غرب وحشی در برزیل پانتانال

[ad_1]

ترکیب این منطقه تنوع زیستی غنی با “غرب وحشی” فرهنگ محلی کابوی, محیط زیست شامل غرفه های ارائه یکی از بهترین فرصت ها برای دریافت نهایی پانتانال تجربه. این بررنکو آلتو محیط زیست-منزل یک خانواده کوچک-اجرای عملیات واقع در سواحل ریو نگرو در برزیل, خارجه ماتو گروسو دو سول است که چنین تسلیم. تبدیل معتبر Panteneiro خانه رعیتی و یکی از قدیمی ترین در منطقه آن را به دست آورد تسلیم بنیانگذار خورخه Schweizer برای حفاظت و مقاصد پژوهشی. در حالی که حمایت از تحقیقات به حفاظت از محیط زیست همچنان به عنوان یک اولویت مهم در فزندا بررنکو آلتو تسلیم پیشنهادات واقعا جادویی پانتانال تجربه و همچنین hance برای دیدن حیات وحش شگفت انگیز. چند eco-لژ باید کاملا تنوع جانوران محلی که فزندا بررنکو آلتو را ارائه کرده است. و چون تسلیم واقع شده است و در کار مزرعه شما باید از این فرصت نادر برای زندگی کردن خود را “غرب وحشی” رویاها و یادگیری چند ترفند از Pantaniero کابوی ها.

تسلیم و اطراف آن مزرعه است که در مورد به عنوان دور از تمدن به عنوان شما می توانید دریافت کنید. نزدیکترین شهر است که بیش از چهار ساعت به دور و اگر شما سعی می کنید در رانندگی خود را, شما خواهد شد بدون شک باید با یک سواری پر از دست انداز و جاده های نامهربان. اگر شما ترجیح می دهند به صرف تعطیلات خود را حفر زمین بلکبرن را از گل و گزینه پرواز در یک هواپیمای خصوصی ممکن است ترجیح داده شده است. به محض ورود شما را پیدا خواهد کرد که دنج Pantaniero تسلیم با کارکنان دوستانه و راحت اتاق در انتظار شما است. با وجود فاصله خود را از جهان در بزرگ الج ارائه می دهد تمام امکانات مدرن شما احتمالا می تواند تمایل از جمله تهویه مطبوع و اینترنت و سرویس کامل رستوران. علاوه بر این راهنماهای مجرب مسلط به زبان انگلیسی, آلمانی, فرانسوی, اسپانیایی و پرتغالی در دسترس هستند به لذت شما را با دانش خود را از این منطقه است. بهترین از همه, به این دلیل که بررنکو آلتو میزبان تعداد محدودی از مهمانان شما تضمین مقدار زیادی از زمانیکه شخصی توجه است.

با تشکر نسبی آن انزوا و جغرافیای منحصر به فرد این فزندا بررنکو آلتو به شگفت آور متنوع و رنگارنگ مجموعه ای از حیات وحش است. بازدید کنندگان در اینجا درمان به چنین مناظر فوق العاده به عنوان macaws گرفتن پرواز پر کردن آسمان با درخشان و رنگارنگ بال و پر و capybaras قدم زدن با احتیاط همراه بانک رودخانه Rio Negro. شاید تسلیم معروف ترین و محبوب حیوانات ساکنان آن غول رودخانه سمور. این خاص سمور خانواده سرگرم تسلیم بازدید کنندگان برای سال ها و حتی به عنوان الهام بخش برای حداقل یک کتاب است. حیوانات دیگر ساکنان شامل پلنگ maned گرگ میمون زوزه کش و caimans. و وقتی که می آید به پرندگان صاحبان شمارش حداقل 394 گونه پرنده! این منطقه همچنین با پشتیبانی از a به اندازه کافی بزرگ سنبلی جمعیت (یکی از کمیاب ترین و باارزش ترین پرندگان در پانتانال) است که می تواند خال خال به طور منظم.

تسلیم ارائه می دهد یک فعالیت اطمینان حاصل کرد که شما دریافت بیشتر از اقامت خود را. , قایقرانی, قایقرانی, اسب سواری پشت, پیاده روی, پرنده نگری, ماهیگیری, باز خودرو سافاری, شنا, ستاره زل زده گاو کشمکش آواز در اطراف اردوگاه آتش و یا به سادگی به حمام آفتاب در ساحل محلی caiman جمعیت – همه به راحتی در دسترس هستند. تمام تورهای حیات وحش توسط یکی از صاحبان مارینا Schweizer یا لوکاس Leuzinger هر دو کارشناسان محلی حیات وحش و اکوسیستم. تسلیم دوستانه کارکنان وجود دارد برای دیدار با هر نیاز خود را در نظر کاوش در برنامه ریزی و به سادگی از pampering. به فعالیت های متنوع و منحصر به فرد حیات وحش و گرم محیط را بررنکو آلتو اکو الج نهایی از راه دور “غرب وحشی” و حیات وحش ماجراجویی برای تمام اعضای خانواده.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *