مراقبت از مبلمان فضای باز

[ad_1]

به عنوان تابستان به پایان می آید ما اغلب خودمان را فاقد دانش در مراقبت از مبلمان!

به عنوان یک مبلمان فضای باز تولید کننده و تامین کننده ما می تواند به شما کمک کند با این. در زیر برخی از دستورالعمل های کلی در مورد همه انواع مبلمان فضای باز به عنوان به خوبی به عنوان برخی از خاص تر اشاره گر برای موقعیت های چالش برانگیز.

  • اولین و مهمترین بخوانید دستورالعمل های سازنده. این مزاحم کمی مقالات شامل سنگهای از اطلاعات است که ما اغلب بی اعتنایی.
  • نور تمیز کردن خفیف ظرفشویی صابون با آب گرم یک راه طولانی را بروید! با استفاده از یک اسفنج یا برس نرم بشویید و سپس خشک پت با کهنه پارچه رایگان.
  • پوشش, پوشش, پوشش! پوشش مبلمان پاسیو خود را می افزاید: سال از استفاده از آنها به عنوان به خوبی به عنوان حفظ صنعتگری از عناصر و حتی برخی از حوادث است.
  • فراموش نکنید: قدرت شستشو با استفاده از آب ژاول کلر استفاده از روغن کاج. این روش ها اغلب بیش از حد شدید برای مبلمان باغ خود را با استفاده از هرگز مگر اینکه نشان داده شده در دستورالعمل های سازنده. اگر شما کاملا باید برای استفاده از آنها سعی کنید تست آنها را در یک منطقه از مبلمان و ببینید که چگونه است که می رود.

چگونه به مراقبت از مبلمان فضای باز با مواد مختلف?

سوسو خود را از ترکه یا چوب کوتاه

مبلمان ترکه یا چوب کوتاه است از روی حیله و تزویر در حس که آن را اجازه می دهد تا به صورت گرد و غبار و ذرات مزاحم به راه خود را از طریق قاب و داخل لانه. درهم طبیعت از قاب یک پناهگاه برای چنین ذرات و آفات است.

برای حفظ ترکه یا چوب کوتاه خود را در وضعیت خوب جارو است که یک مدت زمان طولانی راز! جارو می کند را ناخواسته ذرات گرد و غبار و از جمله از گوشه و مخفیگاه از ترکه یا چوب کوتاه مبلمان ، سریع پاک-با یک پارچه مرطوب و ایده آل خواهد بود پس از عبور از خلاء. در حالت ایده آل شما می خواهید پارچه را به غوطه ور در محلول مواد شوینده ملایم را با آب گرم (1/4 مواد شوینده در مقابل 3/4 آب). برای لکه های سخت و یا defections استفاده از نرم شکننده قلم مو آغشته به همان آب گرم/شوینده راه حل است.

برای موقعیت های دشوار زمانی که شما خود را طبیعی ترکه یا چوب کوتاه و شما آن را ببینید خشک شدن و تقسیم غبار/اسپری خود را از ترکه یا چوب کوتاه قاب و ترک آن را به خشک در سایه در یک روز شادی بخش. مراقب باشید به انجام آن بیش از دو بار در سال به عنوان این ممکن است تضعیف چسب مبلمان خود را!

نیشگون گرفتن و کشیدن شما ساج

یکی از مهمترین جنبه های آلی از مبلمان چوب ساج است که بسیار مستعد کپک زدن. کامل شستشو یک باید است! یک بار در سال اسکراب آن را کاملا با قلم مو. چرا یک بار فقط ؟ چوب ساج است و این فوق العاده خودرو-جوانی قدرت; این است که چرا از آن بسیار پس از دنبال!

چوب ساج به طور طبیعی دارای یک چرب طبیعت و بسته به کیفیت آن می تواند به حفظ خود را برای مدت طولانی تری بدون کمک شما. بسیاری از صاحبان فکر می کنم که چوب ساج باید, روغنی کردن, اغلب, اما این همیشه مورد نیست. مختلف teaks و متفاوت اتمام دیکته اینکه آیا یا نه شما باید چوب ساج بود ، مشورت كننده برای توصیه.

دخالت با فلز

فلزی مبلمان فضای متفاوت متفاوت از فولاد به آلومینیوم به کروم به دیگران; در اینجا برخی از اثبات احمق راه برای محافظت از آنها را بدون رفتن به جزئیات هر یک.

اگر چه بسیاری فلزی مبلمان پاسیو به پایان رسید با یک لایه محافظ سالانه خود را تعمیر و نگهداری می تواند کمک به طولانی مدت از این تعمیر و نگهداری.

بازرسی کامل هر بهار می تواند به جلوگیری از آسیب دراز مدت در دراز مدت است. نگاه کردن به زنگ و متلاطم در لاک الکل زدن به. اگر شما آنها را ببینید با استفاده از کاغذ سنباده به حذف منطقه آسیب دیده و پس از آن درخواست سازنده لاک الکل یا رنگ.

مدفوع پرنده بسیار اسیدی و واقعا می تواند آسیب اختتامیه, سازمان دیده بان برای کسانی که تمام فصل طولانی است. همچنین توصیه می شود برای پاک کردن همه چیز را با یک پارچه مرطوب چند بار در سال است.

بودن در کسب و کار مهمان نوازی, مبلمان فضای باز برای هتل ها و رستوران ها و یا ساحل همیشه باید حفظ شود به منظور طولانی تر و حفظ یک تصویر مثبت.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *