی به آن نیاز دارید اگر شما منظور پرنده را از قبل خیس در لیمو-سیر یا لیمو-سس ریحان مخلوط که دو گزینه Zankou ارائه نمی دهد.

در این نقطه است که ارمنستان Zankou و لبنان مرغ Maison انشعاب و حتی بیشتر. دوم تاسیس شد در سال 2005 در تورانس توسط ماریو Karame. این رشد کرده است به دو شعبه دیگر همه مدیریت خانواده از جمله جدیدترین در یک نازا L شکل مینی مال توسط لنگر هدف که در آن کوستا مسا به پایان می رسد و سانتا آنا آغاز می شود. اما در حالی که Zankou نگه می دارد آن را ساده با بیش از چند جایگشت از هسته آن پروتئین به عنوان غذاهای مرغ Maison منو تلاش می شود بیشتر بلند پروازانه.

برای اولین بار وجود این مسائل شما انتظار می رود: Gyro گوشت از چرخش تف, است, اصلاح کرده, به شدت چاشنی ترد گلبرگ ویژه در یک صفحه و یا در یک ساندویچ است. متراکم و craggle-دلمه falafels هستند یا پر شده با tabbouleh به pitas و یا ساده به عنوان یک غذای اصلی.

پس از آن هیچ چیز شما هرگز فکر نمی کردم از دیدن: یک بشقاب مرغ پستو فتوچینی-که می تواند خوراک یک خانواده چهار با باقی مانده برای سگ-دارای رشته فرنگی را که کمی پخته و پف کرده اما آن را بازخرید توسط یک مزه پستو و خورشید گوجه فرنگی خشک شده.

اما در این مورد که ثابت خواهد کرد که نظر من که مرغ Maison قادر به انجام هر کاری آن را خونین می خواهد ؟ چینی سالاد مرغ. صرفه جویی بیش از حد تلخ کلم قرمز این است که بهترین بدل از یک حرامزاده ظرف شما در هر جایی پیدا کنید. حاوی تمام پیش نیازها (ماندارین و پرتقال قاچ نوار مرغ, زده, کاهو, کنجد دانه) آن را پرتاب در یک پانسمان کاملا فرموله شده به ترش و شیرین اما هرگز بی مزه. و هنگامی که عطر و طعم می شود برداشت توسط ظریف خیار فارسی یا آغشته به سرخ شده چیپس پیتا استفاده می شود به عنوان croutons شما را فراموش کرده ام چرا شما تا به حال تکبر و نسخه های دیگر.

به خوبی آن را به عنوان هر چند آن را واقعا فقط یک پرایمر برای آنچه که من در نظر مرغ خانگی درست هدف: کباب. این زیاد چیز طلاکاری شده در زغال. هیچ کباب نمونه با شکوه تر است یا سخاوتمندانه بخش از kafta. سفارش یکی برای ناهار و شما نیاز به هیچ چیز دیگری برای بقیه روز. به شدت چاشنی و معطر با تکه پیاز و ادویه جات ترشی جات و نعناع این تولیدات گوشت سیلندر دارای ضخامت یک مار بوا و طول یک زیردریایی ساندویچ-به راحتی پنج برگر’ ارزش نمووپرورش آب چکیدن گوشت چرخ کرده.

بره, استیک گوشت گاو و مرغ نیز دریافت کباب درمان است. شما پیدا کردن هر یک از بامبو-skewered لقمه بیش از حد بزرگ برای قرار دادن دهان خود را در اطراف; چاقو و چنگال مورد نیاز است. همه آتش و دود-چشمانداز اما بره کباب می شود هیچ چیز فوق العاده ای که خورده با ساده کره, سیب زمینی پخته و یک کاراکتر بهمراه رگه کبابی کباب گیاهی-است که در آن یک قارچ, پیاز, گوجه فرنگی, کدو سبز و فلفل دلمه دریافت impaled در چوب.

و, البته, وجود دارد, حموس و آن را خوب است صدر با گوجه فرنگی و جعفری. توصیه من انتخاب آن را به اشغال نقطه شماره 1 برای اولین بار خود را دسته کوچک موسیقی جاز ظرف سمت. دومین نقطه ؟ وجود دارد بیش از حد بسیاری به لیست اینجا. من دوست دارم خانه سالاد سیب زمینی. آن شانه خالی مایو برای سرکه (یا آن لیمو?) به عنوان پانسمان. انتخاب کنید آن را بر روی برنج, حتی اگر آن را به کشمش آن است.

برای دسر ؟ کیک های شکلاتی. بله مرغ مزون فوق العاده کیک های شکلاتی-نه-بیش از حد شیرین, جویدنی, کاکائو-y بلوک های پیچیده شده در سلفون و دلچسب به اندازه کافی برای دو نفر. آن را بیشتر اثبات است که محل نشانی از سوپ تا آجیل. من اشاره نمی سوپ? در سوپ وجود دارد.

مرغ Maison, 3332 S. بریستول سنت سانتا آنا (714) 434-0244; مرغ Maison, 2709 منهتن ساحل بلوار. Redondo Beach, CA (310) 725-0035; مرغ Maison, 3901 ساحل اقیانوس آرام بزرگراه. Torrance, CA 90505 (310) 465-1050

این بررسی به نظر می رسد در چاپ به عنوان “پرواز در قفس: مرغ Maison منو راه می رود فراتر از عنوانی پرنده.”

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *