سفر عکاسی راهنمای به استرالیا – هوبارت: که در آن تاریخ و طبیعت, دیدار

[ad_1]

تاسمانی استرالیا کوچکترین دولت است و یک مقصد سفر بزرگ این برنامه شامل بسیاری از برجسته عکاسی از مکان های. هیچ جا دیگری در استرالیا ارائه می دهد مانند پاداش یک تنوع از مناظر دیدنی در چنین جمع و جور و مناسب برای بازدید از منطقه به عنوان جزیره خارجه تاسمانی. از آبی دریا و آرامش دعوت سواحل در سواحل شرق; کوه های ناهموار و تاریک جنگل مسحور غرب و ساختمان های تاریخی و شهرهای کوچک که در نقطه روستا وجود دارد بسیاری از پاداش غنی در انتظار سفر عکاس.

جزیره جمع و جور به اندازه کافی است که شما نیاز به درایو بیش از حدود دو ساعت قبل از مواجهه با یک جدید و پاداش مقصد برای کشف معنی است که وقت خود را در تاسمانی نیاز ندارد به کار گرفته می شود تا با ساعت و دقیقه در ماشین خود را. شما بدون شک شروع سفر خود را در یکی از شهرستانها عمده – هوبارت یا لانسستون (قابل دسترسی از طریق هوایی) و یا Devonport (معمولا دیده دریا پردازنده روح تاسمانی کشتی از ملبورن). در زیر من به شما معرفی خواهیم کرد شما را به برخی از مکان های شامل در سفر خود را به شهر هوبارت.

هوبارت بزرگترین شهر تاسمانی و خانه را به بسیاری از ساختمان های تاریخی از قدمت تاسمانی را استعماری تاریخ است. بسیاری از ساختمان ها می بینید ساخته شده از ماسه سنگ و نرمی این سنگ تا اجازه پیچیده جزئیات به حک شده به بلوک های ساختمان. نگاهی به راه رفتن در اطراف مرکز شهر اسکله (از جمله شکارچی سنت — بزرگ, قهوه, گالری عکس ها و رستوران ها) و سالامانکا (که در آن استرالیا بزرگترین بازار در فضای باز برگزار می شود هر پنج شنبه از 8:00 تا 3:00 بعد از ظهر). زیبا streetscapes از نقطه باتری از ویژگی های عجیب و جالب, کافی شاپ ها و نانوایی ها نیز که ارزش برخی از زمان را کنار بگذارند خود در سفر عکاسی سفر. عکاسی از این ساختمان های قدیمی هنگامی که آنها در شب روشن می دهد و جوی عکس های خوبی حفظ تاریخی مرکز شهر. و بهترین از همه این مناطق در یک راحت راه رفتن فاصله از اسکله هتل ها.

ورود در هوبارت شما استقبال Mt Wellington افزایش در افق غربی با رودخانه Derwent در مقابل. تاسمان لینک پل ساحل شرقی (که در آن فرودگاه واقع شده است) به ساحل غربی (که در آن CBD). یک درایو تا کوه است و طول می کشد حدود 30 دقیقه از مرکز شهر. در واقع شما دنبال دیوی St بالا; و شما را به نوبه خود به بالا درست قبل از شما در رسیدن به فروشگاه و میخانه در سرخس درخت.

در یک روز روشن نمایش با شکوه و ناهموار قله کوه از جنوب غربی تاسمانی گسترش در یک طرف در حالی که دیدگاه های پانوراما بیش از هوبارت و رودخانه Derwent فراموش نشدنی هستند. آگاه باشید که در اوج است 1270m بالاتر از سطح دریا است و آن را امن فرض کنیم که این اجلاس خواهد بود حدود 10 درجه خنک تر از مرکزی هوبارت. باد می تواند شدید بیش از حد, بنابراین اگر شما در حال گذراندن چند روز در هوبارت سپس به بررسی پیش بینی قبل از رفتن ، واقع بودن یک راه طولانی به جنوب دمای هوا بسیار سرد در مقایسه با سرزمین اصلی استرالیا.

برای برخی جالب عکاسی پاداش سعی کنید هر یک از موارد زیر (و به یاد داشته باشید — حتی اگر شما ممکن است در تعطیلات طلوع و غروب بیش هوبارت می تواند فوق العاده با ارزش با توجه به چشم انداز تپه آبراه ها و راکی foreshores).

Bellerieve موج شکن — بزرگ هوبارت افق و طلوع آفتاب غروب آفتاب/رنگ بیش از Mt Wellington در حال مشاهده بهتر از اینجا. توقف در Bellerieve ایجاد کرد برای شام یا یک نوشیدنی سپس جاده را از طریق شهر به موج شکن.

Mt Wellington — ديد از بالا در حال جاذبه های آشکار در روز روشن اما انجام ناامیدی نیست اگر کوه پوشیده شده است در ابر خود را تنها بعد در شهر است. آلپ برف لثه و dolerite بولدر زمینه عالی افراد برای طبیعت عکس های خود را با زیبایی که مشخص شده است وقتی فاصله انداز غیر ممکن است.

نمایش بزرگ از Tasman پل را می توان در Lindisfarne اگر شما به نوبه خود به سمت چپ خود را در اولین فرصت پس از عبور از پل سر به پایین و سمت چپ به نوبه خود دوباره. پل بافندگی, از اینجا و فرصت عکس بزرگ به خصوص هنگامی که در شب روشن.

کلیفتون ساحل — کمی خارج از شهر گذشته Lauderdale است این گشت و گذار در ساحل, پوشش داده شده در رنگارنگ پوسته و کتاب به پایان رسید توسط چشمگیر, ماسه, دریا, صخره. چهره شرق بنابراین بسیار مناسب برای عکاسی از طلوع. کلیفتون ساحل حدود 30 دقیقه رانندگی از مرکز هوبارت.

این واضح است که فقط یک طعم و مزه از آنچه به دنبال در طول اقامت خود را در هوبارت اما باید آن را یک شروع خوب نسبت به شما در دستیابی به برخی از تصاویر منحصر به فرد شناخته شده دیدنی و تاریخی, عکاسی, مکان های تاسمانی.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *