مراکز خرید در دبی

[ad_1]

Dubai Mall

بدون شک وجود دارد که دبی مال یکی از محبوب ترین و ظریف مراکز خرید در دبی, آن را به یک مقصد جهانی هدف همه بازدید کنندگان به شهر دبی آن را به یک مرکز تجاری جهانی است و یکی از خلاق ترین مراکز خرید در امارات متحده عربی.

بازار شامل بسیاری از بازارهای مختلف از جمله بازار طلا, در حالی که در داخل این مرکز خرید بهترین مارک های رقابت را به فضای بیشتر در بازار است که صدها نفر از مارک های که مناسب همه سلیقه ها و کلاس ها.

دبی مرکز منطقه برابر است با مساحت 52 در زمینه فوتبال و دریافت بیش از 52 میلیون بازدید کننده سالانه.

مرکز شهر دیره

مرکز شهر دیره شامل بیش از 115,000 مربع mters از فضای خرده فروشی و شامل بیش از 370 امکانات تفریحی مانند سحر و جادو, سیاره, شهرستان بولینگ و Vox سینما که شامل بیش از 3000 نفر.

سیتی سنتر دیره نیز ارائه می دهد دسترسی مستقیم به Balmain مرکز شهر دیره هتل در علاوه بر این به ارائه یکی از بزرگترین و راحت ترین خرید را تجربه آید به ناهار خوری شما باید بیش از 58 گزینه های مختلف بین المللی و رستوران های محلی این شهر همچنین دارای یک مرکز تناسب اندام ویژه خدمات گردشگری و یک ایستگاه مترو فقط در کنار آن.

با بیش از 370 فروشگاه های این مرکز خرید همه چیز از یک پزشک و داروخانه به جواهرات و پارچه دادگاه فروش خاورمیانه, صنایع دستی و همچنین به عنوان یک بزرگ و سوپرمارکت کارفور یک سینما و یک سالن بولینگ و دادگاه های مواد غذایی.

Burjman مرکز

یک محراب از بالا پایان خرید BurJuman است که همیشه در تقاضا برای بازدید کنندگان و مردم محلی به طور یکسان. به راحتی با BurJuman ایستگاه مترو شما در پیدا کردن طراح لوکس مارک های انبوه در این مد معشوق بهشت است. مجلل شامل ارائه Hermés, Louis Vuitton, ورساچه و کارتیه. در حالی که تمرکز بر روی لوکس نیز وجود دارد محبوب بالا-خیابان برندها مانند زارا و راز ویکتوریا.

همانطور که با تمام مراکز ما در شهر شما به راحتی می توانید یک روز از آن را در اینجا. سوخت گیری با حذف توسط یکی از 40 وسوسه انگیز رستوران ها و cafée با گزینه های ناهار خوری اعم از ایتالیایی و هندی به ایران و لبنان.

مرکز خرید ابن بطوطه

تزریق سرگرم کننده به خرید خانواده در جهان بزرگترین مضمون بازار با الهام از عربی اکسپلورر ابن بطوطه. فروشگاه راه خود را از طریق 275 خرده فروشان در شش دادگاه که منعکس کننده مناطق مختلف که از طریق آن ابن بطوطه در سفر: اندلس تونس و مصر و ایران و هند و چین است. شما پیدا کردن یک فروشگاه Debenhams, محبوب, الکترونیک, فروشگاه, Sharaf DG, و پاریس گالری برای رایحه.

آیا فقط به اینجا می آیند برای خرید هر چند – دکور چشم به صورت چاپگر. Persia دادگاه ویژگی های با شکوه دست نقاشی گنبد وجود دارد که اهرام در مصر دادگاه و قابل توجه شیر چشمه گرفتن در مرکز صحنه در اندلس دادگاه. را انتخاب کنید از 50 eateries و 21 صفحه نمایش سینما از جمله امارات متحده عربی تنها IMAX تئاتر. بیشتر چه, مترو طول می کشد شما را به بازار.

Dubai Festival City Mall

قدم به این مرکز برای یک الهام بخش ترکیبی از خرید, غذا و اوقات فراغت, جاذبه های. این 185,806 مربع متری نقطه عطفی در بانک ها از دبی کریک دارای بیش از 400 فروشگاه, 90, رستوران ها و کافه ها 12-صفحه نمایش سینما و سالن بولینگ.

با فروشگاه اعم از high-end طراح مد مارک های چنین به عنوان Carolina Herrera به بالا مقرون به صرفه-خیابان زنجیر را دوست دارد برای همیشه لطفا برای 21 شما تضمین شده نیست به دور دست خالی. شما لذت بردن از یک فرصت خرید تجربه در این کار بزرگ و پر نور مرکز. یک IKEA و HyperPanda سوپر مارکت محبوب با مردم محلی.

و خیلی بیشتر وجود دارد. قدم زدن در امتداد جذاب پیاده روی کانال و یک غروب سوار بر یک ابرا قبل از ناهار خوری در یکی از اسکله رستوران ها. نمونه معتبر اماراتی در طبخ Al Fanar رستوران و یا سر به رستوران مارینا غرفه برای خوشمزه کرایه بین المللی.

Mercato Mall

مرکتو است و ایده آل واقع در قلب جمیرا یکی از دبی معتبر ترین مناطق مسکونی. خیلی بیشتر از فقط یک مرکز خرید Mercatoepitomises بهترین در معماری و حمل و نقل شما را به دوره رنسانس.

خانه به منظره خیابان بنیاد جذاب piazzas و معتبر اهل توسکانی و ونیزی ویژگی های مرکتو در ساحل جمیرا جاده ارائه می دهد منحصر به فرد و بی نظیر محیط, نه به ذکر است یک کاملا لذت بخش خرید و تفریح را تجربه کنند.

با بیش از 140 مغازه ها و خدمات رسانه های مرکتو ارائه می دهد طیف گسترده ای از مارک های بین المللی و caters به نیازهای دبی ساکنان و گردشگران بین المللی به طور یکسان. از مد و زیبایی, homeware, جواهرات و اشیای قیمتی, الکترونیک و صنعت شیرینی سازی, مرکتو به شما می دهد یک انتخاب دست برداشت از محبوب ترین و در عین حال در دسترس علامت های تجاری.

انتخاب کنید تا مواد غذایی و ملزومات از Spinneys, سوپر مارکت, رها آنهایی که کمی خود را در شهر سرگرم گرفتن یک فیلم در Vox سینما و یا لذت بردن از یک فرصت ناهار در یکی از ما فوق العاده خیابان ها ،

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *