سرقت خاصی که بعد از ۳ سال لو رفت

سرقت خاصی که بعد از ۳ سال لو رفت

[ad_1]

سرهنگ کارآگاه احمد نجفی گفت: اواخر خردادماه سال جاری یک فقره پرونده سرقت منزل به دادخواهی مرد جوانی از بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران برای رسیدگی تخصصی به اداره هفدهم این معاونت ارجاع شد.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران ادامه داد: محتویات پرونده حاکی از آن بود منزل شاکی واقع در شمال شهر تهران در سال ۹۶ توسط سارق یا سارقان مورد دستبرد قرار گرفته و اموال شامل: طلاجات-ارز – وجه نقد- البسه به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال به سرقت رفته است.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان با بررسی دقیق پرونده و با پایش تصاویر موجود از صحنه سرقت چهره سارق را شناسایی کردند و در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و رصد اطلاعاتی مجرمان سابقه دار مشخص شد متهم به نام فرزاد ۳۰ ساله به اتهام سرقت منزل در یکی از شهرهای شمالی کشور بازداشت و در زندان بسر می‌برد.

وی در ادامه گفت: طی هماهنگی با مقام قضائی فرزاد به اداره ۱۷ انتقال یافت و در تحقیقات پلیسی لب به اعتراف گشود و گفت: با پرسه زنی در محدوده‌های شمالی شهر و با بررسی واحدهای طبقات اول ساختمان که فاقد ایمنی بودند در ساعات ۸ الی ۱۱ شب از طریق بالکن وارد منزل شده و اموال با ارزش را سرقت می‌کردم و اموال مسروقه را به افراد گذری می‌فروختم و پول حاصله را صرف خوشگذرانی کرده ام.

این مقام پلیسی گفت: باتوجه به شناسایی سارق و اعتراف به وی به سرقت منزل شاکی متهم با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره هفدهم قرار گرفت.

۲۳۵۲۳۱

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *