مردم از کالاهای داخلی حمایت کنند

مردم از کالاهای داخلی حمایت کنند

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین در جلسه ستاد مقابله با قاچاق کالا گفت: با وجود تلاش های انجام شده هنوز با اهداف اصلی در این بخش فاصله داریم.
او با بیان اینکه کالای قاچاق تهدیدی علیه اقتصاد کشورمان است، اظهارکرد: با توجه به نیاز کشور به اشتغال و تولید و ضرورت حمایت از تولید داخلی؛ خرید کالاهای خارجی شایسته نیست و باید مردم از کالاهای داخلی حمایت کنند.
جمالی پور ادامه داد: با توجه به شرایط کنونی کشور باید با مشارکت همه جانبه تصمیم مناسب و مطلوبی برای مقابله با قاچاق اتخاذ شود.
نماینده عالی دولت در استان ، نیاز به ارز را در شرایط کنونی یکی از مهمترین نیازهای اقتصادی کشور دانست و گفت: باید زمینه توسعه صنایع بیش از پیش فراهم شود تا موانع قاچاق را ایجاد کرد.
او تاکید کرد: در شرایط اقتصادی سخت کنونی و محدود شدن بسیاری از مراکز تولیدی بخاطر بیماری کرونا و همچنین وجود تحریم‌های ناجوانمردانه دشمن، باید با ابتکار عمل و تلاش مضاعف سعی کنیم از قاچاق کالا پیشگیری و همچنین با استفاده از تبلیغات و فرهنگ سازی مناسب مردم را به استفاده از کالاهای داخلی ترغیب کنیم.
جمالی پور با اشاره به ظرفیت‌های مختلف استان در زمینه صنعتی و کشاورزی  افزود: باید در زمینه واردات و قاچاق کالا با حساسیت و جدیت  بیشتری وارد عمل شویم.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه خروجی این جلسه باید سبب هم افزایی و همکاری بیشتر برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز شود، افزود:  مصوبات و تصمیمات ستاد مقابله با قاچاق کالا سرنوشت ساز و مهم است.

48

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *