سرودن پایین نام Top 10 سرآشپزها مشهور در جهان

[ad_1]

مردم می گویند که راه به قلب یک مرد از طریق معده اش است. وجود دارد برخی از سرآشپزها مشهور که موفق به کسب قلب بسیاری از مردم موفق به دریافت ده بالا رتبه بندی در میان تمام سرآشپزها مشهور. سرآشپزها هستند کسانی همانند آمار و ارقام که نفوذ ما راه پخت و پز و خوردن است. آنها حاکمان جهان آشپزی. آنها نه تنها فقط طبخ خوراک, اما آنها خود را بیان سطح خلاقیت در ارائه غذاهای خود را.

امروزه سرآشپزها نمی محدود آنها در آشپزخانه, اما, افشای آنها را به جهان بیرونی و از این رو به عنوان مشهور است. در اینجا یک لیست از بالا, افراد مشهور, سرآشپزها در جهان است. بیرون آمدن آنها یک حس خود را از طعم و مزه در ایالات متحده است.

1. گوردون رمزی – یکی از محبوب ترین سرآشپزها مشهور جهان شناخته شده برای خود را بیش از حد خوب مهارت های پخت و پز. او همچنین میزبان تعدادی از پخت و پز نشان می دهد.

2. جیمی الیور – او یک انگلیسی آشپز که مشهور است برای منحصر به فرد خود را پخت و پز نشان می دهد تلویزیون. او همچنین نوشته شده است کتاب در آشپزی و تولید مواد غذایی.

3. Wolfgang Puck – او را تحسین کرد از اتریش و او واقعا بسیار شایان ستایش آشپز. او به تازگی پذیرفته به آشپزی سالن از شهرت ، او کردم تا به بسیاری از استعداد ها در آشپزخانه.

4. مارکو Pierre سفید – یک سرآشپز مشهور, مارکو ساخته شده است که بزرگترین سهم را در معاصر غذاهای بین المللی است. او است که اغلب به عنوان پدرخوانده از غذاهای مدرن.

5. Sanjeev Kapoor – یک آشپز و کارآفرین, Sanjeev Kapoor نیز یک مشاور رستوران کتاب آشپزی نویسنده و مجری تلویزیونی. او یکی از محبوب ترین آشپز در هند.

6. توماس کلر – او یک آمریکایی, آشپز یک رستوران و یک کتاب آشپزی نویسنده است. او دریافت کرده است و نه هر آشپزی آموزش و پرورش به طور رسمی و در عین حال یکی از بهترین سرآشپزها در جهان است.

7. Emeril Lagasse – او یک فرانسوی-پرتغالی-آمریکایی رستوران و همچنین صاحب بسیاری از افراد مشهور آشپز رستوران در ایالات متحده او نامیده می شوند به عنوان یک multi tasker چرا که او یک ستاره تلویزیونی, یک نویسنده و یک ضربی.

8. چارلی اسب یورتمه رو – آشپز آمریکایی چارلی بنیانگذار معروف نشان می دهد Masterchef. او همچنین یک نویسنده و یک تلویزیون و یک رستوران.

9. Paul bocuse, اسپانیایی خوان روجا – او در نظر گرفته شده است به عنوان پدر هنر آشپزی در فرانسه. این دهه بوده است وقتی که او شروع به پخت و پز و او نیز سفیر مدرن غذاهای فرانسوی.

10. Anthony Bourdain – او سرآشپز اجرایی از Brasserie Les Halles در نیویورک است. او همچنین یک نویسنده است. او سبک خود را از پخت و پز مواد غذایی است.

خلاصه: پخت و پز در نظر گرفته شده است به عنوان یک هنر است. این مقاله را فراهم می کند شما با نام آن دسته از افرادی که تسلط در هنر پخت و پز و به عنوان بهترین سرآشپزها در سراسر جهان است. مهارت های آشپزی خود را و خلاقیت باید کمک به آنها برای رسیدن به این سطح از پخت و پز.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *