عروسی هندی منو: برنامه ریزی, راهنمایی

[ad_1]

یک عروسی هندی یک تجسم از فرهنگ غنی و میراث فرهنگی کشور است. اسراف و عجیب عروسی هندی ناقص و بدون غذا خوشمزه است. هنگام انتخاب اين منو دو طرف خانواده درگیر باید. در واقع بهترین راه این است که به بحث در مورد منو چند بار از قبل به دلیل تنوع غذاهای هندی.

تهیه غذای هندی یک هنر است و هر ظرف متفاوت است و در عین حال mouthwatering. با این حال مهم است که به روشنی در مورد عروسی منو. هنگامی که انتخاب کرده نباید آن را تغییر و یا تغییر می یابد. انتخاب منحصر به فرد منو تنها چند ظروف می تواند خسته کننده, اما وجود دارد برخی از چیزهایی را در نظر میگیرد که به شما کمک خواهد کرد.

گیاهی یا غیر گیاهی

اولین و مهمترین چیز این است که آیا این منو باید مواد غذایی گیاهی و غیر گیاهی و یا ترکیبی. با توجه به این تصمیم به دنبال یک وراج است که متخصص در این نوع از منو شما می خواهید. حتی اگر شما در خدمت غیر گیاهی, مواد غذایی, نگه داشتن در ذهن سرخپوستان نمی خوردن گوشت گاو. گاو در نظر گرفته شده است یک حیوان مقدس در هند است.

بودجه

بودجه باید تصمیم گرفت بلافاصله به دلیل آن را به برنامه ریزی آسان تر است. زمانی که بودجه تنظیم شده است, شما می دانید دقیقا چه مقدار به صرف غذا.

تعداد مهمانان

لیستی از تمام مهمانان. همچنین ایجاد یک حاشیه در حدود 20-25 اضافی مردم بیشتر از عروسی هندی هستند و که در آن امور بیشتر مهمان شما همیشه خوش آمدید. مقدار مواد غذایی بستگی دارد تعدادی از مهمانان. و تعداد صفحات در خدمت و بودجه به طور مستقیم متناسب با هر یک از دیگر.

طعم تست

بهتر است سعی کنید از هر یک از مواد غذایی به منظور خود را ببینید, صلاحیت است. شما باید طعم هر ظرف شما با توجه به. همچنین در نظر بگیرید متحده از مهمانان خود را. برای مثال اگر یک پنجابی, ازدواج, شما باید خدمت برخی از پنجابی مواد غذایی است.

فصل

فصل است که در آن عروسی می گیرد نقش مهمی در تصمیم گیری کنید. اگر آن را در فصل زمستان شما را مجبور به انتخاب چیزهایی مانند halwa و دیگر غذاهای گرم است. اگر این تابستان باید وجود داشته باشد مقدار زیادی از مایعات و مواد غذایی است که در خدمت سرد است. و اگر آن است که فصل باران های موسمی و سپس مراقبت برای اطمینان از مواد غذایی خدمت کرده است و خشک. همچنین برخی از غذاهای فصلی هستند بنابراین باید در ذهن نگه داشته شود در حالی که برنامه ریزی است.

استارت

شامل استارت که نور و توسط همه. شما می توانید بین دو یا سه نوع استارت بسته به بودجه شما. را انتخاب کنید و استارت که انتخاب محبوب و استقبال خوبی به جای نادر و غذاهای عجیب و غریب. این کمک خواهد کرد که مهمانان خود را راحت احساس می کنید در ابتدا. اگر شما می خواهید برای خدمت به مواد غذایی عجیب و غریب, صرفه جویی در آن را برای غذای اصلی. انتخاب محبوب برای استارت عبارتند از: سمبوسه, petis, چات, khadvi و رول بهار.

سالاد

برای سلامت آگاهانه مهمانان, پیشنهاد, برخی, سبز, سبزیجات برگ و دیگر اقلام سالم در سالاد و نمک و فلفل. در اینجا شما لازم نیست به چوب به سبک معمولی برش سبزیجات و حتی می توانید اضافه کردن ایتالیایی و سالاد روسی اگر شما مانند آن را احساس کنید.

دوره اصلی

این است که مقدار واقعی و چه مهمانان خود را به یاد داشته باشید بیشتر در مورد منو شما. آن را باید شامل چهار یا پنج نوع از سبزیجات و برنج و نان و دو یا سه نوع از blacks on blondes یا مرغ. فراموش نکنید که این نان و چاپاتی به خدمت در کنار غذای اصلی. نگه داشتن آن با توجه به فرهنگ و منطقه از عروس و داماد. این باید سنگین ترین وعده غذایی خود را ترک مهمانان احساس رضایت.

نوشیدنی

اگر شما می خواهید که شامل مشروبات الکلی در منوی خود را, مطمئن شوید که تاپیک جداگانه ای برای مقابله با آن از برخی از سرخپوستان حساس هستند و در مورد مصرف آن است. خدمت mocktails آب میوه و نوشابه و سایر نوشیدنی ها. مهمانان خود را درک گزینه های در نوشیدنی های خود را, اما همه شما واقعا نیاز اساسی نوشیدنی مانند آب و آب میوه و نوشابه.

دسر

دسر در کمک به آرامش جوانه های چشایی پس از تند است ، شما می توانید برخی از سرگرم کننده در اینجا عبارتند از سنتی غربی و یا هر دو نوع دسر. برای بسیاری از سرخپوستان بستنی است.

در هر عروسی این غذا باید تازه و ارائه هست. هر تجدید نظر چشم مصرف می شود بیشتر است. نگه دارید منوی ساده و در عین حال اسراف. اگر شما با تجربه عجیب و غریب مواد غذایی ایمن آشنا گزینه پس هر کس علاقه مند است از تلاش چیزهای جدید.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *