قایق به Koh Lipe: فقط در کشتی سوار به دور از بهشت

[ad_1]

آیا شما بی حوصله و با برنامه گیج کننده خود را? از شما کار از یک سال و راست و نیاز به یک دلیل شکستن از برنامه و دوباره جوان ؟ این است که مقصد خود را انتخاب کنند…. اگر تمام پاسخ به این سوال ها بله پس بهترین مقصد یو می توانید در این سال است Koh Lipe.

این صدا ممکن است نا آشنا اما این یکی از مهمترین و به دنبال مقصد ساحل جزیره قیف. این جزیره در حال حاضر در تایلند الجزایر و کمک به اقتصاد کشور majorly به لحاظ گردشگری است.

همه چیز برای انجام در Koh Lipe

Koh Lipe می افتد در تحت صلاحیت این دادگاه ها از Tarutao پارک ملی. وجود بیش از 500 فوق العاده ای سلیمان در Butong الجزایر که در آن Koh Lipe می افتد. جزیره معروف است به دلیل آن که منجر ساحل مقصد که در حال طلوع آفتاب, ساحل, غروب, ساحل پاتایا ساحل.

بهترین بخش این است که شما می توانید فایده در سطح جهانی امکانات رفاهی از مشهور هتل ها و چمن کلبه از استراحتگاه محلی است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید در اینجا. در اینجا برخی از ایده های که شما می توانید به یک سفر.

آن است که فقط 60 متر دور از سرزمین اصلی تایلند است. آن است که واقع در دریای آندامان. برای رسیدن به اینجا شما را به یک قایق به Koh Lipe از پیشرو بنادر یا بندر تایلند. شما همچنین می توانید ترتیب یک کشتی از پیشرو سلیمان هنگامی که شما به دنبال یک جزیره رقص سفرنامه.

پس از رسیدن به آنجا شما می توانید کشف کاوش بخشی از این جزیره از طریق پا. آن را به یک پارک ملی تاسیس شده در سال 1974. این جزیره فقط 2 متر بلند می شود و می تواند به راحتی صرف ،

شما می توانید استحمام در آب تمیز از دریای آندامان. آب روشن مایل به آبی رنگ است. شما می توانید اردوگاه در سواحل و یا رفتن برای یک آب ، وجود دارد کافه ها و رستوران ها در نزدیکی سواحل است. شما می توانید برای یک نوشیدنی یا یک بشقاب غذای دریایی. پودر-سواحل شنی سفید رنگ خواهد بود که مکان ایده آل برای پیاده روی و جذب زیبایی از طبیعت است.

وجود دارد انواع مختلفی از ورزش های آبی موجود در این جزیره است. شما می توانید برای یک غواصی جلسه غواصی و یا لذت بردن از سوار کرجی در حضور یک مربی.

بهترین راه برای شاهد طبیعت است که از طریق گرفتن یک سفر با قایق به آرام بخشی از جزایر که در آن شما را پیدا خواهد کرد بزرگ مارمولک میمون و غیره در زیستگاه طبیعی خود. همچنین شما می خواهد پیدا کردن bioluminescent phytoplanktons هنگام شنا و یا غواصی در دریا.

تمام این سفرها می تواند به راحتی مرتب در Koh Lipe جزیره است. مقامات تنظیم مناسب محل به ترتیب این تجارب است. همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به قایق به Koh Lipe و لذت بردن از دریا سوار. پر از دست انداز امواج و سواحل پاک خواهد شد خوش آمدید در صمیمانه ترین راه است.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *