ماهیگیری در دریا در منطقه Oban

[ad_1]

ماهیگیری در دریا در ابن منطقه یکی از هیجان انگیز ترین و متنوع نقاط در انگلستان است. صفحه اصلی برای ضبط اسکیت و pollack, cod, لینگ و conger, Argyll خط ساحلی طولانی تر از فرانسه را ارائه می دهد و ماهیگیری بیش از wrecks صخره, غارها, آبهای آزاد و دریای lochs. اضافه کردن به این مناظر زیبا از جزایر جزر و نژادها (از جمله جهان سوم بزرگترین گرداب – این Corryvreckan) و حیات وحش مانند نهنگ دلفین ها و عقاب های دریایی و این باعث می شود برای یک باید مقصد سفر برای تازه کار و یا ماهیگیران تفننی تجربه به طور یکسان.

ساحل در مقابل قایق

اکثر گونه ها در این منطقه می توان از هر دو ساحل و قایق. وجود دارد برخی از عالی ساحل علائم مانند Dunollie نقطه در Ganavan جاده فقط گذشته Oban. رایج ترین ماهی از ساحل هستند مخالی pollack, spurdog, thornback ری اره ماهی cod, coalfish و انواع flatties. تمام خواهد شد در دام کهنه و lugworm و همچنین ماهی خال مخالی نوار صدف و پوست خرچنگ. اما قایق ماهیگیری ارائه می دهد یک مقدار بزرگتر بگیر و گونه به ندرت گرفتار از ساحل. خراب و صخره ماهیگیری محبوب ترین و بزرگ جلب شایع هستند. منشور قایق های کار در خارج از ابن, Craobh مارینا و Balvicar و مجهز با پرتاب کنندگان ارائه و مقابله با ثروت از دانش محلی علائم.

نمونه اسکیت

انگلیسی رکورد اسکیت (227lbs) گرفتار شد در نزدیکی Tobermory در جزیره Mull و منطقه اغلب بازده ماهی بیش از 200lb علامت که جذب ماهیگیران تفننی از سراسر انگلستان است. اسکیت می تواند گرفتار شود در تمام طول سال اگر چه بهترین شانس ابتلا به آنهایی که بزرگتر است بین ماه های آگوست تا اکتبر. همانطور که با همه بازی بزرگ ماهیگیری حق مقابله ضروری است. در حالت ایده آل این است که یک 50lb کلاس میله یک حلقه پر شده با 50lb خط متصل به مهار و لب به لب بقیه. دکل باید ساده با یک کشویی بوم با مفصل گردنده لینک با حجم 10 bronzed قلاب. وجود دارد بدون نیاز به سیم ردیابی به عنوان اسکیت زیادی ندارد تیز دندان. اما تجاری درجه سیلیکونی حدود 200 پوند است توصیه می شود. بهترین طعمه کل coalfish خال مخالی یا pollack 1-2lbs با یک فیله قطع است که به تولید بیشتر خون و عطر برای جذب ماهی. اکثر اسکیت در بریتانیا برچسب و بازگشت و ماهیگیران تفننی را تشویق به انجام این کار به حفظ شماره از این نادر سخت مبارزه با ماهی.

دریاچه Etive

دریاچه Etive امتداد 20 مایل داخلی از دهان خود نزدیک Connel و معروف جزر و مد می افتد از لرا. آن را یکی از منحصر به فرد ترین lochs در انگلستان به عنوان این دو مجموعه از باریک که تحت تاثیر جزر و مد در چنین راهی است که می تواند وجود داشته باشد دو ساعت تفاوت بین جزر و مد بالا در دهان از دریاچه و Bonawe فقط 5 مایل دور. محتوای نمک است که تحت تاثیر این اثر عجیب و غریب که در نتیجه در طیف بسیار متنوعی از ماهی است. برای مثال ماهی قزل آلای قهوه ای به اشتراک گذاری همان علائم به عنوان پولاک و spurdog (دریاچه به همراه داشت اسکاتلند ساحل رکورد 15lb 3 اونس). خوب علائم Ardchattan دیر و Bonawe معدن بیشتر تا دریاچه در ساحل شمالی و بادنما در نزدیکی Connel پل. قایق های استخدام موجود است از Taynuilt اسکله. نخ ریسی در اینجا معمولا گرفتن pollack, saithe و ماهی قزل آلا در ماه های گرم در حالی که طعمه ماهیگیری تولید خواهد شد برخی از بزرگ spurdog, اره ماهی و thornback اشعه.

به صورت متنوع و منحصر به فرد ماهیگیری آب در ابن منطقه هستند ایده آل برای گاه به گاه و ماهیگیران تفننی تجربه به طور یکسان.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *