سفر برای تفریح: 3 نکات برای یک ماجراجو

[ad_1]

مردم بیشتر سفر برای تفریح اما شما تا کنون فکر در مورد سفر خود را? با توجه به بسیاری از سولیست مسافران سفر به تنهایی به ارمغان می آورد بسیاری از سرگرم کننده و افزایش اعتماد به نفس.

یکی از مزیت است که شما می توانید برنامه سفر خود را و یکی دیگر فکر نمی کنم بیش از حد از زمان در مقایسه با سفر با یک همراه و همدم.

اگر شما سفر شده است برای مدت زمان طولانی در حال حاضر و سعی کرده اند به تنهایی سفر و در عین حال شاید این چیزی است که شما ممکن است بخواهید به در نظر بگیرید در آینده است.

ما می دانیم که برخی از شما ممکن است هنوز احساس ترس در فکر آن است که در واقع نه به عنوان ترسناک به عنوان شما فکر می کنم آن خواهد بود به خصوص بعد از شما آن را انجام داده ایم.

سفر در خود است که هنوز هم سرگرم کننده اگر چه سرگرم کننده آن به ارمغان می آورد به نحوی ممکن است متفاوت باشد در مقایسه با سفر با یک همراه و همدم. اگر شما می خواهید به یک ماجراجو دفعه بعد اولین چیزی که شما نیاز به انجام است که برای آن آماده می شود.

گفت: آماده این به این معنی وجود دارد برخی از نکات را دنبال کنید. در این مقاله شما یاد بگیرند که برخی از راهنمایی های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر, انفرادی, ماجراجویان است که کمک خواهد کرد که کل سفر سرگرم کننده و به یاد ماندنی را برای شما.

را همه چیز شما نیاز دارید

اولین چیزهایی که اول شما نیاز به مطمئن شوید که هیچ چیز در پشت سمت چپ قبل از تاریخ خروج. این به این معنی آماده کردن همه چیز شما نیاز به با شما را در روز جلوتر و نه خودرا برای امتحان اماده مبادا شما در سفر نبود.

برخی از چیزهای مهم است که شما نیاز به با شما مدارک خود را از قبیل گذرنامه خود را شناسایی و, بلیط, پول نقد و کارت اعتباری تلفن همراه و ابزارهای دیگر به شما خواهد شد نیاز برای اهداف اسناد داروها و لوازم آرایش.

بهتر است برای آماده از هرگز. همیشه به یاد داشته باشید که شما در حال سفر به تنهایی وجود دارد بنابراین هیچ کس به راحتی درخواست کمک از در جعبه گذاردن چیزی فوری می آید تا در طول سفر.

چیز خوب در مورد این است که آن تجربه خود را به شما آموزش مسئول و مستقل است. سفر به تنهایی یک شوخی نیست, اما به دلیل فشار و احساسات مختلف که خواهد آمد شما می خواهم که هیچ انتخاب دیگری اما در این چالش است. شما می توانید می گویند آن است که یک رویداد در حال تغییر زندگی شما می دانید!

مطالعه و یادگیری فرهنگ

بخشی از فرایند آماده سازی است که به مطالعه محل که در آن شما در حال رفتن به. مطالعه خود را در هتل محل خوشمزه رستوران در نزدیکی منطقه شما این غذا را امتحان کنید و البته فرهنگ!

آن را نیز می پردازد زیادی اگر شما نیز می دانم که آب و هوا از محل در طول زمان سفر. به این ترتیب, شما می توانید بدانید که چه لباس به ارمغان می آورد. اگر شما در حال رفتن وجود دارد در طول زمستان و سپس شاید شما می تواند کت و چکمه و دستکش. به همین ترتیب شما را به لباس راحت اگر شما در حال آمدن است در طول تابستان.

وقتی که می آید به فرهنگ محل آن مهم است که بدانید آن را به طور کامل و انطباق با آن را هنگامی که شما وجود دارد. هر جای فرهنگ های مختلف, بنابراین انتظار می رود که همه چیز خواهد بود به عنوان لذت بخش به عنوان آنچه که شما استفاده می شود به خانه برگشت. یادگیری یک فرهنگ متفاوت است که در واقع بسیار سرگرم کننده است.

به خصوص اگر شما کسی که در سفر است برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, شما می دانید که فرهنگ از یک محل خاص اضافه می کند تا به لذت بردن از کل سفر. نمی شود آن را به عنوان هیجان انگیز به عنوان شما فکر می کنید آن خواهد بود اگر نه آن منحصر به فرد و جالب فرهنگ درست است ؟

برای مثال بسیاری از مردم رفتن به ژاپن به سادگی از آنجا که آنها عشق را غرق در فرهنگ آن. گردشگران وجود دارد به خوردن غذاهای ژاپنی, بازدید از مکان های تاریخی است که به تصویر کشیدن فرهنگ ژاپنی و حتی پوشیدن کیمونو برای تکمیل لذت بردن از سفر خود را.

پس, آن را لذت بخش تر را برای شما در حالی که سفر به تنهایی سعی کنید برای یادگیری فرهنگ وهله اول و هنگامی که شما در حال حاضر وجود دارد تجربه خود را در آن – به عنوان اگر شما در یک قسمت از آن – و واقعا شاد.

دوستانه

شما سفر خود را پس از آن خواهد بود یک بیت تنهایی در زمان است. هرچند که نباید همیشه مورد خواهد بود اگر شما فقط گام به گام از خود کمرویی و مهربان بود و به هر کسی که ملاقات شما پایین جاده.

پایگاه از تجربیات دیگر ملاقات با افراد جدید در طول سفر خواهد کرد اضافه کردن به سرگرم کننده و لذت سفر به تنهایی به ارمغان می آورد. تصور کنید یادگیری زبان های مختلف کپی خود را از اطوار و اخلاق رفتن به مکان های زیبا و در عین حال شنیده و یا آگهی و خوردن غذاهای عجیب و غریب با آنها – از آن خواهد شد بسیار سرگرم کننده!

بودن و دوستانه آن را نمی خواهد به نظر می رسد مانند شما در حال سفر خود را از آنجا که از دوستان جدید شما را در طول سفر خود را.

اگر شما هنوز قانع نشده است که خوب است! اما سعی کنید به عنوان خوانده شده برخی از وبلاگ ها از انفرادی ماجراجویان و حفاری عمیق تر به تجربیات سفر خود را بدانید بهتر است. به این نتیجه سفر به تنهایی بد نیست در همه. در واقع, آن را به شما مقدار زیادی از درس های آموخته شده در پایان.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *