سرگردانی مهاجم پرسپولیس برای بازگشت به ایران

سرگردانی مهاجم پرسپولیس برای بازگشت به ایران

[ad_1]

در روزهای اخیر اخبار زیادی درباره بازگشت کریستین اوساگونا به ایران برای حضور در تمرینات پرسپولیس منتشر شده اما زمان سفر وی به ایران تاکنون به شکل قطعی اعلام نشده بود.

پس از کاهش محدودیت‌های پروازی نیجریه به دلیل بهبود شرایط کرونا در این کشور، زمینه بازگشت مهاجم پرسپولیس به ایران هم فراهم شد با این وجود به نظر می رسد اوساگونا در راه این سفر با مشکلات زیادی مواجه شده است‌.

باشگاه پرسپولیس برای پنج‌شنبه هفته گذشته یک بلیت رزور برای وی فرستاده تا اوساگونا یک‌شنبه (امروز) از لاگوس نیجریه به امارات سفر کند و پس از انجام امور ترانزیت ساعت ۱۰ صبح فردا به ایران بیاید. برهمین اساس اوساگونا فاصله هشت ساعته محل اقامت خود تا لاگوس را برای انجام شدن این پرواز طی می‌کند. با این وجود امروز مسئولان باشگاه پرسپولیس به مدیربرنامه‌های اوساگونا اعلام کرده‌اند بلیت این پرواز تاکنون نهایی نشده و سفری که قرار بوده وی را به امارات بیاورد، جای خالی نداشته است‌!

جالب این است مدیران پرسپولیس امروز به این فکر افتاده‌اند که اوساگونا و مدیربرنامه‌اش را از این موضوع مطلع کنند تا او مجبور نشود این فاصله طولانی را از محل اقامت خود تا لاگوس بیاید. این ناهماهنگی به هر دلیلی باشد با دلخوری فراوان اوساگونا همراه شده است.

البته طبق اعلام مدیربرنامه‌های مهاجم نیجریه‌ای باشگاه پرسپولیس به وی قول داده فردا بحث تهیه بلیت برای بازگشت او به ایران را جدی‌تر پیگیری کند تا در صورت امکان وی تا ۲،۳ روز دیگر وارد کشورمان شود.

بیشتر بخوانید: حمله یحیی به رکورد برانکو

256 251

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *