قایقرانی و … بود لیک

[ad_1]

با تو بود لیک (literately به معنی دریاچه) بزرگترین طبیعی دریاچه در ویتنام است. این یک نقطه برجسته است که گردشگران می توانند حالا در ویتنام تورهای. Ba بود دریاچه واقع شده است و در وسط سنگ آهک در نم Mau کمون Bac به کان منطقه BacKan استان در منطقه شمال شرقی در ویتنام تورهای’ سفر نقشه است. خوب وضعیت جاده آن را تنها طول می کشد حدود 5.5 ساعت رانندگی از هانوی به دست آوردن وجود دارد. به دلیل خاص زمین شناسی اساسی این دریاچه بسیار اصلی ویژگی های منحصر به فرد در مقایسه با دیگر در سراسر جهان کاستور دریاچه ها. کاستور دریاچه ها خالی هستند و یا تنها با یک فصل از آب در حالی که با توان دریاچه پر آب در طول سال است. با تو بود لیک در نظر گرفته شده است “سنگ سبز” در ویتنام است. به همین دلیل بسیاری از ویتنام تورهای Ba بود دریاچه به عنوان “باید به” نقطه شمال ماجراهای در گشت و گذار, کوه پیمایی, اما بیشتر از همه قایقرانی.

با شروع از هانوی ما رو به Bac به کان منطقه در شمال شرقی ویتنام در اواخر بعد از ظهر. از این رو ما تصمیم به اقامت یک شب در Pac Ngoi ایجاد کرد – سنتی روستای Tay مردم آغاز شده و ما کایاک سفر اوایل صبح روز بعد. Pac Ngoi روستا دارای حدود 40 خانه های سنتی واقع در سمت راست در کنار مزارع و رودخانه لبه. ماندن در خانه ما می توانید گوش دادن به ریتم ننگ راست رودخانه در کنار خانه و بوی همه هوای تازه. نقطه شروع در کایاک سفر Buoc لمعه اسکله است که به دور از کارشناسی بود دریاچه در اطراف یک 10km دست و پا زدن. در ادامه به دست و پا زدن در طول زمستان ما را شگفت زده زیبایی از سنگ آهک در اطراف. قایقرانی برای حدود 40 دقیقه گذشت ما از طریق Puong غار. این ننگ رودخانه از طریق سنگ آهک ریه Nham ایجاد Puong غارها با طاقدیس 300 متر طول و 30 متر ارتفاع با هزاران اشکال مختلف است که نگاه بسیار جادویی و سوسو زننده. ما نگه داشته پارو حدود یک ساعت و نیم پس از آن ما در زمان کوتاه استراحت در رستوران دزدان دریایی. نام رستوران نامگذاری صاحب نام مستعار. صاحب رستوران دزدان دریایی بازی نقش یک دزد دریایی در یک فیلم فرانسوی که در آن نام مستعار خود را از آمد. پس از اتمام ناهار و استراحت ما راه می رفت و پایین می افتد. Dau دنگ سقوط 100m سه سطح آبشار باعث می شود حتی مناظر با شکوه تر. پس از آمدن به ما کیکس آن زمان ما حدود 40 دقیقه برای رسیدن به با تو بود لیک.

Ba بود دریاچه تشکیل شد در حدود 200 میلیون سال پیش; دریاچه احاطه شده توسط صخره های سنگ آهک است که به نوبه خود تحت پوشش اولیه ، با تو بود لیک گسترش بیش از 8 کیلومتر; وسیع ترین نقطه آن بیش از 3 کیلومتر و 150 متر بالاتر از سطح دریا. این یک چالش حتی برای با تجربه kayakers. Ba بود دریاچه ترکیبی از سه عناصر طبیعی: آب و درختان و کوه ها. حتی اگر شما تجربه دیگر ویتنام تورهای شما را به سختی پیدا کردن یک محل که در آن سه عامل را مخلوط به خوبی و زیبایی. این دریاچه شامل سه منطقه به نام Pe لام, Pe, Lu و Pe Leng. تنها قایقرانی از طریق این جزایر می تواند به شما احساس می کنید همه از زیبایی آن است. راحت ترین نقطه شروع Pe لام دریاچه. قایقرانی در اطراف Pe لام دریاچه, من می توانید ببینید در وسط دریاچه جزیره وجود دارد و در وسط جزیره کوچک دیگری لیک محلی تماس Ao تین (پری برکه). همانطور که از نام آن Ao تین دریاچه دارای یک زیبایی خالص است که نمی توان در مقایسه با دیگر دریاچه در تورهای همه در سراسر ویتنام است. اگر چه به طور معمول, این دریاچه تنها یک کامل-آب فصل Ao تین است که همیشه پر از آب خالص است. زیبایی Ao تین کاملا پاک ذهن من و من سمت چپ تجدید. Paddling به آرامی به لذت بردن از تمام زیبایی Ao تین من بازگشت از سفر من و ترک Pe لام. بعدی مقصد, Pe, دریاچه ارومیه, دریاچه و یک Ma جزیره است. نام این جزیره می آید از آن شکل و به نظر می رسد مانند یک اسب wading را در سراسر دریاچه. ایستاده بر روی یک Ma جزیره و در نظر گرفتن یک حد نگاه به Pe لام جزیره آفتاب درخشان در سطح آب; من عمیقا درک کنند که چرا مردم می گویند Ba بود دریاچه زیبا ترین و طبیعی دریاچه در ویتنام است.

آخرین مقصد است Po Giai Ma (بیوه تپه). تپه مشخص شده است با یک لمس تاریخی بازمانده با معنی عمیق در مورد انسانیت و عشق است. داستان در مورد یک زن بیوه با او انسانی و درست اعمال ذخیره تمام روستاها از سیل وحشتناک که اعتقاد بر این بود که ایجاد شده بود Ba دریاچه. نام این جزیره بود و پس از او به نام. که می تواند به عنوان یک مشخصه از ویتنام تورهای – آن را سخت برای پیدا کردن یک مقصد توریستی در ویتنام مشخص نیست با یک اثر تاریخی.

مجموعه ای از دریاچه ها, رودخانه ها, رودخانه, کوه ها و غارها نگه داشته اند با تو بود لیک در درجه حرارت متوسط 22°Cyear دور. در اینجا آن را گرم و در زمستان سرد و در تابستان بسیار مناسب برای ایده آل گریز گشت در تمام چهار فصل است. از طریق همه از ویتنام تورهای نه وجود دارد بسیاری از مکان های با درجه حرارت ایده آل بود. Ba بود دریاچه دارای رتبه به عنوان بالا 20 زیبا ترین دریاچه ها در جهان توسط یونسکو, از این رو, اگر شما برنامه ریزی برای بازدید از ویتنام, Ba تواند دریاچه را به یکی از بسیاری از انتخاب های بسیار عالی شما می توانید انتخاب کنید در آینده تور ویتنام.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *