غذا حماسه و راه سرخپوستان مقابله با آن

[ad_1]

در یک کشور که معتقد است در “atithi devo bhavo’ (یک زبان سانسکریت آیه به معنی ” مهمان خدا است) و باعث می شود مطمئن شوید که مهمان است و فدرال رزرو (بانک فدرال تا او التماس برای رحمت و دیگر نمی تواند لوکوموتیو), مواد غذایی, آیا به دست آوردن یک محل مهم است. معروف ضرب المثل ‘راه به قلب یک مرد از طریق معده اش’ به نظر می رسد مذهبی به دنبال در اینجا و هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم که زمانی که آنها برای پیدا کردن بازی مناسب برای پسر خود را به توانایی به طبخ یک معیار مهم برای دختر به تصویب ‘تست’! متعدد در کلاس آشپزی هتل مدیریت موسسات, دستور العمل کتاب, پخت و پز نشان می دهد و قارچ تعدادی از رستوران ها و کنار جاده eateries منعکس شور است که همراه با غذا و پخت و پز.

بنابراین اگر آن را در مورد مواد غذایی و سرخپوستان وجود دارد نه بسیاری از مردم که مخالف که سرخپوستان را دوست دارم به خوردن تا آنجا که ما عشق را به صحبت کنید. عشق ما را به رفتن به مکان های مختلف را امتحان کنید غذاهای آزمایش با طعم های مختلف و پخت و پز روش های رتبه یک آمیزه ای از غذاهای مختلف و افراط جوانه های چشایی ما در گناه غنی سازی. ما باید تمایل به دسر و داغ و غذاهای تند است که می تواند بسیاری از دانه های عرق بر روی پیشانی خود را و آنها را با آبریزش بینی. جای تعجب نیست که ما شهرت داشتن مجموعه ای از غذاهای که در حال امیزش از تعدادی از گیاهان عجیب و غریب و اساسا تند در طبیعت است. ما در واقع آمده است یک راه طولانی از بازمانده در گوشت خام به تان شدیدا کردن ظروف است که ترکیب منحصر به فرد و کلاس جهانی روش پخت و پز. مواد غذایی متوقف باقی می ماند نکته ضروری است که نگه می دارد سیستم زنده و فراتر از آن. و پخت و پز تبدیل به یک پلت فرم برای آزمایش یک کانال که از طریق آن تعداد زیادی از مردم ابراز درمان به قید وثیقه مردم از افسردگی و یک فرم هنری را در خود دارد که honed گرامی و حتی حفظ شود.

این به در نظر گرفتن مارک های مختلف و یک میزبان از مواد غذایی فروشگاه آنلاین/ پورتال آمده اند رو به جلو برای پول نقد در ارتباط قوی بین مواد غذایی و سرخپوستان. آنها گنجانیده سنتی و قدیمی سن روش پخت و پز آورده و به خط مقدم غذاهای سلطنتی و آرایه ای از غذاهای محبوب در precooked/ آماده به خوردن فرم همراه با عجیب و غریب سرگرمی مخلوط گذاشته و صفحه گرامافون با ‘جشن برای حواس’ لطفا نهایی foodie و تحت تاثیر قرار دادن خبره.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *