سه راز برای Clueless شوهران در روز ولنتاین

[ad_1]

عاشقانه دشوار است برای بچه ها در بهترین زمان با این حال روز ولنتاین قرار می دهد فقط یک فشار کوچک در تمام روابط خود را اگر شما آن را دریافت حق روز و شب باقی خواهد ماند و فراموش نشدنی با این حال اگر شما می توانید آن را اشتباه شما می تواند در خانه سگ برای ماه, بنابراین در اینجا 3 ادم اسرار برای طراحی خود را به روز.

راز شماره 1 – هرگز, همیشه, هیچ چیز و یا بخواهید همسر خود را می خواهید او می خواهد برای روز ولنتاین.

چون او را نه لزوما روز ویژه ای است که مهم است اما این همه در مورد آنچه شما انجام دهد و چگونه شما آن را انجام دهید! و مهم نیست که چه مدت شما شده اند با هم و یا آنچه او می گوید. مطمئن شوید که شما می توانید صرف ثروت او پرواز به ونیز هر سال و یا شراب و ناهار خوردن او در گران ترین رستوران در شهر, اما اگر شما همان چیزی که هر سال و سپس آن را به معنی اندازه آن را به عنوان همه چیز در مورد ساخت او احساس خاص.

هدیه متفکر بزرگ هستند, بیش از حد, اما آن را نیز چیزهای کوچک است که در نهایت تعداد و تبدیل شدن خود به خودی یا خلاق در روز ولنتاین است که قطعا مهم است.

حتی اگر شما در بودجه و کامیون بارهای از کودکان و نوجوانان – روز ولنتاین می تواند بسیار جذاب اگر همسر شما شده است در حال اجرا در اطراف در تمام طول روز کار به دنبال پس از کودکان و نوجوانان. جای کمی عشق توجه داشته باشید بر روی بالش. قرعه کشی کمی عشق قلب ها و مناقصه ها و پیام بر روی آینه حمام!

سرمایه گذاری در برخی از شمع و گل رز و یا حمام و روغن های ماساژ. اجرای یک حمام پرتاب در برخی از عطر و گلبرگ های گل رز قرار داده و بر روی موسیقی مورد علاقه. به آرامی بین سر و یا شانه ها و یا ارائه به ماساژ پا و یا ترک او در صلح است. برخی از جایگزین ترتیبات با بچه ها (نگاهی به در قوانین و یا آنها را می پوشند در پارک). آموزش آنها را به نیز به مراقبت و عاشقانه برای مادر در این روز خاص. تخت را می توان ساخته شده, اتاق, مرتب, و غیره, و غیره.

راه اندازی یک عاشقانه میز با رومیزی قرمز دستمال پیتزا سفارش و وانمود شما در ایتالیا و ونیز.

راز 2 – هیچ فکر و برنامه ریزی – خلاق قرار دادن برخی از تلاش به آن است. شما می خواهید به او نشان می دهد شما را به فکر خشنود بود از روز ولنتاین.

اگر خود را به گل و خلاق! به یازده گل رز قرمز و یک رز سفید. ضمیمه توجه داشته باشید که می خواند:

“در هر دسته وجود دارد یکی که خارج از غرفه و شما هستند که یکی از.” یا “دیگران کم رنگ اهمیتی در اطراف شما است.”

ارسال با تشکر از شما کارت و بیشتر گل های خود را در قانون “ضمن تشکر از او را برای داشتن چنین فوق العاده است.” (خوب این یکی ممکن است سخت اما تصور کنید که نقاط یکجور دوربین عکاسی از مادر در قانون بیش از حد).

تغییر روال خود را جدا از کامپیوتر (یا تلویزیون) اضافه کردن یک شیطان توجه داشته باشید گفت: “امشب شما تنها یکی است که من می خواهم به نوبه خود بر روی” یا “امشب بازی با من.”

نه تنها راه رفتن به خانه راه شما همیشه انجام دهید. امشب حلقه مفت و خوش آمد می گوید با یک گل رز قرمز و یک بطری شامپاین (اگر قادر به حمل او بر آستانه).

یک کتاب کوپن, لیست, ویژه, آغوش, بوسه, با کیفیت زمان و برخی از چیزهایی که او nags شما در مورد و آنها عبارتند از (آماده به آنها را دنبال کنید هر چند به عنوان مثال من به کوتاه کردن مو )

ویژه اشعار و یادداشت ها عشق بر روی کارت را هم در تفاوت و یا بهتر رتبهدهی نشده است “کارت” طلب کردن از کمک دیگران زنان در زندگی خود را اگر شما بیش از حد. آنچه را که شما برای از دست دادن ؟

اگر شما شده اند با هم در حالی که فکر می کنم از آنچه شما هر دو استفاده می شود به عشق با هم انجام زمانی که شما برای اولین بار با هم. استفاده از برخی از این خاطرات زمانی که برنامه ریزی روز خود را.

راز شماره 3 – عاشقانه است نه املای S. E. X! این همه در مورد نسخه های عاشقانه – پس از طرح تمام روز عاشقانه برای او!

نمی توان زمخت بی ادب و یا انتظار چیزی در بازگشت. اگر بهترین عاشقانه, هدیه, هدیه ای از زمان و بهترین عاشقانه در حال حاضر: آیا شما پس از آن بود که نجیب زاده کامل است. از او خواسته نشده-برای هدیه است که اغلب قدردانی است. هدیه تعجب است که قطعا گرامی ترین.

عشق او مثل Don Juan رومئو و یا کلارک گیبل. عشق او هر روز در هر راه. استفاده از هر ایده در این مقاله در واقع درمان هر روز مانند روز ولنتاین و پس از آن فکر می کنم تا یک هزار و یک راه برای عاشقانه. و شما ممکن است تعجب در نتیجه.

اگر شما به تعهدات و مجبور به کار در طول روز برنامه های ویژه ای قبل از صبحانه کار می کنند. ارسال های عاشقانه لمس کردن متون در طول روز, استخدام توکس یا تغییر به “آشنائی لباس قبل از شما به خانه.”

در اینجا برخی از راهنمایی های اضافی برای اطمینان از شما نمی تواند به اشتباه با ولنتاین عاشقانه حتی اگر در خانه. برو به محلی تصویری فروشگاه و استخدام رمانتیک ترین – فیلم “یک افسر و یک جنتلمن”, “روز ولنتاین”, “امر به خاطر داشته باشید”, “کازابلانکا”.

مجموعه صحنه با رمانتیک ترین موسیقی خلق و خوی – بری سفید ساده و یا همسر خود را مورد علاقه های شما (نمره اضافی نقاط یکجور دوربین عکاسی با به خاطر سپردن و بازی عروسی خود را و یا ملاقات با آهنگ) و یا شما همیشه می توانید به عقب نشینی در اکثر آهنگ عاشقانه برای روز ولنتاین “شما بسیار زیبا” توسط جو کاکر.

سلام بچه ها فقط به یاد داشته باشید این سه اسرار و به دنبال برخی از نکات بالا و شما می شود جای تعجب که چگونه آسان و پاداش روز ولنتاین واقعا است.

(اگر شما در حال خواندن این, پس از روز ولنتاین است و شما کاملا آن را از دست رفته و یا خراب کردن آن. Surprize همسر خود را با برنامه ریزی یک “کلیتون” در روز ولنتاین به هر حال! من از شروط آن را به شما از خانه سگ هر چه زودتر.)

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *